|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   First minute ponude
11.3.2013 23:23:13   
Pretty78
Rezevisali smo more pre mesec dana, Grcka, Stavros na rate do oktobra....mnogo su dobre te first minute ponude
izadje me mesecna rata oko 3000din...dzabaaaaaaaaa

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: First minute ponude
11.3.2013 23:24:43   
Maraj
jjao super i mi gledamo da nesto uplatimo sada...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: First minute ponude
11.3.2013 23:26:37   
Pretty78
e da ne verujes sve do polovine jula je raspodatoooooooo...jedva sam nasla ovo

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: First minute ponude
6.6.2017 15:10:35   
emicaa
mi smo rezervisali more krajem decembra,9 mjeseci ranije imali smo 20% popusta na ranije rezervisanje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: First minute ponude
6.6.2017 15:17:27   
IvanaSK RR
Moja drugarica je u februaru rezervisala hotel, mislim Polihrino, all inclusive za njih troje 1000 e, odmah 400e,ostalih 600 e moze u rate ili kako vec ko hoce do polaska na more.
Inace, standardna cena je 1800e.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: First minute ponude
6.6.2017 15:28:13   
Duškić
Ma kod nas je sve neplanirano, uvek nesto na brzinu. A dobro je rezervisati ranije. Povoljnije..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: First minute ponude
6.6.2017 15:37:11   
emicaa
Moja svekrva uvijek rezervise dosta ranije,cim izbace ponude i svaki put nadje nesto povoljno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: First minute ponude
6.6.2017 18:17:54   
Anck Su Nmaun
Mi smo ove godine super prosli sa First min. u Decembru za 630 e PP nas petoro! Atos

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 6.6.2017 18:19:32 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: First minute ponude
6.6.2017 18:45:17   
IvanaSK RR
Anck, to je samo smeštaj? Koji nacin plaćanja?
P. S. PP je pun pansion? Zanemari onda prvo pitanje user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 6.6.2017 18:46:18 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: First minute ponude
6.6.2017 23:09:38   
serpica
Ja godinama unazad letovanje rezervisem u januaru ili februaru,do pre par godina isli smo preko agencije a onda sam slucajno naletela na sajt Grckainfo gde je odlicno predtavljeno svako mesto u Grckoj i svaka vila. Posaljem upit vlasniku
sacekam odgvor i uporedim cene. Mnogo,ali mnogo jeftinije ici direktno u dogovor s grcima naravno ako imate svoj auto,bas se ispalti.
Prosle god dve trokrevetne sobe izasle 560e olimpijska regija 15 jul
Ove godine cetvorokrevetni app 1 avgust 400e 10 dana... nea vrasna na plazi vila. Taj isti app preko agencije u tom periodu bio je 680 i nesto evra.. eto razlike..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: First minute ponude
7.6.2017 6:48:09   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anck, to je samo smeštaj? Koji nacin plaćanja?
P. S. PP je pun pansion? Zanemari onda prvo pitanje user posted image

Ajd ipak da odgovorim, Polu pansion, prevoz nas, ne volemo mi busom. A placanje na rate do 15 do pred put mora sve biti isplaceno. A rate sama odredjujes koliko kad ti odgovara.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: First minute ponude
7.6.2017 7:02:51   
IvanaSK RR
Eto, svejedno sam pogresilauser posted image
I mi volimo kolima da idemo. Lakse mi je da se organizujem, a i lakse lutamouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: First minute ponude
7.6.2017 7:12:25   
Anck Su Nmaun
Ja inace ne volim bus, a tek za decu to mi je mucenje toliki put, mada ko nema drugu opciju nema da bira.
Inace uvek sve obidjemo sva manja i veca mesta oko mesta gde odsednemo. Ne drzi nas mesto user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: First minute ponude
7.6.2017 10:51:31   
emicaa
Anck pa tako i jest najljepse,a ne da odes na more i 7 dana ne mrdnes sa plaze.Mi cemo tamo iznajmit auto na dva dana a ostalo cemo busom u okolna mjesta.
Mi smo platili oko 1400 eura za nas cetvoro,all inclusiv.Uzeli smo neku porodicnu sobu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: First minute ponude
7.6.2017 17:14:49   
gagana83
I mi cemo ove godine posle mnogo godina preko agencije. Uplatili jos u januaru. Rekla bih da smo prosli povoljno. Nas troje (Una placa samo avionsku kartu) 10 noci, All inclusive, avio prevoz oko 1300 e + avio takse oko 140e. Auto sam vec rezevisala na 7 dana pa je pitanje koliko cemo od tog All inclusiva iskoristiti.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: First minute ponude
8.6.2017 17:31:38   
dddaca
Ja se svake godine nerviram sto nista nisam uplatila na vreme i uvek ostavim za zadnji trenutak i posle mi neko drugi bude kriv sto nisam iskoristila first minute. Mada, moram da priznam da sam najzadovoljnija bila kad sam na licu mesta, u Grckoj birala smestaj

