|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:20:11   
eugenija
I seksualni život ima svoje uspone i padove, razdoblja strasti i zatišja. Sve to ovisi o godinama, odnosu s partnerom, razinom samopouzdanja, no postoje faze u seksu koje svaka žena mora proći Tako će osim faze strasti i zaljubljenosti, u kojoj ne skidate ruke jedno s drugoga, doći i faza udobnog seksa, ali i faza bez seksa. Vjerojatno ćete proživjeti i fazu iskušavanja novih stvari.

Evo nekih faza koje ćete svakako proći:

Adolescentska faza ili faza zaljubljenosti
Ovo je faza u kojoj izgubite razum i u potpunosti se prepustite osjećajima. Obično se događa na početku nove veze, a puna je seksa, intimnosti, strasti. Možete je doživjeti sa 19, ali i sa 35 godina.

Faza 'nova poza'
Već ste sve iskušali i želite začiniti seksualni život. Dugo ste zajedno, osjećate se slobodno i pokušavate ostvariti maštarije koje se ne biste usudili reći svakome. U ovoj fazi vjerojatno ćete iskušavati nove lokacije, pokrete, seksi igračke. Nastojat ćete pojačati uzbuđenje i seks doživljavati svim čulima.

Faza u kojoj žalite za nečim što ste probali
Svojedobno ste zbog partnera ili iz radoznalosti pristali uraditi nešto od čega vam se sada diže kosa na glavi. Balansiranje između zabranjenog i društveno prihvatljivog ponašanja, između razuma i strasti, nije uvijek lagano. Oprostite sebi ako smatrate da ste prešli tu granicu i više nikada nemojte raditi nešto protiv svoje volje.

Faza seksa na brzinu
Nemate uvijek vremena za paljenje svijeća, pripremanje mirisne kupke ili za  duge predigre. Dobri stari seks na brzaka u zgusnutom rasporedu mogao bi jedno vrijeme postati pravilo. Zašto ne? Žestoko, brzo i učinkovito.

Faza udobnog seksa
Seks na filmu obično je eksplozivan, strastven, požudan i životinjski. U fazi udobnog seksa upravo ovakav seks mogao bi vam nabijati komplekse, jer činit će vam se miljama daleko. Ne očajavajte - u dugim vezama ljudi razviju poseban odnos, u kojem ne treba suviše riječi, jednostavno znate prečac kako jedno drugo zadovoljiti i što najviše volite. Seks više nije samo strast i požuda, već duboka intimnost koju jako proživljavate. Ako vam se ipak sviđa faza zaljubljenosti, nadajte se da ćete nakon ove faze ponovno ući u neko uzbudljivije razdoblje.

Izvor


U kojoj se vi fazi nalazite drage curke?user posted image

A u kojoj bi volele da se nalazite?user posted image


< Poruku je uredio eugenija -- 2.4.2009 15:31:13 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:22:46   
Ana RR
U prvoj.. i drugoj... i cetvrtoj... i petoj... hm, zanimljivo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:23:06   
Sneža
Ma ja se sve ne mogu odlučiti samo za jednu fazu,ma mi smo ti kao onaj šteker za troFAZNU struju,ima svegauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:24:05   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Sneža

šteker za troFAZNU struju,ima svegauser posted image



to ti pricam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:24:20   
Anoniman
s dvoje djece smo najcesce u ovoj fazi... kad se strenemo dodushe user posted image

Faza seksa na brzinu
Nemate uvijek vremena za paljenje svijeća, pripremanje mirisne kupke ili za duge predigre. Dobri stari seks na brzaka u zgusnutom rasporedu mogao bi jedno vrijeme postati pravilo. Zašto ne? Žestoko, brzo i učinkovito.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:26:37   
eugenija
Volela bih da sam u prvoj ceo životuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:28:56   
Sneža
Lenka,ja tebe i inače zamišljam žestoku,brzu,i učinkovitu!Nema bre kod tebe ono cico mico,polaganceuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:29:58   
Anoniman
Heeeeeeej pa nisi pitala u kojoj bismo volele da smo nego u kojoj smo! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:30:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

Lenka,ja tebe i inače zamišljam žestoku,brzu,i učinkovitu!Nema bre kod tebe ono cico mico,polaganceuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vala nisi fulila ni sekunde ... kakvi ba cico micu nemam ja zivaca za to...

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:30:27   
eugenija
U pravu zi Snežo, i meni Lenka deluje baš furioznouser posted image user posted image user posted image user posted image Grrrr tigriceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:31:53   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Heeeeeeej pa nisi pitala u kojoj bismo volele da smo nego u kojoj smo! user posted image


Evo uredih porukuuser posted image Dodala sam pitanjacuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:33:10   
Anoniman
mijauuuu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 15:33:42   
Sneža

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

mijauuuu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
2.4.2009 16:25:19   
Lu
Sex na brzaka,to mi je trenutno jedina opcija.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
2.4.2009 20:18:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
3.4.2009 1:36:50   
Verus
ja sam trenutno u fazi udobnog seksa...a i od tolko mucenja, vec bih mogla i u snu da mutimuser posted image a da se ne probudim!user posted image   nekada mi nedostaje to ludilo tinejdzersko gde smo mogli pet puta na dan, pa i jos!  Nekada me uhvate jos ti leptirici ali posle 15 godina zajednicke veze/braka, mislim da je sasvim normalno da smo tu gde smo!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
25.5.2009 14:53:38   
Rina
Adolescentska faza ili faza zaljubljenosti
Ovo je faza u kojoj izgubite razum i u potpunosti se prepustite osjećajima. Obično se događa na početku nove veze, a puna je seksa, intimnosti, strasti. Možete je doživjeti sa 19, ali i sa 35 godina.


Najbolja ova,sve ostalo je cista tehnika...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
25.5.2009 14:58:27   
Anoniman
jao...pa ko bi se tu odluchio u kojoj sam fazi....mi faze menjamo iz sata u sat user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
25.5.2009 15:00:08   
2002m
Jeste najbolja ali brzo prodje, tako mi nekad krivo sto necu vise to dozivetiuser posted image user posted image user posted image kao sto je sex na pocetku veze.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
25.5.2009 15:04:22   
Anoniman
Sve se troši,dal pre il kasnije,pa i sex

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
27.9.2014 9:36:59   
big mum
Malo da podignem temu -u kojoj ste vi faziuser posted image

Ja sam u faza nova poza i faza udobnog sexa

Kad iskušamo nove poze zaista uživamo u njimauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
27.9.2014 10:01:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: eugenija

Volela bih da sam u prvoj ceo životuser posted image

Takodje i ja bih volela da smo ostali na prvoj fazi ali presli smo sve...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
27.9.2014 10:13:06   
Mala Elena
A na ovoj temi samo jedna stranica. ..user posted image pa otkud znam , malo je zatajilo, previse smo umorni, a i muz mi cesto radi nocne user posted image
Moram da napadam dok mi prilika pa na brzaka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
27.9.2014 10:30:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ana RR

U prvoj.. i drugoj... i cetvrtoj... i petoj... hm, zanimljivo user posted image



istouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi
27.9.2014 11:26:43   
bubulence
ma sve zavisi od situacije, sve faze su zastupljene

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here