|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jačanje imuniteta kod odraslih
13.10.2010 13:50:20   
Anoniman
Počela sam da pijem Ecomer (KLIKNI).

Mami su rekli u apoteci da smeju da ga piju i trudnice i dojilje jer sadrži majčino mleko pa tako pozitivno utiče i na novorođenče.

Šta vi pijete?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
13.10.2010 13:56:24   
Jeca*
moja koleginica mi bas juce rece da je to davala svom sinu
ja ne uzimam nista, evo krljam mandarine user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
13.10.2010 17:32:31   
Lu
Ja nikad ništa ne pijem od toga, i voće čak slabo jedem ali imam super imunitet (jedem valjda sve ostalouser posted image ), nisam imala gripu nikad do prošle zime i to je trajalo 2-3 dana, dok mm ima po sezoni jedno 6 puta gripu, upalu grla, sinusauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
14.10.2010 14:56:29   
Anoniman
ja sam pocela da pijem propolis pre neke 3 nedelje.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
14.10.2010 15:00:49   
Modessty
Kad piješ propolis jel te tera da više jedeš?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
14.10.2010 21:56:46   
jance
igrom slucaja se bavim svim tim vitaminima i tome slicnim stvarima izmedju ostalog, to mi je posao. cekaj a zasto neuzmete vitamine za trudnice? il ja nisam dobro skontala....
meni su samo rekli da uzimam  C vitamin minimum 500mg  na dan, tako je rekao prijatelj nutricionista, da ako zivim u gradu, imam brz zivot, stresan posao i sklona sam bolestima onda je 500mg C vitamina minimum na dan. mm je rekao da cak i 1000 moze jer pored svega toga ima i fizicki posao pa mu vise treba.

sto se propolisa tice, meni definitivno otvara apetit. ako se dobro secam, to smo davali mojoj sestri kad je bila mala i nije htela da jede nista.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
14.10.2010 23:46:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

Kad piješ propolis jel te tera da više jedeš?


ne, ne tera me, jedem kao i uvek (doduse, nikad nisam imala problem sa nedostatkom apetita user posted image )

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
15.10.2010 12:42:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jance

cekaj a zasto neuzmete vitamine za trudnice? il ja nisam dobro skontala....



Pila sam ih do nedavno, pa sam evo na Panklavu već 7 dana... kanda mi ne odgovaraju...

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
15.10.2010 12:44:50   
bebablue
A sme li aloja za poboljsanje imuniteta? Znam da se ne preporucuje u trudnoci i u toku menstruacije, jer deluje na grcenje misica materice, a valjda sme dok se doji?

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
15.10.2010 12:48:12   
viking
Sad ću možda da lupim, ali mislim da je vitamin B taj koji otvara apetit. Ono što sadrži mnogo vitamina B otvara apetit.

IZVORNA PORUKA: Modessty

Kad piješ propolis jel te tera da više jedeš?


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
15.10.2010 12:51:55   
bebablue
IZVORNA PORUKA: viking RR

Sad ću možda da lupim, ali mislim da je vitamin B taj koji otvara apetit. Ono što sadrži mnogo vitamina B otvara apetit.

IZVORNA PORUKA: Modessty

Kad piješ propolis jel te tera da više jedeš?



Ne lupas za vitamin B, on otvara apetituser posted image
A mislim i da maticni mlec otvara apetit, jer se i preporucuje kod dece sa slabim apetitom.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
15.10.2010 13:17:52   
mihi
Pitala sam jednom dok je Luka bio manji i stalno se razboljevao moju sestru koja je docent na Internoj medicini za Ekomer, ispljuvala me najstrašnije. Kaže da je imala ženu kod koje se posle dve kutije javio Lupus, kaže to su nezasićene masne kiseline, i još mi je rekla da tu nema trag ekstrakta ajkulinog ulja, kaže šta misliš koliko bi ajkula trebali da pobiju da naprave te tolike preparate. Na kraju mi je rekla uzmi jedi ribu jednom nedeljno i ceđeno hladno maslinovo ulje ako ćeš nezasićene masne kiseline za jačanje imuniteta. Ja sam posle toga Luki davala Imunal (ekstrakt ehinaceee alkoholni) , kapi jer je imao Herpes labialis i bila sam prezadovoljna. Otkud znam svi govore različito. Ali vidim sada generalni konsenzus humanih nutricionista je bio sve prirodno iz voća, povrća, mesa (Fe), ribe. Ili što reče Jeca između ostalog krljam mandarine i ostale citruse.user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
15.10.2010 13:23:10   
mihi
E imam konsenzus i za vitamin C ako ga nađem postaviću ga, ta priča da se unosi 500 mg ili za pušače i 1000mg, više ne važi. Klinička studija je pokazala da tolika kloičina sintetski uzetog vitamina C značajno menja Ph urina i može kod osoba sklonih tome da favorizuje urinarne infekcije i nastajanje kalkuloze (kamenčića). Inače se tako uzet slabio iskorišćava i uglavno se izluči putem urina. Preporuka je umesto toga dve do tri narandže dnevno ili sok od jednog liumuna, par mandarina..... Era uzimanja vitamina putem kapsula je prošlost, za mikroelemente to ne važi.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
15.10.2010 17:27:05   
jance
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: jance

cekaj a zasto neuzmete vitamine za trudnice? il ja nisam dobro skontala....



