|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 8:29:47   
Anoniman
Vidim da je ova tema potrebna.

Pokušaću da pokupim neke postove koji se uklapaju u ovu temu, Mod, molim te kopiraj prepisku od maločas iz brbljaonice.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 8:34:04   
Modessty
Iz teme Kutak za brbljivi trnutak:

IZVORNA PORUKA: daca77

A da, Rasa me nije odusevio...bila sam i njega da posetim




IZVORNA PORUKA: Modessty

Raša?  Neznam ga dobro pa nemogu da komentarišem. Znam da je bio jako ljubazan kad me je primio u bolnicu pre 4 god i to je sve. I ono što sam čula od drugih.
Sinoć mi reče prijateljica da je sad kod Pop Trajkovića?



IZVORNA PORUKA: Modessty

Pop Trajković, Stošić, Mila, i ostala kompanija "starih" i poznatih ginekologa je  ista u jednoj stvari, po meni: Dosadilo im sve i mala je verovatnoća da će ti posetiti dovoljno pažnje. Em su profesori na fakultetu, em su šefovi i direktori na GAK-u, em imaju privatne ordinacije! Ajd ti sa toliko obaveza probaj da se posebno zainteresuješ za nekog pacijenta, koji ti uz to nije ni rodjak ni prijatelj!
To ti je moje mišljenje



IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: daca77

Grad je veliki, nacices...a i lepo je vreme za setnju
A Pop-Trajkovicu, koja je oblast interesovanja?


Izgleda da su im svima oblast interesovanja pare




_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 8:39:53   
Modessty
Evo postova iz druge teme.

Moram da napomene da nije reč o stručnosti ovih lekara, već samo o načinu rada i odnosu prema pacijentima.

Moram da ovde pomenem dva imena sa kojima sam lično imala probleme i zbog toga im nikada više ne bi rekla ni dobar dan. To su Vera Dimić i Miša Stefanović.
U Verinu stručnost zaista sumnjam. Za mesec i nešto ležanja u bolnici nisam čula od žena nijednu jedinu reč pohvale! Sve smo bežale od nje. A neku godinu pre toga postavila mi je totalno pogrtešnu dijagnozu! Srećom završilo se samo neprospavanaom i proplakanom noći. Dva različita mišljenja nakon toga uverila su me da žena nema pojma!
Izvinjavam se ako je ovo grubo i ružno od mene!

Što se Miše tiče, prema meni je bio totalni kreten! Izvinjenje za ovu ružnu reč ali ja neznam kako drugačije da opišem njegovo ponašanje. Jesam kasnije videla i kako je ženi spasio bebu, ali mene je urnisao.

Eto to je moje mišljenje i moje lično iskustvo!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 8:40:15   
Anoniman
Iz teme Betanija Novi Sad:

IZVORNA PORUKA: cicko

Drage, da li je neko vodio trudnocu kod dr Vejnovica, kakvo vam je iskustvo sa njim?


IZVORNA PORUKA: oliveradj

Znam za jedan slučaj koji se završio katastrofalno, ali sve u svemu koja kod njega vodi trudnoću privatno posle ima dobar tretman u bolnici on je obilazi kaže sestrama i lekarima da paze na nju, a ostale ko .....


IZVORNA PORUKA: stevajela

Moje neke prijateljice su vodile trudnoce kod njega.Sta da ti kazem,platis 9600 din(pre 2 godine) UZ,znaci platis debelo,a dobijes samo osmeh.Sto se tice strucnosti recicu ti samo to da sa klinike niti jedna dr nikada nije vodila trudnocu kod njega,vec kod prof Stojica,dr Budakova, Saske Novakov, doc Aleksandra Curcica,prof Maticke, dr Tanje Tesic i dr Mire Zupanski.Vejnovicu sarm prednjaci mnogo vise nego etika i strucnost.
Moja drugarica zivi na istom spratu gde i on.Jos kada mi je ispricala da je za vreme bombardovanja zenu i kcerke poslao u selo,a da je on svakodnevno privodio srednoskolke,tek tada mi se zgadio.
Inace moja kuma koja radi u decijoj bolnici je videla dete,kojem Vejnovic na UZ u 28 nedelji nije video da nema jedan bubreg.



IZVORNA PORUKA: nakins

Cao cicko
Nova sam ovde, u 19. sam nedelji i ne zelim da te plasim ali sam o Vejinovicu samo cula najgore. Moja najbolja drugarica je isla kod njega, nadavala se para, a prosla kao bos po trnju. Ni na jednom expertnom nije video da mu nije narasla pisica kako treba. Malo pilence sad mora na  dve operacije. Nije joj bio na porodjaju, nije je obilazio, a cula sam da je sa njom bila i zenica koja je takodje isla kod njega i rodila bebu sa Daunovim sindromom.
Zato, ako imas nekog drugog bolje idi kod njega.
...