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: First minute ponude
14.6.2017 13:34:20   
vikiveki
Mi smo ove godine prvi put na vreme obezbedili smestaj

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: First minute ponude
16.6.2017 1:14:04   
Dora89
Last minute su jos bolje, ali to je nezgodno za planiranje, za decu, za regulisanje godisnjih odmora itd. First minute su zbog toga mnogo prihvatljivije, imate vremena da planirate, a popusti su i do 30%, ali samo do kraja marta. Idealno je rezervisati pre Sajma turizma, ili tamo na licu mesta. Posle toga skacu cene.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: First minute ponude
16.6.2017 5:07:34   
Mariya

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anck pa tako i jest najljepse,a ne da odes na more i 7 dana ne mrdnes sa plaze.


Haha, a meni je ovo odmoruser posted image Ja kad najzad odem na more hoću bre ceo dan da sam na plaži a ne da me ima svuda! Soba-plaža-soba, uveče šetnja i to je to.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: First minute ponude
16.6.2017 9:12:31   
IvanaSK RR
Mariya, i ja volim da odmorim. Ali volim i da lutam :)
Nekako mi bude steta da ne odem na neku drugu plazu ili malo da prolunjamo po drugim mestima user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: First minute ponude
16.6.2017 9:55:02   
Sanjica26 RR
I mi volimo da obilazimo razna mesta, ali sa decom je to nemoguce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: First minute ponude
16.6.2017 9:59:23   
Anck Su Nmaun
Zasto?
Mi svaki put idemo sa decom. Obidjemo sve u oklini mesta gde smo smetseni i do 50 km u radijusu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: First minute ponude
16.6.2017 10:01:17   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anck pa tako i jest najljepse,a ne da odes na more i 7 dana ne mrdnes sa plaze.


Haha, a meni je ovo odmoruser posted image Ja kad najzad odem na more hoću bre ceo dan da sam na plaži a ne da me ima svuda! Soba-plaža-soba, uveče šetnja i to je to.

Pa svako ima svoje naravno. Tako i moja komsinica 15 dana ne mrda sa jednog mesta, ustvari onda od bazena ne mrdne ne znam jel se okupa 3 puta u moru, ali dobro, postujem.
Mene to jako smori, posle 3 dana jedno te isto ... vec mi dosta. A hvala bogu i mm je takav. Pa obidjemo sve plaze i plazice sto ima da se obidje i neka zanimljiva mesta.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: First minute ponude
16.6.2017 10:05:44   
Mariya
Živim bre 355 dana za tih 10, gde da mi dosadi to što sam svaki dan na istoj plaži pod istim suncobranomuser posted image Samo da sam na moru!
Ali mm je takav,on voli da obilazi plaže pa to i radimo. Dok ne nađemo onu koja nam najviše odgovara, onda se smiriuser posted image Kad vidi da nema bolje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: First minute ponude
16.6.2017 10:19:11   
Sanjalicaaa
I mi skitamo kad odemo negde. Ma nikada ne budemo na istoj plazi. MM ne moze da se smiri, njemu je to dosadno. Ja bih mogla, more, suncobran, hladan nes. I 10 dana bi mi bilo malo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here