Pila sam ih do nedavno, pa sam evo na Panklavu već 7 dana... kanda mi ne odgovaraju...



u moz biti, i to se desava....
mojoj koleginici se desilo nesto slicno, mada nije bila trudna. uzela je jedan od nasih najboljih proizvoda multivitamina, i posle oko 2 nedelje se tako razbolela, neka teska gripcina je sastavila da nije iz kreveta izlazila nedelju dana. kad smo ona i ja napale firminog nutricionistu zasto se sada to desilo, rekao je da se cesto desava da ti multivitamini prvo isteraju napolje sve sto cuci u organizmu a samo se tako zaleci s vremena na vreme. no i ti nutricionisti imaju odgovor na sve user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
15.10.2010 19:52:23   
viking
Zimus kuma vodila klinca kod pedijatra, a inače je da lekarka doktorirala na temi ehinacee i ona im je rekla da je to glupost i da tu nema ničega. Baš ću da je pitam ovih dana šta joj je tačno rekla, davno je bilo, zaboravila sam...


IZVORNA PORUKA: mihi
Ja sam posle toga Luki davala Imunal (ekstrakt ehinaceee alkoholni) , kapi jer je imao Herpes labialis i bila sam prezadovoljna. Otkud znam svi govore različito. Ali vidim sada generalni konsenzus humanih nutricionista je bio sve prirodno iz voća, povrća, mesa (Fe), ribe.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
16.10.2010 18:23:25   
pepino
IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: viking RR

Sad ću možda da lupim, ali mislim da je vitamin B taj koji otvara apetit. Ono što sadrži mnogo vitamina B otvara apetit.

IZVORNA PORUKA: Modessty

Kad piješ propolis jel te tera da više jedeš?



Ne lupas za vitamin B, on otvara apetituser posted image
A mislim i da maticni mlec otvara apetit, jer se i preporucuje kod dece sa slabim apetitom.

Ja pijem folnu po jednu svako vece,koliko se sjecam ona je vitamin B ili sam nesto pobrkala!?user posted image
Uzimam svako jutro kasicicu maticne mlijeci.I nisam primjetila da mi se otvorio apetit!?user posted image
Jedno vrijeme sam uzimala i propolis kapi,sada ne!

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
16.10.2010 18:26:39   
Sanjica26 RR
DA, vitamin B je dobar za otvaranje apetita.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
30.11.2010 18:25:41   
Jesenjin
Drage moje, generalno, i iz svog iskustva ne glasam za Ekomer. Ja sam ga, po preporuci ginekologa uzimala nekih 4-5meseci. Nista nisam primecivala u toku uzimanja Ekomera, ali kasnije su pocele neke imunoloske komplikacije. Ne znaci da ce se kod svakoga desiti isto, ali zasto da podsticete imunitet da divlja.
Ja uvek glasam za med, maticni mlec, i druge prirodne proizvode!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
10.1.2011 14:43:24   
*Alexx*
Dižem temu user posted image
Šta pijete za imunitet?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jesenjin)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
10.1.2011 14:47:51   
Diabla
Nista(sto se i da vidjeti), cekam boga da mi podari jedanuser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
10.1.2011 14:56:12   
viking
Kašika meda i isceđen limun, sa 2-3 kašike tople (ne vruće) vode da malo rastopi med. To piti svaki dan, najbolje ujutru.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
11.4.2011 22:28:26   
Lu
IZVORNA PORUKA: milenatea

Dobila sam ovaj recept za bolji imunitet:

100g oraha, 100g lesnika, 100g badema, 200g laneno seme, 50g seme koprive, 1kg cist livadsi domaci med.

Samleti i sjediniti sa medom. Uzimati nekoliko puta po 1 kafenu kasicicu u toku dana. Kasicica ne sme biti metalna, drvena ili plasticna.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
12.4.2011 10:00:25   
Anoniman
Od gore navedenog ne znam gde da nadje seme koprive. Ostalo mogu da nadjem i da probam. Inace ja i mm pijemo "revitu". Ja trenutno pauziram sa "revitom fe" al pijem "obicnu" odnosno bez gvozdja. To vam je liofilizovani maticni mlec, sa po nekim dodacima vitamina c, gvozdja po potrebi, vitamina B kompleksa, i slicnim korisnim materijama. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
12.4.2011 10:29:21   
milenatea
i seme koprive ima da se kupi u biljnoj apoteci ili zdravoj hrani. svega ima i bas je ukusno kada se sve smucka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jačanje imuniteta kod odraslih
12.4.2011 11:22:54   
Anoniman
Hvala na informaciji. Potrazicu ja to jos koliko sutra, pa cu da smuckam i javljam se kad probam.

(odgovor članu milenatea)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here