IZVORNA PORUKA: stevajela

MOja poznanica je vec 10 dana u Betaniji na patologiji trudnoce,poradja se.Stalno se otvara,krecu kontrakcije pa brljave,na 15-8-10-5-20 minuta.Vec je nekoliko puta isla u porodjajnu salu pa se vracala.Indukovani porodjaj nece da joj rade jer je trudna 37,5 nedelja.I kaze mi sinoc ode opet u porodjajno,kad tamo prof Pjevic.Kaze ona on je skroz prijatan i kaze joj da moze da joj izazove porodjaj,ali da je bolje da se vrati na patologiju i ceka,mada je otvorena 6 prstiju.Medjutim napise joj da popije neki lek.Sidje ona na patologiju i kaz sestri da joj profa rekao da popije neki lek,sestra pogleda i kaze da je to lek protiv visokog pritiska,a kod zene pritisak 90/60.Lepo je posavetuje da ne popije lek,a da viziti kaze da je popila.Kada je ujutru dosla vizita,nisu mogli da se nacude sto joj covek to dao da popije,i sva sreca sto ga nije popila.
Eto neko je pitao za prof Pjevica,ja rekoh covek strucan i fin,ali definitivno izlapeo od matoroce!



IZVORNA PORUKA: Nanica1

Stevajela, i meni se tako nekako cini! Znaci, izgleda strucan, iako nas je tog dana bilo dosta za UZ on je svaku gledao 15-20 minuta, ali me nervira sto nema uopste onaj odnos doktor-pacijent. Ja sam ubedjena da nisam napomenula da sam dosla na fetalnu ehokardiografiju, oni bi mi odradili samo Euz bez detaljnog pregledanja bebinog srca. Mada, to bi mozda trebala sestra jer ona uzima uput ali uopste ne gleda u njega! A on umesto da pita mene zasto sam u stvari dosla, on kaze sestri:"A zasto je ona u stvari dosla?" Meni nije rekao ni dobro je, ni nije dobro mada sam ja sve razumela na osnovu toga sta je pricao sestri, nije mi cak ni pokazao bebu(mada to malo ko radi u drzavnim ustanovama) a nije nam davao ni sliciceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 8:43:25   
Modessty
Strašno je što se svuda izgleda svodi na to da ako ideš kod nekog dr privatno onda dobro prolaziš i u bolnici!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 8:59:34   
daca77
Mod, nije valjda Milan Stefanovic u pitanju?


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 9:06:02   
Modessty
da baš taj
skalp bi mu skinula da mogu!
Kolki je njegov brat Dragan fin i dobar tolko je ovaj skot
Izvinite moderatori!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 9:08:30   
daca77
Ne mogu da verujem, Mod...a mene je odusevio u bolnici...dok mene moj Stoske jedva 2x obidje, ovaj bio operisao jednu stariju zenu koja je imala carcinom i visio je sve pored nje dok se budila iz anestezije i posle toga

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 9:09:20   
daca77
A cime mu se brat bavi? Ne znam koji je to?!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.9.2009 10:14:58   
Modessty
IZVORNA PORUKA: daca77

Ne mogu da verujem, Mod...a mene je odusevio u bolnici...dok mene moj Stoske jedva 2x obidje, ovaj bio operisao jednu stariju zenu koja je imala carcinom i visio je sve pored nje dok se budila iz anestezije i posle toga


Šta misliš koliko mu je platila?

Njegov brat je ginokolog i radi u DZ. Čovek je fenomenalan!!!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
25.7.2010 22:49:58   
bojana87
lekar koji me je do suza izvredjao i izderao se na mene ni krivu ni duznu jer verovatno nije mogao da prati utakmicu Srbija-Australija je dr Dragan Stajić.
Neverovatno kakva djubrad mogu da budu prema porodiljama...


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
26.7.2010 1:57:38   
lothroniell
Kada sam vrtela po glavi ko bi od njih mogao biti, i on mi je pao na pamet. Nadmeni kreten, divan je i ljubazan samo prema onima koje idu kod njega privatno. Uf ala mrzim takve ljigavstine! On, Vejnovic i Pjevic- FUJ!!!

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
26.7.2010 13:33:32   
bojana87
ja sam za njega samo reci hvale cula od onih koje su vodile trudnocu kod njega privatno
i kada sam videla da je on dezuran pomislila sam "super,valjda se necu namuciti,on je ekstra lekar",a on ljigavstina da veca ne može biti...

