|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena
12.3.2013 14:31:41   
Janncica
user posted image Pusti snovi moji... user posted image Toliko bih volela,ali prosto se ne desava skoro nikad. I uvek kada treba neko da dodje ja jurim da posklanjam.
A znam nekoliko njih kojima u podne u ponoc kuca,sa sve decom u njom,cakum pakum vakum. user posted image
Posle posete njima dobijem takav elan da sredjujem.user posted image
Gde gresim?user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:33:42   
zoća
uglavnom da ima nas četvoro odraslih

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:35:51   
maksmin
dobra tema! naravno da ne postizem, 2 puta nedeljno radim skoro generalku, i svaki dan sitnije poslice i opet moram da jurim nesto da zavrsim kad mi se neko najavi!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:37:09   
nela79
Evo sredila sam kucu. U tri idem po njih dvojicu. U 4 ce opet biti kao da je bomba pala. user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:38:07   
Figaro88
Uglavnom da,jednom nedeljno generalno sredim sve,a posle svaki dan odrzavam.Jeste da moram da odvojim vreme za to,i da me skoro uvek mrzi ali tako je lakse zato sto se nekad ne skupi sve,a i bolje funkcionisem kada je sve na svom mestu....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:38:27   
Sanja90
Sve zavisi sta podrazumevas pod sredjenim. Kod mene je sve cisto nema prasine,paucine...ali razbacane gracke,bojce,slikovnice,sveske za pisanje tj.papiri su svuda po kuciuser posted image ali kad imas malu decu i nemoze biti bas cakum pakum...tj.moze..ako se ubijas od poslauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:39:20   
Janncica
Tako isto i kod mene. Kad J nije kuci,sve sredjeno. Kad se povadjam sa mm kuca BLISTA user posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:39:27   
Ivanka 75
Kako kad
Nekad je sve cakum pakum a onda Iva i mm prođu....
Posle njih lako odustajem user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:39:44   
minnica
Ne. I prestala sam da se nerviram oko toga. Trudna sam i imam malo dete, a uz to i radim. Nemoguće je da mi još kuća blista. Trudim se da je uvek pristojnog izgleda, a generalku pravim malo ređe.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:45:31   
Janncica
Odoh da sredjujem kad smo vec kod toga... user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:46:33   
boba 11

IZVORNA PORUKA: Janncica

Tako isto i kod mene. Kad J nije kuci,sve sredjeno. Kad se povadjam sa mm kuca BLISTA user posted image


hahaha i ja od svadje dobijem elan
Inace retko nam je sredjeno ne moze covek sve da postigne
Igrice ,RR, kuvanje pranje ,peglanje...pa ko ce sve touser posted image Inace imam i dva terminatora koji rasture sve pa se ne trudim nesto osim kad se neko najavi

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 14:48:00   
nata11
Vecinom da. A i pomaze sto mi je uredjena kuca u minimalistickom stilu user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:02:03   
Verolina
Ne, jer zivim sa svinjama!user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:05:55   
caca81
Ne, uvek ima razbacanih igračaka, mrva ispod kuhinjskog stola, paste za zube u lavabou, otisaka prstića na ogledalu ili na prozorima...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:08:27   
Lu
Niti težim tomeuser posted image
Imam pametnijeg posla i iako smo ja i sin uglavnom sami ne želim da mi kuća bude sterilisana.
Volim opuštenu atmosferu i malo nereda mi baš to govori, u ovoj kući se živi a nije muzejuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:09:07   
adulence
trudim se ali mi ne uspeva uvek,,,

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:09:59   
Pretty78
uglavnom da, osim decije sobe toooooooooooo nema sile

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:10:07   
Shishica
Ne moze nikad kako hocu. Trudim se. Kada dodjem na svoje moci cu onako kako inace radim.
Ne mogu da se opustim ako sve komplet nije uradjeno ili bar osnovno prasina, pod i usisavanje i sve na svom mestu.. kupatilo..
Ali sada ce biti velikog spremanja uskoro user posted image jer beba ce doci..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:13:04   
Figaro88
Ja pod sredjeno ne podrazumevam da bude sve pod konac,za mene je to-usisan pod,obrisana paucina i prasina,cisti prozori,i detaljno oribani kupatilo i kuhinja.Andreina soba je stalno u haosu,i kad ja sredim ona za pola sata rasturi.Spavaca soba volim kada nam je pod konac,i da odem tamo da se odmorim,citam knjigu,tako mi prija....Dnevna soba je kako-kad....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:13:39   
sarti
Trudim se, ali mo ne uspeva uvek

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:13:46   
Didy
Otkako se Stefan rodio, sve redje se desavalo da je sve na svom mestu. A otkako se i gospodjica rodila, skoro nikad mi nije sve na svom mestu. Osim kad odu kod mojih na par sati, a u poslednje vreme cak ni tad jer to vreme koristim da se opustim i odmorim.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:17:23   
bea83
Ne, mada priznajem ni ne trudim seuser posted image  Sad ni je mnogo važnije da to malo vremena koje provodim kući budem sa detetom,izadjemo negde u šetnju,vidim se sa prijateljima...Pre sam imala subotu kao obavezni kućni "radni" dan, obrnem sve od poda do plafona. Sad mi subota služi za razvlačenje po krevetu sa mm-om i bebcem, za skitnju i samo kuliranje. Kuću sredjujem usput, deo po deo i nikad nije sve na svom mestu i to me uopšte više ne tangira

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:18:21   
Anck Su Nmaun
Neverovatno ali istinito DA!
Ali niko od njih troje ne sklanja za sobom, mene nered a o prljavom ni da ne govorim jako nervira i ja to ne trpim!

Mozda bi nekad i trebala da istrip zarad malo odmora, ali ne mogu to da gledam user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:20:32   
NadaR
Ne bas. user posted image Jedino su mi kupatilo i kuhinja bolest ,to je uvijek spremljeno . M. soba je haos. Tu nema pomoci. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:21:42   
Lu
A sjetila sam se ovogauser posted image

Prljavo posuđe dokazuje da sam nahranila svoju obitelj, puna kanta za smeće znači da sam počistila naš nered, "prljav" pod znači da sam dozvolila djeci da se igraju, prljavi veš znači da je moja obitelj u čistoj odjeći, mokra kupaonica znači da smo okupani! Pa, sljedeći put kad uđeš u moj dom i vidiš "nered" razmisli prije nego osudiš. Ako si došao(la) vidjeti NAS... uđiuser posted image ako želiš vidjeti čistu kuću... molim najavi se!!!
 
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here