|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šlag torta sa noblicama
2.12.2012 20:02:04   
M2004
Sastojci:
800gr krem šlaga
7 deci kisele vode(hladna knjaz miloš)
3 supene kašike eurokrema
200gr mlevenih +100 gr seckanih oraha,badema,lesnika
300gr mlevenog keksa(najbolje plazma)
500gr noblica (otprilike)

Noblice potopiti u mleko,poredjati na tacnu.
Umutiti 250gr slaga sa 2deci kisele vode,kad je slag umucen dodati mleveni keks,mutiti dok se ne sjedini,zatim namazati taj fil preko noblica,sledecih 250gr slaga umutiti isto sa 2 deci vode,dodadti u njega 3 kasike eurokrema,naneti fil preko prvog fila,treci fil isto umutiti 250gr slaga sa 2 deci vode,dodadti mlevene orase ili lesnike(moze mix) ,preko toga u 1 deci vode umutiti 100 gr slaga i ukrasiti tortu...Torta je jaka,lepa... od 7 do 77 svi je vole... Probajte!!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šlag torta sa noblicama
2.12.2012 20:09:44   
Ivanka 75
Odlična torta, veoma ukusna user posted image

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šlag torta sa noblicama
2.12.2012 20:47:27   
Snelle
Još jedan odličan recept! Kilogrami stižu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šlag torta sa noblicama
3.12.2012 13:09:10   
Sesilija 83
Ja pravim ovu tortu ali ne stavljam Noblice vec plazmu,a u 3 sloja slaga stavljam,
1 eurokrem,
2seckane krem bananice i
3ml plazmu, i super je a pravi se toliko brzo za nepoverovati,mene licno samo smara seckanje krem bananica....
Preporucujem tortu...user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šlag torta sa noblicama
3.12.2012 13:15:14   
vikiveki
Po receptu bih rekla da je torta extrauser posted image evo već sam prepisala recept i prvom prilikom ja pravim

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šlag torta sa noblicama
6.12.2012 12:06:21   
M2004
Torta je brza za spremanje svi je vole...a moze da se kombinuje ko sta voli... moze bananice,moze zele kocke,moze seckana cokolada...stvar ukusa...
A moze voce.
Stim da dole ide plazma umesto noblica,pa u 500gr slaga ubaciti maline,jagode,smrznute ili sveze i izmiksati i staviti samo slag preko... samo ideja i eto supet torte user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šlag torta sa noblicama
10.12.2012 23:25:35   
M2004
user posted image

_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šlag torta sa noblicama
11.12.2012 13:54:07   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: M2004

user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šlag torta sa noblicama
11.12.2012 13:56:58   
lesica
Joj ja se ove torte (i njenih varijacija na zadatu temu) uvek setim kad ne znam šta ću,i redovno umrem od smeha zbog njenog naziva u maminoj svesci sa receptima-"torta za lenje žene"
Obožavam je!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šlag torta sa noblicama
11.12.2012 21:49:15   
M.mama
I kod moje mame je odavno recept za tortu kao Lenja zena, 1000 kombinacija mogu da se naprave ali meni su nekako noblice visak ili mi bolje idu piskote...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here