|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dab...
11.8.2009 14:12:11   
Marjetice
Molila bih vas za malu pomoć. U Beogradu ne mogu da nađem Pregnyl od 1500 i Utrogestan ili dabroston... Ako znate neke apoteke u kojima možda mogu da nađem molim vas da mi pošaljete adrese, jer naravno preko telefona ih niko nema.

Bravo za zemlju u kojoj su lekovi za održavanje trudnoće na crnoj listi. Odličan način za suzbijanje bele kuge :)

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.1.2012 21:28:46 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
11.8.2009 14:18:25   
Koukla
Juče sam kupila Pregnil doduse 5000 ali me je pitala koji cu, znaci da verovatno ima oba! U drzavnoj apoteci na Cvetnom Trgu u Beogradu! Bas sam je pitala jel ima Pregnila ona je rekla da imaju i da nije problem (jel sam htela da kupim vise kutija odmah). Mogu da potrazim tel apoteke na netu, ako ti nesto znači?user posted image

(odgovor članu Marjetice)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
11.8.2009 14:29:34   
Marjetice
Hvala puno sada ću da pošaljem muža da kupi

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
7.9.2009 14:46:12   
Coka011
Ja sam tražila Pregnyl i Utrogestan skoro tri dana!
a Pregnyl sam trebala da primim u roku od 24h!!!

Ima apoteka u Sarajevskoj prekoputa američke ambasade, kod njih je najjeftiniji utrogestan francuski, oko 810din, ili ima apoteka u Resavskoj mislim da je broj 10 kod Crkve Sv.Marka oni uglavnom imaju sve te lekove koji su trudnicama neophodni a nema ih nigde.

Za trudnice iz Bgd znam da postoji tel na koji uvek možeš da pozoveš da ti daju informaciju gde ima lekova, ima tog telefona u dnevnim novinama piše ovako
informacije o lekovima pa broj kog nemogu sad da se setim ali počinje nešto na 2....

nadam se da će nekome bar biti od pomoći ja sam se našetala kilometrima i kilometrima dok sam našla!!!

(odgovor članu Marjetice)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
7.9.2009 15:11:01   
Anoniman
Za trudnice u BEogradu, znam jednu apoteku koja uvek i 100% ima UTROGESTAN>

Novi Beograd, 61. blok, bivsa okretnica autobusa 95 a sada okretnica autobusa 89. Apoteka radi 24 sata i nalazi se bas na stanici, izmedju jednog marketa i frizerskog salona.
Uvek imaju, ja ga kupujem i kosta 996 dinara...

Kad smo kod toga, do kad da ga pijem? Ja sam u 13.nedelji, lekar mi je na godisnjem....
Moram da vidim sa njim kad se vrati./..

(odgovor članu Coka011)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
7.9.2009 16:29:24   
Coka011
Utrogestan sme da se uzima do 30-te nedelje ne dalje!Tako mi je dr rekao

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
9.11.2009 14:19:39   
Nensi*
Ja sam Utrogestan nasla u apoteci na Banovom brdu,ne znam kako se tacno zove apoteka,ali nalazi se preko puta pijace i radi od 00-24h...Na samom je cosku ulica Pozeske i Kirovljeve...

(odgovor članu Coka011)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
15.12.2009 12:51:46   
ancica85
Ja sam Utrogestan pila jako kratko a nabavila sam ga na Bezanijskoj kosi na pijaci imaju 2 apoteke i obe ga imaju(oko 1300din) ja imam viska kutiju(neotvorenu naravno user posted image ) ja se nakupovala a nije mi trebalo toliko. Jesam daleko ali ako nekome treba mogu da posaljem busom ja ih ne uzimam vise pila sam ih nekih 20 dana i rekli su mi da  ne trebam vise koga god da sam pitala od trudnica koje znam nije im trebalo a zao mi je bilo da bacim

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
19.12.2009 0:52:45   
tanya
Ja sam pre 3 dana kupila Utrogestan,i nasla ga u apoteci u ulici Cara Dusana.Cena je 1200 din.

(odgovor članu ancica85)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
19.12.2009 0:55:02   
cipiripi
ima svuda..samo kazes "dobro vece, poslala me Dr. -ime i prezime- iz narodnog fronta rekla je da vi sigurno imate utrogestan i da dodjem kod vas" i onda ce chika da ode u wc i izvadi ga... eto.. user posted image
sledeci put kad dodjes dace ti odmah...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu tanya)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
19.1.2010 10:04:49   
mejvis
Ja imam pregnil, od 5000 i 1500, ostalo mi još on stimulacije ovulacije a nisam računala da ću tako brzo da zatrudnim pa mi je ostalo!!!
Poklanjam kome treba! user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
28.2.2010 20:32:44   
ljubičica
Ja sam pre 2 dana kupila Utrogestan prekoputa DZ u Zemunu, u Šilerovoj i koštao je 920 dinara. Znam da ga uvek ima tu.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
1.3.2010 22:22:43   
maslinica
imam duphaston...isto sta i dabriston, samo svajcarski lek, ako kome treba poklanjam, ostalo mi x kutija.....

