|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Decija desavanja u Beogradu
3.7.2016 0:01:15   
Khaleesi
Gledam i citam i nisam nasla, zanimaju me desavanja za decu po Beogradu... Nabasam tu i tamo na Sajam za decu pa Deciji maraton, ali to i sto naidjem da ce se desiti mnogo ljudi ne zna...
Htela sam temu gde cemo upisivati kalendar desavanja za nasu decu, kada ko cuje za tako nesto, pa da hudemo sve obavestene...
Meni su te stvari sjajne, a i mi mozemo na takvim desavanjima da se nadjemo i druzimo...user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Decija desavanja u Beogradu
3.7.2016 9:36:23   
Khaleesi
Evo ovo sam nasla danas
Aktivni muzej – Narodni muzej i Aikido klub Singidunum organizuju promotivnu radionicu ove borilačke veštine u dvorištu Muzeja Vuka i Dositeja u četvrtak 30. juna od 18 do 19 časova.
Promotivne radionice u Muzeju Vuka i Dositeja će se održavati svakog četvrtka tokom jula meseca (počevši od 30. juna).

Aikido klub Singidunum vodi Dejan Žuža, majstor crni pojas 5. DAN zajedno sa svojim trenerima – asistentima.
Klub je punopravni član Srpskog Aikido Saveza i Internacionalne Aikido Akademije.



Ulaz je slobodan

Adresa: Gospodar Jevremova 21
Telefon: 011/ 330 6048user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Decija desavanja u Beogradu
3.7.2016 9:37:24   
Khaleesi
Ovo sam sada nasla, ako neko stigne... pocinje u 10 i 11
Ovogodišnji Festival Dani orgulja – Dies organorum biće održan u Beogradu od 30. juna do 7. jula.

Bogatstvo zvuka i mogućnosti ovog velikog instrumenta omogućavaju da grad dobije originalni program iz neiscrpnog blaga muzičkog nasleđa baroka i romantizma, kao i savremenog doba.

Četvrti dan festivala, nedelja, 3. jul, posvećen je deci. Program u Muzeju nauke i tehnike čini koncert za decu od dve do četiri godine kada će Baby Artish i Marija Družijanić izvesti poznate melodije klasične muzike i upoznati mališane sa zvukom najvećeg instrumenta. Malo kasnije, Marija Družijanić uz pomoć učenika MŠ Stanković, predškolskoj i školskoj deci približiće istoriju orgulja od nastanka do danas.

Ulaz je besplatan.

Nedelja, 3. jul (10.00 i 11.00)
Muzej nauke i tehnike, Skender-begova 51
Koncerti za decu:
– za decu od 2 do 4 godine – Baby Artish i Marija Družijanić
– za predškolski i školski uzrast – Marija Družijanić i učenici orgulja MŠ Stanković


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Decija desavanja u Beogradu
4.7.2016 15:05:28   
Khaleesi
Leto na Gardosu
Manifestacija će početi predstavom “Veliki talas” u petak 8. jula u 21.00 čas, u kojoj će igrati neka od najpoznatijih imena srpske pozorišne scene.
Subotu će obeležiti predstava “Ciganski kabare” (od 21.00 čas), a u nedelju će najmlađi moći da uživaju u predstavi “Princ žaba” (od 20.30 časova)

Ulaz odrasli 100 din za decu besplatanuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Decija desavanja u Beogradu
4.7.2016 15:06:49   
Khaleesi
Slikanje na vodi
U subotu, 9. jula, od 17 do 21 čas, na radost svih posetilaca po prvi put u Aviv Park na Zvezdari dolaze fenomenalni umetnici koji će vam svima predstaviti tehnike SLIKANJE NA VODI (takozvanu ebru tehniku). Moćićete da doživite i vidite neverovatne stvari šta sve ljudi mogu da naslikaju na vodi, oduševićete se sa novim idejama, a najmlađi će imati radionice gde će stručni animatori sa njima vežbati da postanu ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Decija desavanja u Beogradu
4.7.2016 15:16:34   
marijana22
Leto na Gardošu je super. Ja vodila sina prošle godine na dve predstave. Počinju u 21 i traju 45 min. Nije previše kasno, a leti je toplo u to vreme. Za decu se ništa ne plaća samo za odrasle je ulaznica 100 din. Mogu da se kupe u eventimu

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Decija desavanja u Beogradu
4.7.2016 15:21:34   
marijana22
E sad videh da predsave počinju u pola 9. link

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Decija desavanja u Beogradu
4.7.2016 15:50:45   
Khaleesi
Mi smo bili prosle god na nekom koncertu...
Najzad jos neko na temiuser posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Decija desavanja u Beogradu
4.7.2016 16:19:45   
Zemunka85
Mi smo prosle god bili na skoro svim predstavama na Gardosu, super je

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Decija desavanja u Beogradu
4.7.2016 17:21:36   
marijana22
Mi smo prošle godine uboli predstavu koja je za školsku decu, pa se malo smorio, nije baš mogao da isprati. A išla sam na koncert Neše Galije bilo je dobro, ali tu nisam vodila decu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Decija desavanja u Beogradu
4.7.2016 20:31:03   
IvanaSK RR
Imate subotom u pola sedam uvece u Mirijevu predstave za decu. Kod malog Maxija, kod parka. Na otvorenom su i nista se ne plaća.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Decija desavanja u Beogradu
4.7.2016 23:19:35   
marijana22
Daleko mi Mirijevo, ali svaka čast za organizatore

