|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Aplikacija Google fotografije
23.6.2016 13:35:24   
amelia
Zene nisam nasla temu slicna ovoj nisam znala gde da postavim pitanje pa sam otvorila temu... Ako ima slicna tema neka je modd zatvore i prebace post.
Da li koristite ovu aplikaciju gde mozes da odradis sigurnosnu kopiju slike, videa, dokumenta itd ?
Meni je inace uvek puna memorija a imam barem jedno 3 sd kartice. Pise da imas na raspolaganju 15 gb i da su stvari privatne zasticene.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Aplikacija Google fotografije
23.6.2016 14:55:59   
choopa choops
Misliš na Google drive?
Ja ne koristim, jer inače nemam puno fotografija u telefonu. Jednom prilikom kad mi je crkao komp sam kupila eksterni hard disk i tu s vremena na vrijeme prebacim slike.

Koliko god oni govorili da je sigurno, internet je to, ne želim da stavljam. Možda jedino neke na kojima nismo mi.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Aplikacija Google fotografije
23.6.2016 15:05:31   
amelia
Da drive i ova mislim da su slicne ako sam dobro razumela. Jedino da tu stavljam neke slike ko sto kazes gde nismo mi jer imam ih puno.

< Poruku je uredio amelia -- 23.6.2016 15:07:19 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Aplikacija Google fotografije
23.6.2016 15:30:58   
Maraj
Amelia ja imam tu aplikaciju na tel ciji si link postavila. E sad ni meni tu nije nista jasno. Ja ih koliko znam nisam javno objavljivala al kada udjem u tu aplikaciju Google slike , pojave mi se moje slike sa tel. Naravno pise i ono da ih objavim , ali ih ne objavljujem. Sad ne znam da li te fotografije koje stoje u toj aplikaciji jesu "sacuvane" ili ne

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Aplikacija Google fotografije
23.6.2016 15:42:17   
amelia
Ako nisi objavljivala onda su sacuvane. Jesi li videla opciju gde pise da sigurnosno kopijas sve ako nemas memorije u tel. Onda se tel oslobodi a fotografije stavis u google fotografije. I pise da su sacuvane tj privatne samo ti ih imas nisu na interet postavljene. Ma ne znam Ni meni nije najjasnije treba da sve iscitam vidim ali mrzi me trenutno nemogu. I ja imam i drive i ovu aplikaciju.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Aplikacija Google fotografije
23.6.2016 15:49:34   
Maraj
Meni je telefon pretrpan fotografijama. Ne smem da ih brisem jer se plasim da nisu sacuvane. Inace g mail ni ne koristim na kompu , ma ja ni ne palim komp , sve sa telefona zavrsavam. Zato ni ne znam da li su mi sacuvane fotografije , i kako to da proverim

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Aplikacija Google fotografije
23.6.2016 17:20:59   
amelia
Ee maraj ti ga ne palis a ja viise nemam comuser posted image jos mi to falilo da sad kupujemo novi... Imam tablet ali i on je prepun i usb od 16 gb isto. Videa koje pravim kad snimam A najcesce mnogo bree memorije zauzimaju. Sad mi je orepun tel n mogu bebca da slikam inace to radim skoro svaki danuser posted image
Izgleda zene slabo koriste ove app cim se ni jedna ne javlja sa iskustvom user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Aplikacija Google fotografije
4.7.2016 16:40:46   
nata11
Ja koristim ovu aplikaciju. Sama pravi price po datumima. Sasvim je ok. Mada se i ja cesto zapitam koliko je bezbedno i gde mogu zavrsiti slike user posted image

_____________________________





(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Aplikacija Google fotografije
4.7.2016 16:51:48   
amelia
Nato isto i mene to zanima,, premisljam se da li da stavim nase fotografije ili ne.... Pise da je bezbedno ali ko ce znati..

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here