|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kiflice sa viršlama (hrenovkama)
29.7.2009 15:42:11   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image
stalno pričamo o hrenovkama user posted image user posted image
neko je ovo dodao u Recepte:

Sastojci:
1kg brašna 500ml mlijeka 250ml ulja 1 kvasac 100gr margarina sol žumanjce za premazivanje kim za posipanje 2 pakovanja hrenovki srednje veličine

Uputstvo:
Umjesiti tijesto od brašna,kvasca,mlijeka,ulja i soli. Neka se diže 40-50 min na toplom,treba skoro da se udvostruči. Premjesiti tijesto i napraviti 8 kuglica. Svaku kuglicu razvaljati i od nje isjeći 8 kifli u trokut. Hrenovke isjeći uzduž na četvrt i onda poprijeko na tri dijela. U svaku kiflu staviti jedan komadić hrenovke i zamotati. Poredati u pleh ne preblizu jer će se dignuti pri pečenju,premazati žumanjcem i posuti kimom. Između kiflica staviti komadiće margarina. Peći na 200 stupnjeva 20-25 min dok samo malo porumene. Idealno za goste,izađe ih mnogo a mogu se i sutradan ugrijati u mikrovalnoj. U polovicu kifli možete umjesto hrenovki staviti neki tvrdi sir.

Vreme pripreme: 90 minuta


Vidi još recepata <-- KLIK
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kiflice sa viršlama (hrenovkama)
29.7.2009 15:52:05   
Lu
JAAAA  koja sam rekla da ih vrlo rijetko jedemouser posted image
Ustvari ovaj recept mi je super,ponekad pravim sa sirom ili šunkom,super je kad imate gosteuser posted image
Ni slučajno nemojte(kao ja jednom) zaboraviti staviti margarin između njih,jer ćete polomiti zube jedući ihuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kiflice sa viršlama (hrenovkama)
29.7.2009 15:53:38   
Anoniman
ja to kupim u pekari user posted image (čitaj: gotovanka user posted image )

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 29.7.2009 15:57:56 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kiflice sa viršlama (hrenovkama)
29.7.2009 15:56:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Neka se diže 40-50 min na toplom,treba skoro da se udvostruči.



Što su mi prljave misli! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kiflice sa viršlama (hrenovkama)
29.7.2009 15:59:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ja to kupim u pekari user posted image (čitaj: gotovanka user posted image )

Nisi trebala dodavati ovo čitaj...ja sam već sama sebi dodalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kiflice sa viršlama (hrenovkama)
29.7.2009 15:59:15   
Lilly*
Joj, Taashoo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kiflice sa viršlama (hrenovkama)
17.4.2019 13:44:07   
mama ivane
Moja deca obozavaju kiflice sa virslama , obicno spremim za dorucak , ovo je po mom misljenju jednostavno i ukusno

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR
Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here