|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 13:08:30   
jovicaa
ti si moj covek trcouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 13:41:27   
bubulence
o pa i mi imamo umetnicke radove na svakom zidu... flomasterima, vostanim bojama, lakom za nokte...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 16:41:55   
Trcosava
Bublence, nisam joj to nikad dozvoljavala. Zna se gde se crta i tačka! Ovo je samo osvanulo u nekom trenutku. Naravno da je palo dranje.

E sad, picajzla sam po pitanju kuhinje, tj ostavljanja stvari na svoje mesto i pranje sudova.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 16:54:17   
bubulence
ne dozvoljavam ni ja ali dzaba, samo osvane. i uvek kaze da su bili Oktonauti i nacrtali... bude kaznjena, pricam joj ali ne vredi... mm je jednom krecio pa je u roku od nedelju dana opet pisala po dva zida... odustali smo od novog krecenja...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 17:10:40   
majared
Eto od sve ove price ja se postidela i obrisala kupatilo, kuhinju i hodnik, oribala kadu i lavabo i metlicom pomela prasinu. Na Ognjenu Mariju. Tako da ako me nesto strefi ovo vase pisanije je krivo. Salu nastranu, ja se satirala od posla dok mm jednom prilikom nije rekao a sto nisi sklonila sudove iz sudopere. E tad sam skapirala da ja trosim vise vremeena na kucu nego na dete a da ce uvek biti nezadovoljnih i da sto vise radis sve vise ocekuju od tebe

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 17:21:40   
Anoniman
jedini razlog sto se ja trosim na kucu jesu moji ucenici, jer ipak kad dodju moraju proci kroz celu kucu. da je drugacije, bas bi me bilo briga za nered.

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 17:32:26   
serpica
Hmmm sredjena za oko da,uvek,ali kad bi se malo zvirnulo ispod kreveta,po coskama,ima tu svega i svacega. user posted image
generalku radim jednom do dva puta mesecno zavisi od vremena,ali ne patim od toga da sve bude tip top,a i ne mogu pored njih troje to je tesko izvodljivo. Ko nas zna,zna i nas kreativni haos. user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 19:16:22   
branki*
ja ne znam kakva ce biti situacija kad dodje druga beba,ali stvarno uzivam kad znam da mi je sve cisto,kad se oslobodim djubreta kao da sam izbacila neki negativitet,nemam pojma,vataju me zivci ako npr prodju 2 dana,a ja znam da nisam brisala prasinu ili podove.to radim svaki dan.i kad sam kod mame,pa sedim na podu onako bzv ja krenem da skupljam mrvice i pufke po tepihu.ovo svrljanje po zidovima ne znam kako bih podnelauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 20:39:52   
Didy
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Bubi nisi ti videla moj post u kome sam napisala da sam manijak za ciscenjeuser posted image Opusti se. Ipak.smo mi takve device.user posted image


