|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hlamidija
14.11.2008 12:19:35   
Anoniman
Videla sam da je o Hlamidiji bilo reči OVDE, ali nema posebna tema.

Kako se dobija? Kako se leči? Šta nosi sa sobom?
Da li ima veze sa trudnoćom, i mogućnošću da se zatrudni?

HLAMIDIJA KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Hlamidija
18.11.2008 8:34:51   
Anoniman
Evo još jedan text, piše o simptomima, i malo o lečenju antibioticima. Videla sam da ima i neko lasersko lečenje, naći ću i taj text.

KLIK

POLONO PRENOSIVE BOLESTI



< Poruku je uredio Tasha -- 18.11.2008 8:48:16 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Hlamidija
18.11.2008 8:58:03   
Anoniman
Evo još jedan sajtić sa polno prenosivim bolestima, uz slikovite prikaze (ja na poslu, sa 20 ljudi u kanc, otvorila sajt, kad ono ku*** u gro planu, pa sam brzo zatvorila, tako ne znam šta piše, ali mi se učinilo kao korisno, pošto sam ga skinula sa jednog fruma koji ću vam takođe prikačiti, tu ima reči i o laserskom lečenju hlamidije.

POLNO PRENOSIVE BOLESTI  

FORUM (lasersko lečenje)


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Hlamidija
18.11.2008 12:11:56   
gracija
E Tasho bas me nasmijauser posted image user posted image user posted image .Zamisli izraze lica tvojih kolega da su vidjeli "slicicu" na tvom ekranu...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Hlamidija
18.11.2008 12:13:21   
Anoniman
Ne želim da zamislim... user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Hlamidija
21.2.2009 0:26:14   
joja
pitanje?koliko treba da prodje wremena od odnosa da bi se hlamidija mogla utwrditi testom preko krwi? da li neko zna? joooj ubicete me ,ja samo postawljam pitanjauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Hlamidija
30.4.2009 14:54:19   
Anoniman
Prochitala sam sve ove tekstove....ali nigde ne pishe ono shto mene zanima....a to je kako se dobija hlamidija?

Ako dugo godina imate istog partnera, i naravno niko ne "shvrlja" odakle onda hlamidija????user posted image

(odgovor članu joja)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Hlamidija
30.4.2009 14:59:27   
Anoniman
Prča se nešto o sedenju na zaraženoj dasci WC šolje, ivici bazena i sl, ali koliko sam čula, to je sve šarena laža, i prenosi se polnim putem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:03:56   
Anoniman
pa ok...ako sam ja prenela mom parneru ili on meni....al odakle meni ili njemu da bi preneli??? To mi nije jasno...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:09:48   
Anoniman
Cure....jer ima u apotekama da se kupi bris za hlamidiju? Poshto hotju da odnesem u privatnu lab. na testiranje...a nemam i za pregled i za test...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:10:50   
Ana RR
Draga, mora ti dr uzeti bris, to ne možeš sama...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:14:15   
Anoniman
Zaista ne bih ulazila u to.

Zašto nisi pitala dr?

Evo sa forum.krstarica.com:

Hlamidija se prenosi seksualnim putem. Najcesci nacin prenosenja je analni, zatim vaginalni seks. Manja

je verovatnoca da se hlamidija prenese u toku oralnog seksa (sa penisa ili vagine u sluznicu grla). Za

prenosenje hlamidije nije potrebna cak ni potpuna penetracija penisa u vaginu - dovoljno se samo da

vagina dodje u kontakt sa sekretima koji sadrze bakteriju. Moguc je, takodje, i prenos bakterije sa

vagine na anus, cak i u odsustvu analnog seksa. Ono sto je sigurno, jeste da se Chlamydia ne moze

preneti rukovanjem ili preko stvari.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:16:49   
Anoniman
Niste me razumeli...necu sama uzimati bris....nego nameravam da kupim bris...odnesem kod mog ginekologa (kojeg ne placam jer je drzavni) i onda taj bris odnesem u privatnu laboratoriju....

A shto se tiche prenosa....to razumem....al ako pre nekoliko meseci nismo imali hlamidiju....a sad je imamo...odakle nam?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:19:11   
Anoniman
U NS se to radi ovako (mislim): odeš u Higijenski zavod, uzmeš pločice za Hlamidiju (mislim da to ide na pločice, jel?), odeš kod dr, on ti uzme bris, namaže na pločicu, i onda ti nosiš pločicu nazad u Higijenski zavod.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:20:16   
Ana RR
Ne razumem smeshkice.. ne može se kupiti bris.. to ti uzme dr prilikom pregleda..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:20:43   
Anoniman
Pa tako sam i ja sada....ali dosta njih mi kaze da higjenski to "traljavo" odradi....i da mozda rezultati nisu dobri...zato hotju da odem u privatnu....al neznam gde mogu da nabavim tu plochicu? user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:21:01   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

U NS se to radi ovako (mislim): odeš u Higijenski zavod, uzmeš pločice za Hlamidiju (mislim da to ide na pločice, jel?), odeš kod dr, on ti uzme bris, namaže na pločicu, i onda ti nosiš pločicu nazad u Higijenski zavod.



ja nisam nikad kupovala te pločice, to dr ima u ordinaciji.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:23:11   
Anoniman
Nemaju sve državne, Anči.

Smeškice: Idi u privatnu laboratoriju i pitaj, da li lekar ima pločice u državnoj bolnici da ti uzme bris, pa da ti onda te pločice doneseš njima na analizu, ili treba da uzmeš od njih pločice.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:23:36   
Anoniman
Kod nas nema doktor u ordinaciji....zato shto ja idem u drzavnu... A sad poshto hotju testiranje u privatnoj, morala bih da platim pregled kod njihovog ginekologa, i testiranje posebno...a ja za to nemam para....user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Hlamidija
30.4.2009 15:24:15   
Ana RR
U pravu si Tasha, ja nikad i nisam išla kod državnog lekara. Jednom pre 100 godina i nikad više!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Hlamidija
18.5.2009 13:42:29   
Anoniman
Cure....jel zna neka da mi kaze dal smo dobili dobru terapiju za hlamidiju?

Ja pijem 10 dana 2x1 ciprocinal i danas sam dobila dovicin 10 dana 2x1
Kad to sve popijem...dobila sam Hemomicin
A moj dragi dobio hemomicin...i sad dovicin puno manje doze od mene....

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Hlamidija
24.6.2009 13:21:44   
Anoniman
Draga, moji prijatelji su se izlečili homeopatijom (alternativna medicina) i to iz prve.
Možda da probate to ukoliko antibiotici ne daj Bože ne pomognu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Hlamidija
24.6.2009 13:39:11   
Brand new mama
Evo, ja sam nasla ovo sad, najverovatnije ste vec citale, ali bas se tice i lecenja u trudnoci. KLIK

< Poruku je uredio Tasha RR -- 24.6.2009 13:40:43 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Hlamidija
24.6.2009 13:42:27   
Anoniman
Bnm, vidi ovo: Kako se napravi lep link? KLIK

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Hlamidija
24.6.2009 13:58:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Draga, moji prijatelji su se izlečili homeopatijom (alternativna medicina) i to iz prve.
Možda da probate to ukoliko antibiotici ne daj Bože ne pomognu.


Ne razumem se u alternativnu medicinu....kako se hlamidija lechi na ovaj nachin???user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here