|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hemoroidi posle porodjaja?
12.3.2013 13:40:37   
Torbica
Ja sam pred kraj prve trudnoce dobila hemoroide i naravno posle... Pa onda dve godine nista i opet isto... E onda sam se opametila i operisala ih, pa sam u trecoj trudnoci/porodjaju prosla bez ove napasti! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
12.3.2013 13:43:15   
Sesilija 83
Dobila sam ih krajem trudnoce,a posle porodjaja su se na moju srecu povukli... videcu za dalje...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
14.3.2013 9:21:37   
kunigunda
Pored sve muke i hemoroidi, nadam se da ću ih se rešiti uskoro user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
12.9.2013 13:57:00   
kiki93
Ja ih dobila 12 dana posle porodjaja.. uzasno boli :(

(odgovor članu kunigunda)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
12.9.2013 17:12:53   
lanajelena
I ja sam ih dobila posle prve trudnoce,znala sam za hemoroide ali mi nije palo na pamet da je to to,e onda dok sam ja shvatila proslo je jedno dobre dve nedelje,onda sam kupila mast i mazala da bi opet posle dve nedelje(nisam znala kako to izgleda,nisam bas ni trazila na netuuser posted image )shvatila da mazem uzaludno jer su u pitanju unutrasnji user posted image i tako sa drugom trudnocom nisam ih imala,odvratno iskustvouser posted image

(odgovor članu kiki93)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
28.5.2014 13:47:03   
New Mom
Posle prethodne 2 sam imala problema tipa da je taj predeo otecen i iziritiran. Koristila sam neki melem i faktu kremu i posle nekog vremena se smirilo.
Sad je deo unutrasnjih izvrsio prolaps. Pokusavam sa faktu cepicica 2x dnevno.
Eto, dzaba sto nisam sivena ima i drugih zezancija.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
28.5.2014 14:03:07   
Torbica
Mrzim hemoroide iz dna duse... Navijam da brzo prodje!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
7.6.2014 16:32:29   
New Mom
Vecinom se povuklo (nije savrseno). 5 dana 2x dnevno Factu cepici, i jos 3 dana 1x uvece.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
7.6.2014 16:55:11   
vikiveki
NM i meni je slično kao i tebi problen nastao posle trećeg porođaja i koristila sam Factu krem i pomoglo mi je

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
7.6.2014 21:18:04   
Torbica
Moje iskustvo je, kad su jednom naceti - lakse kasnije prorade, prosto, kao da olabavi sve. Samo kad sam ih se zauvek resila, napast...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
30.9.2014 22:52:43   
QueenJ
Ja sam dobila hemoroide (unutrašnje) skoro mesec dana posle porođaja. I teško sam shvatila da je to-to. Sve sam mislila da me boli rana (pošto je duga skoro do anusa), a nisam primećivala krvarenje posle stolice zbog lohija. Jako me boli prilikom velike nužde, čini mi se svaki naredni put sve više... Ima li ko iskustva? Šta da koristim? Kako da prođe što pre? user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
30.9.2014 22:54:10   
New Mom

IZVORNA PORUKA: New Mom

Vecinom se povuklo (nije savrseno). 5 dana 2x dnevno Factu cepici, i jos 3 dana 1x uvece.

Meni ovo pomoglo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
30.9.2014 23:01:57   
QueenJ
Hvala! Pokušaću, pa javljam stanje.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
30.9.2014 23:13:21   
mati
I ja sam dobila posle prvog porodjaja, ali do sada nije bilo problema...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
30.9.2014 23:23:28   
Mala Elena
O da, jedno ruzno nezaboravno iskustvo, malo pre porodjaja i posle. Prvo spoljni koji su me svrbuckali pa se povukli ali krvarili i nikako da odem kod gastroenterologa. Lenja sam user posted image Sada nemam tegobe ali verovatno ce se nekada vratiti.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
1.10.2014 8:17:04   
vonavoj
Ja se kunem u flogocid,on je meni pomogao..
Evo juce su mi opet izasli,posledica prvog porodjaja,ceo zivot cu ih imati..a sad i beba nalegla,tezina..koliki li ce tek sad bitiuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
8.10.2014 18:33:25   
Mariya
ja sam ih isto dobila posle prvog porodjajauser posted image user posted image pa sam ih pre drugog porodjaja "sanirala",pazila sam na ishranu i 4 nedelje pre termina ih svako vece mazala,meni je faktu mast resavala problem za 2-3 dana.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Hemoroidi posle porodjaja?
8.10.2014 19:34:48   
Mala Elena
Von user posted image ...ja ih ocekujem ponovo nekad user posted image
Koliko traje operacija vremenski a koliko oporavak i kako se podnosi?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here