Onda je kod mene podznak proradio poslednjih godina. user posted image Sećam se da sam kao devojka bila manijak za čišćenje, stalno sam išla za mamom i popravljala ono što ona uradi, kritikovala je, mislim da sam je dovodila do ludila sa svojim preterivanjem. user posted image Onda sam shvatila da ne želim da se na kraju života osvrnem i shvatim da sam polovinu provela u ribanju kojem nema kraja. Jer ja još nijednom nisam rekla sebi - E, tako, sad mi sve blista, nema više šta da se sprema. Za moje kriterijume uvek ima i taman i kad sve uradiš, opet krećeš ispočetka i tu onda moram da presečem i da iskuliram.
Dok smo živeli u stanu, u dve prostorije, morala sam češće da spremam, ali sad u kući imam osećaj da se ne prlja tako lako. Niko ne ulazi obuven, deca uvek jedu za stolom, tako da ne mogu reći da ima mrva posvuda i prljavštine. Čak se i prašina ne skuplja toliko kao u stanu, valjda je veći prostor, otkud znam. I nama se više prlja leti jer često idemo na plažu, deca se svakog dana igraju u peskarniku u dvorištu ili na igralištu, koliko god da ih istresem pre ulaska, ostane peska na odeći i na nožicama.
Kseno, i ja sve uglancam kad mi dolaze đaci, tad baš volim da mi je sređeno. Kad nam dolaze prijatelji, bliska rodbina, uopšte se ne opterećujem. Mislim, kod mene nikad nije pod konac, ali ako se neko najavi, za 10 minuta sve izgleda kao da blista ako želim, toliko mi treba.
E, i ja danas oribala i prebrisala sve, valjda mi je u podsvesti bilo svo ovo naše pisanije. user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 30.7.2014 20:44:27 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 20:40:07   
Trcosava
Ja bre nisam brisala podove svaki dan ni kad je Ana puzala. Stoji da se mi izuvamo u hodniku (ali svakako se uđe prvo u stan), ali nemamo nikakve živuljke, tj tada nismo imali.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 20:46:30   
Didy
Ja nisam ni svaki treći nikad brisala, a ne svaki. user posted image Mislim, prebrišem hodnik i nekoliko puta na dan ako je kiša i blanjavo napolju, kuhinju i kupatilo češće od dva puta nedeljno, ali da celu kuću brišem svaki ili svaki drugi dan, nema šanse.

< Poruku je uredio Didy -- 30.7.2014 20:47:40 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 20:57:36   
bubulence
didy, sta da ti kazem, ja sam dupla devica user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 21:19:46   
Torbica
Meni se cini da bih onda samo prebrisavala kucu i nista drugo. Nema sanse.
E danas sam ispakovala nekoliko kuhinjskih elemenata, prebrisala, preslozila... Sutra nastavljam. Nekako, ne mogu u cugu da provedem puno vremena sredjujuci, nego sve na rate...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 21:23:21   
tijatija
Da , ne smatram to za sebe kao uspeh vec na oduzimanje vrmena i rintanje na mozda nebitne stvari... Moram to hitno da menjam jer stvarno ne znam do kad cu taj tempo pored cetvoro dece izdrazati.... I svako, ali bas svakoooooo vece kazem od sutra necu, ali cim se dignem ista stvar... Znam da se u pola noci dignem i da sirim ves user posted image samo da bi ukljucila drugi i da me ujutru ceka za sirenje... Neznam...mozda to tako svako radi ko ima vise dece, jednostavno bi bas nekad volela da dan ima barem 30 h e to bi mi bilo idelano...Uhvatim sebe dok sedim na WC uzmem krpu i brisem masinu user posted image bolje da vise ne pricam user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 21:42:54   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Torbica

Meni se cini da bih onda samo prebrisavala kucu i nista drugo. Nema sanse.
E danas sam ispakovala nekoliko kuhinjskih elemenata, prebrisala, preslozila... Sutra nastavljam. Nekako, ne mogu u cugu da provedem puno vremena sredjujuci, nego sve na rate...

