|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Korona virus 3.deo
23.11.2020 15:12:08   
Sanjica26 RR
Stigosmo i do treceg dela.user posted image
Link do stare tema Klik
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Korona virus 3.deo
23.11.2020 15:13:24   
Sanjica26 RR
Evo ovde napisem. Zet je danas konacno izasao iz bolnice. user posted image Bas je bilo sve ovo stresno.

Kao sto rece Dunja muskarci izgleda najgore prođu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Korona virus 3.deo
23.11.2020 16:53:12   
emicaa
Sanjice drago mi je da je konacno bolje.Brinula sam.Kako su mama i sestra?

Bebo kako je tvoj muz?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Korona virus 3.deo
23.11.2020 17:58:18   
Sanjica26 RR
Mama i sestra su dobro. Mama jos kasljuca. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Korona virus 3.deo
23.11.2020 19:18:42   
Ivanka 75
Sanjice, bas mi je drago da su to pregurali. Velika sve ovo briga, na zalost.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 1:34:00   
Mirko Svirko
Sanjice,drago mi je da su bolje.



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 7:45:43   
Misha i Ljisha
Covece vec 3. Deo. Kad dodjemo do 5. Onda ce biti aktivna sporadicni 😂 znaci po pola godine recimo jos jedno godinu dana i bice korona 5. 😁


Sutra mi se ne ide na posao uzas. A vidim i kolege spadose s nogu. Zamene zamene. Neki ce odradi normu i po skoro ovog meseca a nece im biti placeno.  Deca prelaze na onlajn kaze mi koleginica u jednom razredu njih 5 ostalo. Ja odavno drzim casove sa maskom a i deca su sa maskom na casu. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 10:48:01   
mama Jo
Kod nas u vrticu od starije javili da je jedna vaspitacica pozitivna, a druga je u izolaciji. Roditeljima ostavili slobodno ko hoce da testira svoje dete. Vidim u grupi da su mame bas uplasene juce bile ali nisu se izjasnjavale da li ce testirati decu...

Negde sam pre neki dan procitala tekst ,,duh iz boce je pusten... ''

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 10:57:06   
jess021
Da li uopšte testiraju decu? Mislim u drzavnim ustanovama



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 11:00:05   
Maraj
Mama jo ne testiraju decu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 13:37:06   
mama Jo
P i ja znamda ne testiraju, odnosno cula sam ali kad je ona javila u grupi da svako odluci da li ce testirati dete nista mi nije bilo jasno.
Verovatno moze privatno da se testira?
I sta uopste u tom slucaju kad je npr dete bilo u kontaktu sa zarazenim a roditelj nije? Sta - ceka se da ima simptome ili sta vec?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 14:58:27   
milicicak
Deca mogu da se testiraju ali roditelji najčešće odluče da to ne rade jer je bris iz nosa jako neprijatan.
Dunja je pisala u prošloj temi šta se radi ako je neko u vrtiću pozitivan

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 15:06:51   
mama Jo
Taj deo sam propustila. Bas cu sad izlistati da vidim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 16:08:00   
Filadendronka
Mene zvali da dodjem po J, kaze da mnogo kaslje, curi mu nos, kija. Inace je do juce bio skroz ok, bukvalno odjednom sve to. Mm nocas imao uzasnu glavobolju.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 17:55:50   
mama Jo
O joj Fil. Kako ste?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 20:42:48   
Filadendronka
J mnogo kaslje, nos mu curi toliko da mu svakih par min izvlacimo. Uradili krvnu sliku koja je ok, a bris nosa stize vrv sutra uvece. Ujutru cemo kod nase dr. A mm oseca neku mucninu, trni mu vilica, kaze da se bas cudno oseca. Tako da sve nesto mislim da je to to. 🤔


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 20:51:19   
Filadendronka
Zaboravih da dodam da mi je drago da se Sanjicina porodica polako oporavlja, nadam se da ce i svi ostali oporaviti sto pre. Meni je malo dalji komsija preminuo, nazalost. Znam bas puno pozitivnih slucajeva. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 21:01:58   
Sanjica26 RR
O Fil. Ajde javljaj kakvo je stanje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 21:12:49   
vonavoj
Fil,da li je bio tm sa nekim y kontaktu?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 21:46:20   
emicaa
Fil ako je vec stvarno nadam se sa ce biti sa sto blazim simptomima.Ali sad je i sezona obicnih virusa.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 22:04:43   
Beba987
Niksko da stignem ova dva dana da kuckam. Deca poludela, ne znaju šta će sa sobom. Samo prave haos, nervozne , histerija, vriska, hoće napolje, ne mogu ih ni sa čim animirati. Počela sam da izvlačim neke igračke koje sam im sklonila pa se tako zaigraju pola sata sat i onda sve u krug. Juče starija do 1 nije htela da zaspi poludela sam. Danas sam vodila mlađu da joj vade krv sve je ok. Nema temperaturu više tj imala je samo onu noć i malo ujutru. Za muža ne znam šta da mislim, opet nije imao temperaturu od nedelje uveče do danas u 18. I oko 18 ga opet uhvati malaksalost, groznica i skoči na 38 sa 5, malopre je popio paracetamol i sada spada i bolje mu je. On ovako ne kašlje, nema bolove, normalno diše oseća samo taj neki pritisak na plućima, jako loše spava sinoć do 4 nije mogao da zaspi i probudio se u 8 jutros.. Sada ću mu dati neki bromazepam da popije da može da se opusti i odspava. U četvrtak mu je zakazana kontrola ali ako ga temperatura ne "pusti" teraću ga da ide već sutra..
Jel neko saznao nešto o rešenju za izolaciju ukućana? Ja sam zvala sve moguće brojeve koje sam našla na netu x puta niko se ne javlja.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 22:22:13   
Filadendronka
Von, oboje smo bili i jesmo u kontaktu sa pozitivnim osobama. Tako da nzm ni kako smo zdravi jos uvek. J ima sad 37.5, ne moze da spava koliko mu je nos pun. TraZi sam usisavac i noska. Da li sami biramo u koju kovid ambulantu se javljamo? Da na vreme sakupim sve informacije i ako je moguce odem negde u prigradsko naselje gde je manja guzva. 

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 22:26:48   
vonavoj
Beba,daj my bromic. Kazy da je melatonin isto terapija za ljude sa koronom,uzmi mu to.


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 22:33:30   
Sanjica26 RR
Von, moja mama je prestala da pije melatonin. Kaže ujutru je kao šuntava. Verovatno sto ona i pije lekove za pritisak. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Korona virus 3.deo
24.11.2020 22:36:22   
Beba987
Baš sam bromazepam i spremila.Fil. morate u covid ambulantu koja pripada domu zdravlja gde vam je karton, ili bar adresa prebivališta. Kada sam čekala red neke ljude su vraćali jer su sa druge opštine. Moj savet je da idete mnogo se brzo komplikuje. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here