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
19.3.2010 21:42:57   
ljubičica
Ja sam baš danas kupila Utrogestan i nisam ni znala da su ga priznali. Košta 531 din i ima sve na srpskom unutra i na kutiji je zalepljeenaj deklaracija na srpskom. Pa super!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
20.3.2010 9:33:29   
maslinica
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ja sam baš danas kupila Utrogestan i nisam ni znala da su ga priznali. Košta 531 din i ima sve na srpskom unutra i na kutiji je zalepljeenaj deklaracija na srpskom. Pa super!


a ja kupila pred nekih 7 dana i manje za 900 i nesto, i sve je na francuskom...nis'' ne znam sta sam procitalauser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
13.4.2010 21:56:37   
tamariska
Ja kupujem utrogestan u apotekama Sanolabor 570 dinara.
Malo samo izguglajte gde sve ima tih apoteka.
dobijete lepo racun, racune skupljajte, pa u fond na refundaciju!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
30.4.2010 8:19:43   
zilijen
ako ce nekome pomoci trenutno ima utrogestana u MASTER PHARM apoteci u TC Usce po ceni od 548 dinara! sinoc sam kupio!


(odgovor članu tamariska)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
16.6.2010 16:59:22   
tama
KUPILA SAM  UTROGESTAN I PREGNYL,PO NORMALNOJ CENI  U APOTECI R-PHARM U USTANICKOJ 125 !DOBILA SAM I RACUN!JAKO SU LJUBAZNI,DAJU I SAVETE!!user posted image

< Poruku je uredio Lilly RR -- 12.7.2010 13:47:13 >

(odgovor članu Marjetice)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
26.6.2010 13:25:58   
Cvetana
Kupila sam Pregnyl pre par dana, malo sam se raspitivala i ima ga svuda i u drzavnim i u privatnim apotekama. ampula od 5000 je oko 400 din, a od 1000 oko 140 din.

(odgovor članu tama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
1.7.2010 9:02:37   
Cvorak
Joj, kad se setim da sam taj Pregnyl 5000 plaćala u privatnoj apoteci prošle godine po 2000din.I sve se lupala u dupe od sreće jer sam ga našla.Grrrrrrr

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
1.7.2010 10:06:39   
mejvis
I ja isto!!!!

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
10.7.2010 8:51:07   
Anoniman
Utrogestan je u Kuršumliji oko 1200 din a u Nišu 570 din, doktorka mi je rekla da nema šanse da ga nađem u Nišu po ceni nižoj od 1000 din... ali našla sam

(odgovor članu mejvis)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
10.7.2010 10:19:26   
Cvetana
I ja sam cula da je Pregnyl bio preskup i nisam mogla da verujem kad su mi u apoteci rekli cenu, pa sam obisla vise apotekla da potvrdim. Ima ga svuda i pristupacana je cena. Drago mi je da nesto ide na bolje u ovoj nasoj zemlji !user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
10.7.2010 10:31:21   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: tama

KUPILA SAM  UTROGESTAN I PREGNYL,PO NORMALNOJ CENI  U APOTECI R-PHARM U USTANICKOJ 125 !DOBILA SAM I RACUN!JAKO SU LJUBAZNI,DAJU I SAVETE!!user posted image


zar ovo nije reklama?user posted image

< Poruku je uredio Lilly RR -- 12.7.2010 13:47:34 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu tama)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
10.7.2010 17:18:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: tama

KUPILA SAM  UTROGESTAN I PREGNYL,PO NORMALNOJ CENI  U APOTECI R-PHARM U USTANICKOJ 125 !DOBILA SAM I RACUN!JAKO SU LJUBAZNI,DAJU I SAVETE!!user posted image


zar ovo nije reklama?user posted image



ukoliko je ovo što je Tama napisala bilo kome pomoglo...onda nije reklama, nego korisna informacija.
da je neka trudnica napisala da je najlepši trudnički buked dobila od svoje svekrve koja je buket kupila u toj i toj cvecari i u toj i tojj ulici...to bi bila reklama

< Poruku je uredio Lilly RR -- 12.7.2010 13:47:54 >

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here