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Decija desavanja u Beogradu
5.7.2016 9:08:17   
IvanaSK RR
Marijana, da, svaka im čast. To je bilo i proslo celo leto. Predstave su super, stvarno.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Decija desavanja u Beogradu
5.7.2016 9:17:24   
Khaleesi
Mi smo u subotu bili u Avivu, tamo su poceli svaki vikend da organizuju svasta nesto za decu... Sada je bila radionica i predstava, deca su bas odusevljeno gledala... Cak je i ova mala iz kolica gledala, ja nisam mogla da verujemuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Decija desavanja u Beogradu
5.7.2016 17:42:15   
Khaleesi
Ovo sam danas nasla.

U susret sedmoj Noći istraživača u Srbiji, Naučni kamion dočekaće sve radoznale umove u Beogradu od 6. do 10. jula ispred tržnog centra Ušće.

Svakog dana od 12.00 do 22.00 u cilju promocije manifestacije koja će ove godine biti održana 30. septembra u sedam gradova Srbije biće organizovane različite promocije.

Pod sloganom „Istraži, prikaži, znanje potraži“ glavna tema Noći istraživača su migracije a tradicionalno poslednjeg petka u septembru, istraživači će kroz nauku i zabavu, svoj posao, znanje i život približiti mladima i još jednom objasniti kako menjaju svet na bolje.
naucni-kamion-noc-istrazivaca

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Decija desavanja u Beogradu
5.7.2016 17:43:06   
Khaleesi
Radionica ilustracije, koncept arta i stripa će se održati 6. jula od 12 do 15h u Galeriji Dečijeg kulturnog centra Beograd. Radionica je za mlade, uzrasta od 13 do 18 godina.

Ideja je da radionica stripa, ilustracije i koncep arta okupi ne samo autore stasale u školi, već i sve one koji su raznim spletovima okolnosti, ušli u svet stripa. Stvaranje stripa je uvek bio i ostaće, usamljenički posao, gde je čovek upućen samo na svoje sposobnosti, svoj talenat, znanje i maštu. Zato je i zrelim stvaraocima, jednako kao i mladim početnicima, potrebno da sa sebi sličnima tu svoju strast podele, razmene iskustva, pokažu i vide radove u nastajanju, jer u stripu nema šta drugo da se radi, sem da se crta.

Ta jednostavna rečenica, krije nešto veoma kompleksno, a to je široko i sveobuhvatno znanje. Da bi se napravio strip ne treba ni mnogo ljudi, ni novca. Dovoljan je jedan i samo jedan čovek, nešto papira, olovka, tuš, boje, četkice i pera, jer strip pruža njegovom stvaraocu toliku slobodu i moć, zahteva veliko znanje, snagu, odlučnost, istrajnost i odgovornost. Mladi će imati priliku da se oprobaju u ovoj zahtevnoj disciplini.

Broj polaznika: 25 učesnika



Radionica je besplatna uz obaveznu prijavu.
Prijavu možete izvršiti lično na portirnici na adresi Takovska 8,
ili putem telefona na broj 011/ 32 42 011.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Decija desavanja u Beogradu
20.7.2016 18:17:52   
Anarunika
Od 1. do 31. avgusta Djuro Salaj škola stranih jezika organizuje besplatan program pod nazivom "Bavimo se sportom i učimo engleski" za klince od 3 do 18 godina. Radionice će se odigravati u Resavskoj 78 svakog radnog dana od 18 -20h. Ja sam prijavila Iku user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Decija desavanja u Beogradu
21.7.2016 12:28:12   
marijana22
Anarunika di se prijavljuje?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Decija desavanja u Beogradu
21.7.2016 12:52:37   
marijana22
Mi se prijavili evo link ako nekog zanima

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Decija desavanja u Beogradu
21.7.2016 12:55:53   
Khaleesi
Bas lepo ovo... ali nama je malo daleko za svaki dan....user posted image
Za vikend u Aviv parku ima neka predstavica za decu, u subotuuser posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Decija desavanja u Beogradu
21.7.2016 12:59:42   
marijana22
NE moraš svaki dan, neobavezno je. Možeš da vodiš dete svaki dan, a možeš i jednom nedeljno

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Decija desavanja u Beogradu
27.7.2016 0:11:53   
Khaleesi
U Avivu 31. ima predstavice za decu od 18. casova....

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Decija desavanja u Beogradu
27.7.2016 0:15:11   
lesica
Ja bih mogla klince da vodim u Aviv u subotu, ionako nam je u komsiluku.
Dobro si me podsetila.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Decija desavanja u Beogradu
29.7.2016 20:12:28   
marijana22
Jel bude gužva?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Decija desavanja u Beogradu
29.7.2016 22:20:06   
Khaleesi
Pa onako, jednom je bas bila guzva, jednom malo, a jednom su odlozili predstavu...
Mi mozda svratimo sutra, mozda ne, zavisi moram neku tortu da napravim...user posted image user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here