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
26.7.2010 17:56:51   
lanajelena
ne mogu da poverujem da o njemu tako pricate user posted image ...on je za mene super lekar i da nije bilo njega ja bih verovatno ovo dete sa kojim se sada igram odstranila (jer su mi drugi tako preporucivali)

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
26.7.2010 18:01:44   
Anoniman
Ugarković u Zmaj Ognjena Vuka ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
26.7.2010 20:14:36   
bojana87
leno nemoj pogresno da shvatis,ali ti si verovatno kod njega privatno isla
a ja sam zbog njega na porodjaju strasno lose prosla


(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.7.2010 11:37:16   
Anoniman
Evo i ja da kazem par reci o dr. Stajicu.Kada sam u devetom mesecu poslata na pregled u Betaniju,naisla sam na njega.Ne poznajem ga,nego sam videla da mu pise prezime na kartici.Pogledao je posle pola sata cekanja papir koji sam drzala u ruci i rekao idi tu i tu...nisam znala tada,ali to je patologija gde me bio poslao.Ja sam tamo otisla,a oni me salju nazad kod njega...i tako sam jedan sat i 45 minuta setala od jedne do druge strane porodilista,da bi na kraju izasla i plakala od muke.Svi su me gledali u fazonu,sta je ovoj kretenki,sta cmizdri,garant nesto nije u redu.A ja sam bila jako povredjena jer su se eto on i jos tamo mnoooogo ljudi poneli prema meni kao prema carapi koje ja spremna za kantu za djubre...jako sam bila tuzna,emocije su prevladale user posted image !Dosla sam kuci,nikakva,nisam obavila to sto treba tri dana pre termina...Nakon toga sam zvala ujaka,jer sam znala da ima nekog dr. kojeg poznaje u Betaniji.mislila sam da nema potrebe da trazim vezu radi obicnog pregleda u Betaniji...ali eto trebali je.I necete verovati dr. kojeg ujak poznaje je bas dr. Stajic!Bio je med i mleko prema meni i nije me se naravno secao da sam dolazila koji dan ranije!Tako da je ocigledno da je vecina njih takva.Ako si preko veze bicu ok prema tebi...zalosno ali tako je!

(odgovor članu bojana87)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.7.2010 11:40:32   
lanajelena
Bojana zao mi je sto si tako prosla na porodjaju  i nije u redu da te neko vredja pogotovo ako nije tvojom krivicom,ali ja u prvoj trudnoci nisam isla privatno kod njega,on me je porodio,odradio je posao vrhunski,cim sam se porodila trazio je br mob.mm da mu javi,time nas je kupio za ceo zivot...sad sa drugim sam isla kod njega privatno cak se mm sa njim jos uvek cuje telefonom...a mojoj snajki je spasao zivot,isto nije isla kod njega privatno,zato sam zabezeknuta bila kad si napisala njegovo ime

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.7.2010 11:43:26   
lanajelena
jpmp to sto pises o slanju tamo vamo pa to je tamo normalno oni kao da se ne podnose izmedju starog i novog odeljenja...ja kad sam vadila plodovu vodu isla sam tamo vamo jedno 2 sata...na kraju sam pocela da se smejem i sela na klupicu i cekala da oni mene traze user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.7.2010 13:57:29   
lanajelena
moram da pitam da li se na ovoj temi pisu samo ginekolozi ili mogu da opletem i po ostalim dr user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.7.2010 14:04:48   
Lu
Opleti lanajelena, nisu samo ginekolozi doktoriuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.8.2010 17:45:10   
lanajelena
pedijatar Nikolic na grbavici

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.8.2010 20:11:17   
isidora88
artur bjelica user posted image user posted image
nadam se da ga nikad necu sresti jer je odvratan,radio mi je ultrazvuk kad mi je beta bila oko 300 i tada se naravno nista nije moglo videti ali je on insistirao da dodjem na pregled (naravno samo da bi uzeo pare) da bi mi rekao da sumnja da vanmatericnu i kada sam mu rekla da je meni moja dr dala utrogestan zbog niskog progesterona rekao je da nisam normalna i zasto odrzavam nesto sto ne postoji user posted image
seljacina odvratna mrzim ga.
naravno za nedelju dana se kod moje dr videla beba,trudnoca uredna i ni traga vanmatericne user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
11.8.2010 15:35:16   
Lilly*
Juče sam našla listić sa CTG-a iz Betanije, kada sam trebala da rodim Mihajla i videla da se taj dr koji je mene porodio zove Dragan Stajić! Jako sam se začudila kada sa videla kako loša iskustva imate sa njim. Ne želim da ga branim i kažem da vi niste u pravu! nego samo da kažem kako sam ja prošla sa njim. Na porođaju je imao "svoju ekipu" koja je sve super odradila, posle porođaja me je posetio u sobi i taman se zadesilo da su moji došli da vide bebu i mene, a ja pošto sam izgubila dosta krvi, nisam mogla da ustanem, tako da je on odneo bebu da im pokaže. Na dan otpusta je ponovo došao u moju sobu, porazgovarao sa svim porodiljama, da li smo dobro i da li smo spremne da idemo kući... Sada bih volela da me on opet porodi user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
11.8.2010 15:39:33   
lanajelena
Lilly user posted image user posted image user posted image  zato sam se ja cudila,isto tako je  i meni bilo sa prvim detetom,on je sa svog mob zvao mm da mu kaze i odneo je licno da mu pokaze bebu,obilazio me je redovno,sad sam celu trudnocu isla kod njega nije me nazalost porodio ali je svima javio i drzali su me kao malo vode na dlanu

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here