isto.... svaki drugi dan, svaki treci dan, ma daleko bilo... mozda smo maksimum brisali podove jednom nedeljno, kazem maksimum, ovako na 2 nedelje otprilike u celom stanu.. s tim sto stalno briskam kad se ovako nesto u toku dana napravi.. svaki dan ocistim oko macjih stvari, i pod u kupatilu perem kad perem i kupatilo, jednom nedeljno celo. eto sad i usisavam svaki dan, zato se raznosi sve svuda, ipak dvoje dece i dve macke. inace sam usisavala 2 puta nedeljno.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 21:52:23   
Torbica
Tijo legendo.
Ne bi mi palo na pamet da bilo sta nocu radim... Oko vesa je mrtva trka, to je mm preuzeo stavljanje na pranje/sirenje jer ja i ako je napolju 40 stepeni, palim susaru. To nam je u potkrovlju, masina/susara. A onda on ustane 10 minuta ranije ujutro user posted image i siri ga jer mu je ludost paliti susaru leti... Ma begaj, ne mogu. Ne volim da petljam oko vesa, samo ga slozim iz susare. I uopste se ne ljutim, nek radi sta hoce, on ili susara! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 21:54:39   
Tiziana
Ja se divim zenama koje postizu da odrzavaju kucu, majke mi. Ja pored dvoje dece, odvodjenja i dovodjenja iz vrtica,ruckova,vecera itd, sedenja na poslu 8'9h,zaista smatram da mi je dodatno gubljenje vremena briskanje po kuci. Realno u toku nedelje imam toliko malo vremena da provedem sa decom i da im se posvetim, da zaista osim kuhinje,sve ostalo ceka vikend da bude odradjeno.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 21:58:49   
Sanjica26 RR
Meni se prevrce u zelucu sto mi nije sve na mestu.user posted image Ali obavezno pre spavanja ne idem u krevet dok nisam pocistila po kuhinji. Kad ustanem ujutru volim da je sve na mestu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 22:05:14   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: vikiveki
Pre neki dan nam se pokvarilo ozvučenje i mm odnese sve delove tog5 jedan ozvučenja kod majstora.Sutradan ga majstor zove da kaže da je popravio...mm ode da donese,kad se vratio a on nosi punu kesu igračaka i ostalih stvari(met.novčića,čarapica,šnala...)koje su bile u vuferu od ozvučenjauser posted image Ovaj najmlađi sve gurao tu kroz neku rupu za koju nisam ni znala da postojiuser posted image


Hahaha kakav kraljuser posted image
ovako i Vuk samo gura negde stvari a to me izludjuje.
I da trenutno mi je kuca sredjenauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 22:06:01   
Tiziana
Jedino ves,posto ga ima previse, nikad ne ceka vikend,peremo ga i sirimo tokom nedelj.isto uglavnom peremo nocu pa sirimo ujutru pre posla.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 22:06:25   
jovicaa
ja isto bas volim kada je red i kada je cisto, ali kad bi neko drugi cistio stalno, ne bih se bunilauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 22:07:25   
Jole84

IZVORNA PORUKA: bubulence

didy, sta da ti kazem, ja sam dupla devica user posted image


Didy,Bubi i ja sam devica,prokleti pedantni znak user posted image Dok sam bila trudna nisam uspevala da odradim sve a i mm mi nije dozvoljavao,pa sam rekla "kad se porodim i čim budem mogla da se savijam prvo ću da oribam parket i da nalakiram nokte na nogama" user posted image Volim da mi je red,ali sam odavno sebe naučila da ne šizim ako ne postignem sve,jer mi device smo stvarno malko otkačene. Od kako se Mila rodila,ne znam kako postižem,imam upalu mišića user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 22:08:16   
Anoniman
ja sam danas oribala kupatilo. i onda je kao uvek dosao mm i sisao se. sad je sve isprskano i bez obzira sto je kao pokupio, dlacica ipak ima na raznim mestima. i tako svaki bozji put kad se sisa odabere da to uradi par sati nakon sto ja uglancam kupatilo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 22:10:29   
doktorkakristal
sad zamislite kako je meni kad imam za odrzavanje kuci i stan user posted image posto muz jos uvek boravi u kuci gde zivi i njegov brat onda ja i tamo cistim,dosuse samo prizemlje gde smo mi ,ali tamo je realno uvek haos za to je kriv moj muz jednostavno je neuredan i ja mu nista ne mogu,stan je pod konac jer smo ovde uglavnom same ja i Dora pa je sve na mestu sem igracaka to se ne racuna,cim muz dodje u pola sata mi napravi takav haos da jedva cekam da ode user posted image ,nisam neka polesna pedanterija kucne poslove mrzim i smatram ih gubljenjem vremena ali odrzavam sve i radim ih jer moram pre svaga zbog bebe koja puzi ,a i zbog mene alergicna sam na prasinu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
30.7.2014 22:12:17   
jovicaa
ksena marfijev zakon..
ja imam veneru u devici, pa opet nisam neki spremac. ali definitivno me jako iritira kada je prljavo i kada je haos, unosi mi nervozu. a sto se tice primecivanja svih mogucih i nemogucih detalja, to je da poludis od te venere u devici, posebno po pitanju ljubavi.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here