|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dođi na večeru
10.12.2010 19:54:04   
sneza24
Jel gledate?
Ja gledam koliko mogu od Davida.
Ova Nataša(valjda se tako zove) što je večeras kuvala nije normalna.Još nisam do sad videla nekog takmičara da toliko želi da pobedi i još javno priča o tome.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 20:01:29   
isidora88
ja gledam kad uhvatim ali samo zbog nekih novih recepata ali me jako nerviraju ucesnici,uglavnom budu neki isfolirani user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
10.12.2010 20:02:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 20:05:55   
pepino
IZVORNA PORUKA: gagi

Na kojem je to kanalu?


Na Prvoj (ex Fox) ja mislim,imas i na RTL.u Hrvatskom,zove se Vecera za 5,na OBN-u Stol za 4,sve ti je to na isti fazon,kuvaju i takmice se

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 20:06:55   
sneza24
Na prvoj.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 20:08:33   
anajid
Otkucala sam kilometarski post i izbacilo meuser posted image user posted image user posted image !Ne samo da gledam,vec smo se moje drugarice i ja dogovorile da organizujemo takvu igru iz zeze!Prosli vikend sam bila kod dve drugarice,a sutra sam ja na redu.Pala sam s nogu danas,pa se upitah sto mi je ovo trebalo???user posted image
Bila sam napisala svoj meni,ali sad me mrzi ponovo,drugom prilikom!!!user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 20:14:50   
pepino
Anajid i mene je izbacilo,a tek se prijavila i napisala kratak post.onaj iznad i morala opet!user posted image
A jeste smijesne,svaka vam cast,kad vam se mili,ja sam tako razmisljala o ucestvovanju,nisam neki kuvar i ne bi mogla,bas skoro kazem muzu kad gledam sezonu iz B.L. kako su stidljivi,zbunjeni,smijesni,ja bi bila jos gora,zablokirala bi od tremeuser posted image
Javi ko je pobjedio u vasem takmicenju pa se prijavite za Stol za 4user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 20:29:48   
anajid
Hocu javicu ko je pobjedio.Vec smo dali ocene za prethodna dva rucka,a sutra ja!Nadam se da ce im se dopasti,celi dan sam spremala danas i kuvala!Osmislila sam i dekoraciju,slikacu sutra pa cu postaviti ovde.Ja bih se prijavila,nego veliki sam tremaros,pa bi sve upropastila,kad bi se pocela tamo tresti i mucati i grcati!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 20:42:23   
Anoniman
znaci, pocela je i u srbiji ta igra. ovde to traje vec neke dve godine. bilo je raznih likova, ali nije bilo lose jer je bilo skoncentrisano na kuvanje i druzenje. mnogo gora emisija sa kuvanjem mi je bila neka (zaboravila sam ime) u kojoj npr. jedna devojka ide na veceru svako vece kod drugog momka, 4 veceri za redom, pa onda peto vece se svi sastanu i ona bira jednog. e, tu je bilo stvarno nekih osoba katastrofa i nekih katastrofa razgovora.
anajid, zelim ti da pobedis u vasem internom takmicenju user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 20:56:50   
anajid
Hvala ksena,naoruzala sam se dobrom klopom i nadam se pobedi.Jedino jos nismo smislile nagradu???user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 21:54:08   
mati
IZVORNA PORUKA: sneza24

Jel gledate?
Ja gledam koliko mogu od Davida.
Ova Nataša(valjda se tako zove) što je večeras kuvala nije normalna.Još nisam do sad videla nekog takmičara da toliko želi da pobedi i još javno priča o tome.

Jao Snezo ja propustila veceras. A bas sam htela da je vidim na delu, do sada je uvek imala neke lose komentare i bas me nervira. Mislil da nisu bili takvi takmicari kao ona. Nije mi se svidela ni malo...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 22:13:53   
sneza24
Mati nisam mogla celu emisiju da gledam ali sam videla kad se rasplakala jer se ona trudila ceo dan a glavno jelo joj nije uspelo.A za tortu takmičari kažu da je kupila u nekoj poslastičarnici.Na početku emisije je izjavila da ona smatra da zaslužuje pobedu jer ovi drugi ne zaslužuju sa onakvim večerama.Ma katastrofa od žene.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 22:18:40   
minna
Ja gledam kad uhvatim, veceras nisam gledala...ali juce jesam i uzasno me je nervirala ta sto je spremala veceras

