|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BBBOOM babywatch
28.3.2009 0:01:32   
Verus

Po preporuci Oli iz "zelim da imam bebuuuu":






http://www.bbboom.at/EN/index.html


user posted image
BBBOOM - The smartest invention since babies were born!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: BBBOOM babywatch
28.3.2009 13:12:55   
Gagaica
Sta je to ustvari, kako funkcionise.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: BBBOOM babywatch
28.3.2009 15:54:53   
Anoniman
Kakva luda spravica! user posted image user posted image

(odgovor članu Gagaica)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: BBBOOM babywatch
28.3.2009 16:13:13   
Verus
uneses svoje podatke o ciklusu i on ti racuna dane, ima i gooomila drugih gadzets-a oli pise vise u toome u njenm postu na prvoj strani...

(odgovor članu Gagaica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: BBBOOM babywatch
28.3.2009 19:30:44   
maša
Sviđa mi se....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: BBBOOM babywatch
28.3.2009 21:05:18   
Gagaica
gde se to moze nabaviti

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: BBBOOM babywatch
28.3.2009 21:51:54   
mamaraja
Ciao djevojke!
Upravo sam sa sajta. Ovo čudo je strava. Vidjela sam ljetos u Budvi na nekoj  našoj koja živi u Njemačkoj. Malo mi je pokazala pa se ne vidjesmo više. Ona ga nije skidala sa ruke, htjela sam da ga ukradem.  Šalim se,  naravno. Ali moram da ga kupim. Jednostavno, moram. Zna li neko dje se može naći u Crnoj Gori ili možda u Beogradu? Nešto planiram, paaaa...!
Pozdrav iz Crne Gore, ali ogroman!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: BBBOOM babywatch
28.3.2009 22:09:14   
guppy RR
ma... meni se ovo baš ne dopada... user posted image
pretvara te u opsesivnu ženu koja razmišlja samo o svom ciklusu.. svaki put kad pogleda na sat.

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: BBBOOM babywatch
28.3.2009 22:17:35   
mihi
U pravu si Guppy a šta ako je nekome ciklus pomeren meni je na primer ovulacija 10. dana ciklusa, prvi put smo pokušavali 6 meseci i onda slučajno 10. dana i beba., Posle sam za Miloša već znala, a dr koja mi je gledala folikule me ubeđivala da je to 14. dana i još videla tog dana prsnut folikul i tog meseca ništa, e sledećeg meseca sam ja po mom uradila i eto Miloša!!!!!! Ne treba sprava žena najbolje zna ja uvek osetim ovulaciju......

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: BBBOOM babywatch
29.3.2009 21:36:15   
mamaraja
Kakav smoren dan! Umornija sam nego u petak... a sjutra na rabotu. Jooooj (ne bojte se, samo sam bijesna)!!! Ima li neko vijest za mene, za onaj sat? Niko?! Još jednom: jooooj! Dobro, biću strpljiva. Pozz.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: BBBOOM babywatch
30.3.2009 10:27:48   
Modessty
Imam utisak da je toamo za one koje imaju menstruaciju tačno u dan. Kod mene to nije slučaj.
A kao što kažu Guppy i Mihi, ne treba mi da budem još opsesivnija! Dovljno mi je sopstveno ludilo ne treba mi još i sat pa da odlepim 100%!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: BBBOOM babywatch
30.3.2009 14:02:19   
mamaraja
Ma kakvo ludilo, što si to utripovala. Izgleda mi da ti samo imaš viška slobodnog vremena pa obraćaš pažnju na nevažne stvari, a od toga boli glava, vjeruj ti svojoj drugarici. Mene posao u toj mjeri zaokupi da zaboravim i ono što moram zapamtiti i zato tražim ovaj satić, neka me od podsjeća na nake stvari. Tako bi bila opuštena kada se radi o pregledima kod ginića, izmedju ostalog... a i super bi mi išao uz jeans i ostalu sportsku robu, pa za plažu i tako to. Ovdje je to novo i samim tim IN.
Btw, ne ubjedjujem ja tebe ništa, samo kažem da ćemo ja i moja kuma da ga kupimo pa da košta-šta košta.
Bye!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: BBBOOM babywatch
2.4.2009 11:25:29   
mamaraja
Gagi, tebi i svima koje su pitale, dobila sam kontakt od EUMENIDE za BBBOOM satić u Bgd. Zvala sam nekoliko puta ali je broj bio zauzet, ali ne odustajem. Pozdrav đevojke!


