|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alkohol
1.1.2009 10:47:37   
Anoniman
Da li pijete alkohol? Šta volite da pijete?

Ja volim Martini Bianco. Rub čaše umočim u šećer, i volim da je Martini hladan. Ali to mnogo ređe pijem... Češće popijem bambus. Desi se da uveče popijem čašu bambusa bez ikakvog razloga (htedoh reći da ne pijem kada se mora jer je npr. Nova Godina, nego kada ja želim da popijem).
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Alkohol
1.1.2009 10:58:55   
Lu
Pijem bambus i baš mi je fino...
Ja nepijem alkohol već godinama,...neznam došlo mi je to spontano.
Prije dok smo se zabavljali i izlazili znali smo se zapiti,kad smo se oženili zlasci se prorijedili pa smo se odlučili i za bebu tako da sam bacila sve poroke i cigarete i alkohol i od tada mi više to nije palo napamet.
Mislim da kad bi popila čašicu ljutog da bi se napila i tako da me to sad odbija a i mm nevoli piti samo u nekim prilikama reda radi.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Alkohol
1.1.2009 10:59:34   
prase
Ja pijem samo kada se mora... Hoću reći, nikada mi se nije desilo da imam definisanu želju ili potrebu da popijem nešto od alkohola, kao na primer što imam i potrebu i želju za kafom. Nikada se nisam napila, pa ni bila pripita. Mislim da nisam naučila svoj organizam da mu prija alkohol, kao što sam ga uspešno naučila da mu prijaju cigarete user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Alkohol
1.1.2009 11:06:15   
Anoniman
Pa ni ja nemam potrebu za alkoholom u smislu da mi se tresu ruke user posted image , nego, eto, po nekada poželim da popijem bambus... jednostavno mi godi ukus.

Inače, ni jedan alkohol (sem šampanjca i Martinija) ne pijem čist. Metodom eliminacije sam došla do toga... Lude TEEN godine (user posted image )...

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Alkohol
1.1.2009 12:57:03   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: prase
Ja pijem samo kada se mora... Hoću reći, nikada mi se nije desilo da imam definisanu želju ili potrebu da popijem nešto od alkohola, kao na primer što imam i potrebu i želju za kafom.

Takođe.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Alkohol
1.1.2009 15:48:10   
Anoniman
Jao žene kada vas jednom povedem u izlazak... samo ću da vas iskrcam muževima pred vrata... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Alkohol
1.1.2009 18:44:24   
guppy RR
nema problema .... ali ako ti voziš, ne smeš da piješ user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Alkohol
1.1.2009 18:47:18   
prase
Ja pristajem, ali ako mi obećate da ću da se napijem i da mi bude lepo a ne da se napijem i da mi bude muka user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Alkohol
1.1.2009 18:51:21   
guppy RR
hhahahahah prase, uze mi reči iz ustauser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Alkohol
1.1.2009 23:19:48   
Anoniman
Aaaaa pa onda moramo da napravimo akcioni plan za 2009-tu. Ne može to tako odmah... morate da vežbate. Ovako ćemo: Od sutra počinjete. Sutra 1 gutljaj bambusa. Prekosutra 2 gutljaja bambusa. Nakosutra 3 gutljaja. I tako dok ne stignete do 2dl. (lizanje čaše nije gutljaj... nego onako - k'o vode). Onda nekih meseca dana svaki dan po 2dl, pa polako na 2,5, pa na 3dl... pa vas izvodim u julu. Može? user posted image user posted image user posted image

A što se tiče vožnje, ja ću do jula da uštekam dosta para za taxi. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Alkohol
2.1.2009 10:24:53   
guppy RR
taxi do ljubljane? user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Alkohol
2.1.2009 10:44:42   
Anoniman
Neeee... muža ćemo da dovedemo negde bliže da te čeka. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Alkohol
2.1.2009 11:11:50   
guppy RR
Možda nagovorimo maslačak da spavamo kod nje u Zagrebu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Alkohol
4.1.2009 23:55:58   
Anoniman
Koka će da taxira sa mnom! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Alkohol
5.1.2009 23:04:01   
Koka Loka
Ma šta me briga, ja ne vozim, mene muž vozi gde god da treba tako da mogu da pijeeeeeeeeeeeeeem, a on neka peva user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Alkohol
6.1.2009 8:01:45   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: lu

Ja nepijem alkohol već godinama,...neznam došlo mi je to spontano.
Prije dok smo se zabavljali i izlazili znali smo se zapiti,kad smo se oženili zlasci se prorijedili pa smo se odlučili i za bebu tako da sam bacila sve poroke i cigarete i alkohol i od tada mi više to nije palo napamet.
Mislim da kad bi popila čašicu ljutog da bi se napila i tako da me to sad odbija a i mm nevoli piti samo u nekim prilikama reda radi.



isto user posted image
a nekad sam mogla popiti i po 7-8 tekila zaredom i ništa...user posted image  a volela sam i džin-tonik i štok! Viski nikad nisam volela, a od vina me nažalost boli glava, pogotovo crnog.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Alkohol
6.1.2009 8:33:41   
Anoniman
Meni su u trudnoći savetovali Kupinovo vino (dobro je za krvnu sliku), ali... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Alkohol
5.2.2009 13:37:44   
Modessty
Ja se prijavljujem za Campari, a moze i crno vino!
Ne volim mesavine.

A mogu i da vozim ako zatreba!

Samo nek je veselo!!!!!
user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Alkohol
5.2.2009 13:40:30   
Anoniman
user posted image

Kada vozim - ne pijem. Pristanem, popijem, pa vozim dalje!

user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Alkohol
5.2.2009 13:58:18   
Anoniman
Ja volim da popijem ponekad, sa drustvom, a desi mi se i da naspem casu vina i kad sam sama. Inace obozavam ukus vina,  imam i svoje omiljene vrste koje pijem. Mozda je to profesionalna deformacija jer sam po struci vinogradar. Na fakultetu su nas vodali po ekskurzijama i davali nam da pijemo vina koliko hocemo, tako da sam imala prilike da probam naka najbolja vina kod nas. Sad kad sam trudna ne pijem, mozda 2dl u mesec dana, tek da me mine zelja.
Inace vino ne smatram za alkoholno pice vec za hranu(kada se konzumira u umerenim kolicinama, naravno).
Zvucim kao pravi alkosuser posted image !
Ziveli!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Alkohol
5.2.2009 13:59:11   
Anoniman
I nikad ne vozim kad popijem!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Alkohol
5.2.2009 14:00:06   
Modessty
Sangriaaaaaaaauser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Alkohol
5.2.2009 14:03:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zille

Inace vino ne smatram za alkoholno pice vec za hranu(kada se konzumira u umerenim kolicinama, naravno).



user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Alkohol
10.2.2009 11:07:09   
Anoniman
od vina me boli glava... ne volim obojena pica, slatka ili tzv ženska
a volim vodku i pivo (al samo sarajevsko) to su mi najdraza alkoholna pica, s tim sto je piva u 50 i kusur zemalja proglasena prehrambenim proizvodom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Alkohol
2.3.2009 20:25:16   
afrodita
Bejlis...mmmm
Bambus obozavam
pivo volim popiti samo sa svekrvom

...nisam alkoholicarkauser posted image
samo odgovaram na pitanje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Picoline
Ringerajin kuvar: Maraj



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here