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 22:18:51   
mati
Ma kako da ne. Jao bas mi je drago da mogu sa nekim da je prokomentarisem, u principu nisam takva, ali ono... Zavist od zene. Jos javno

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 22:23:52   
Anoniman
Ja sam pochela da gledam...al sad mi se sve smuchilo...na svakom kanalu neko kuvanje...dosadili su vishe s tim.... neko provalio da takve emisije imaju gledanost i sad na svakom kanalu isto user posted image

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 22:29:52   
sneza24
Ipak nije pobedila.Izgubila je za 1 poen od onog što mu je dala ocenu 1 da bi sebi obezbedila pobedu.
Baš mi je drago što nije pobedila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 22:31:56   
mati
Vala bas. Ko drugome jamu...user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dođi na večeru
10.12.2010 23:27:35   
Alexis79
Ja to po nekad odgledam ,ali odvratniju osobu od ove tzv. glumice  skoro ne vidoh.

Zena ne zaklapa ,nisam mogla da gledam do kraja koliko me iritirala

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dođi na večeru
11.12.2010 8:16:09   
Lu
IZVORNA PORUKA: anajid

Hocu javicu ko je pobjedio.Vec smo dali ocene za prethodna dva rucka,a sutra ja!Nadam se da ce im se dopasti,celi dan sam spremala danas i kuvala!Osmislila sam i dekoraciju,slikacu sutra pa cu postaviti ovde.Ja bih se prijavila,nego veliki sam tremaros,pa bi sve upropastila,kad bi se pocela tamo tresti i mucati i grcati!user posted image user posted image user posted image

Hajde Banjalučanko prijavi se user posted image
Ja obožavam ove emisije, bude zanimljivih recepatauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dođi na večeru
11.12.2010 10:24:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ja sam pochela da gledam...al sad mi se sve smuchilo...na svakom kanalu neko kuvanje...dosadili su vishe s tim.... neko provalio da takve emisije imaju gledanost i sad na svakom kanalu isto user posted image


i ovde isto, prosle godine je bilo to sa vecerom, pa to sa kao trazenjem para, pa onda onaj kuvar sto ide po raznim restoranima da im pomogne, pa sad master chef i top shef...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dođi na večeru
11.12.2010 10:28:13   
Olga75
ja pogledam po nekad ali se uglavnom iznerviram jer se vecina folira , kao nista novo , blablabla a kod kuce veceraju salamu i lebac , u njaboljem slucaju omlet

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dođi na večeru
11.12.2010 10:29:03   
NadaR

IZVORNA PORUKA: ksena

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ja sam pochela da gledam...al sad mi se sve smuchilo...na svakom kanalu neko kuvanje...dosadili su vishe s tim.... neko provalio da takve emisije imaju gledanost i sad na svakom kanalu isto user posted image


i ovde isto, prosle godine je bilo to sa vecerom, pa to sa kao trazenjem para, pa onda onaj kuvar sto ide po raznim restoranima da im pomogne, pa sad master chef i top shef...


Imamo i mi takvog jednog user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dođi na večeru
11.12.2010 11:49:35   
Anoniman
je l se i tu svadjaju kad on dodje da im pomogne? pa kao sve sto su koristili je smrzuto i katastrofa, a cude se sto nemaju musterija..

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dođi na večeru
11.12.2010 11:51:07   
Olga75
gledan i paklenu kuhinju ponekad . Lik je vrlo iritantan i sve cini da uvredi osoblje , prosli put kad sam gledala kuvarica je otisla uplakana i nije se vratila.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dođi na večeru
12.12.2010 11:29:37   
anajid
Evo kako sam juce dekorisala astal za svoje goste:
user posted image

Na meniju sam imala,predjelo:
Ispohovala sam belo pilece meso iseceno na rezance(brasno,jaje,susam)
Ispekla palacinke(malo deblje).Napunila palacinke sa sirom(onim sto se tegliuser posted image ),tim pohovanim mesom,zavila,poslagala u tepsiju i zapekla u besamel sosu u rerni.Glavno jelo:
Piletina(bataci i dobataci)peceni u rerni,pire krompir i ruska salata.Desert:
Puding kolac,slican kao sto je Isidora dala recept(Onaj sa rupamauser posted image ).Ispao je super,jos sam sve to lepo dekorisala.
Danas idem kod cetvrte ucesnice,pa odlucujemo pobednika!user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sočni posni kolač
Ringerajin kuvar: Ana RR
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here