>Dopisala Tasha: obrisala sam mail adresu i broj telefona, jer se smatra reklamom. Molim vas takve informacije razmenjujte privatnim porukama. <

< Poruku je uredio Tasha RR -- 2.4.2009 11:29:02 >

(odgovor članu Gagaica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: BBBOOM babywatch
2.4.2009 11:32:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eumenida

Dobila sam   BBBOOM...
Sve do sad i sad je pored meneuser posted image user posted image user posted image
Jaoooj mnogo je dobra ova stvarcica....
Dobila sam kompletno uputstvo na srpskom jeziku ima mali milion funkcijauser posted image user posted image
Jos nisam nasla da li cu moci da unesem podatke za moje blizance jer neznam da li on to moze ali pored toga moze sve aliii bukvalno sveeuser posted image
Racunace mi sve bitne informacije u toku ostale trudnoce  i vodice racuna o bebama pa cak do njihove 7 godineuser posted image user posted image

(odgovor članu mamaraja)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: BBBOOM babywatch
2.4.2009 11:59:44   
mamaraja
Sorry! Moja greška, neće se ponoviti. Zato se ponekad osjećam kao ćurka. Samo sam htjela da podijelim informaciju sa drugima.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: BBBOOM babywatch
2.4.2009 12:01:09   
Anoniman
Znam, mico, nema nikakvih problema. user posted image  Ali ja moram da pazim na takve stvari.

(odgovor članu mamaraja)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: BBBOOM babywatch
3.4.2009 0:04:59   
Gagaica
user posted image  Hvala mamarajice, ovo cu sigurno da kupim. Treba meni imojoj sestri

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: BBBOOM babywatch
3.4.2009 23:23:21   
mamaraja
Od Boga ti svaka sreća. Ja čekam svog mornara pa ću i ja. Još 12 dana... a dotle će i sunce progrijati... na svaki način. Btw, čujem da neki momci po Podgorici trguju satićima, širi se to po malo. Cool je totalno!

(odgovor članu Gagaica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: BBBOOM babywatch
3.4.2009 23:30:46   
mamaraja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nego,ima li neka nečim da se pohvali? Pokloni, poljupci, komplimenti, pažnja...? Ništa!!! Šta ste se omusile jbg?! Kriza, recesija, depresija? Hajmo malo keeeez! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mamaraja -- 3.4.2009 23:33:21 >

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: BBBOOM babywatch
4.4.2009 0:32:31   
mamaraja
Eumenidaaa, zlato naše, KOLIKO JE SATI, jesi li mi budna, što činiš?user posted image

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: BBBOOM babywatch
4.4.2009 0:59:01   
eumenida
Ej  evo i mene Haloooo svima.
pa da ti kazem da sam po pogledu na ekran tacno u :
19-oj nedelji trudnoce
6-ti dan 19-te nedelje
tacno je sati: 00:55
(rodjendan cu tek unetiuser posted image user posted image )
i termin mi je 23.08 2009

SHVE MI TO PISE NA DISPLEJU SATAuser posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ovo je haos....

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: BBBOOM babywatch
4.4.2009 1:09:05   
mamaraja
A još si budna mačko? Skidaš li ti to čudo sa ruke, da nema možda i ogledalo?? Ovo ti sad malo zavidim. Ali samo još 11 dana! Slušaj, dva ću da kupim. Minimum! Crkla ako slagala!!

(odgovor članu eumenida)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: BBBOOM babywatch
4.4.2009 1:16:05   
eumenida
Danas sam  bila nesto po gradu da sopingujem sa sestrom,kasnije sele na kafu i videla jednu curu(curku he he he ) kako nosi isti sat samo bele boje.pitala sam je izvini odakle ti ,pokazala moj,usli u spiku ,upoznale se,i rekla mi je da ga ima vec 2 meseca i da je SUPERRR (koliko sam je razumela da ume da izmeri i neke aktivnosti trudnice i da alarmuje ako je preterala),Za mene je bilo buuuuu ,ali superuser posted image user posted image

(odgovor članu eumenida)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: BBBOOM babywatch
4.4.2009 1:19:45   
eumenida
a sve su u tom drustvu neke skupe ,ali bas skupe SPONZORUSE...

(odgovor članu eumenida)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: BBBOOM babywatch
4.4.2009 1:29:14   
mamaraja
EUmenida, sad si me iznenadila, pa zar nismo sve po malo sponzoruše. Mislim, ako gledaš po krpicama nakitu i satovima, ja sam u toj kategoriji. Nije da branim te ušminkane, ali ako bejbibum satić na ruci onda joj u glavi ima i nešto više. Planira ili čeka bebu. Je li tako? Nemoj da mi ih diraš, kao da si mene dirnula. To su buduće majke kao i nas dvije. Ako to nije samo modni detalj. Šta misliš?

(odgovor članu eumenida)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here