|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:29:57   
Anoniman
Evo da malo nabiram iz raznih tema, gde ste se malo zanele... a i ja sa vama... user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Najbolji je bio Fenergan krem, ali ga nema (Jeca će da dopiše zamenu), još su mi nudili Synopen, i Fenistil gel koji sada koristimo, i ok je.


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:31:22   
Anastazija
Synopen ja koristila i protiv svrbece alergije od sunca.. pre dve godine u Zadru... user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:32:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Problem je što Fenergana više nema u prodaji! user posted image


hiper hama gel je odlicna zamena!


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Stavlja se posle preteranog sunchanja, znojenja, ujeda komarca, depilacije i brijanja i raznih opekotina (meduze, solarijum, sl) .. antiseptik je, ublazava upale, ubrzava zarastanje ostecenog tkiva .. mogu ga koristiti i deca!
Tako sam ja to skontala, a bacila sam kutiju pa ne mogu da ti procitam user posted image


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Pogledajte sta sam sad nasla na netu:

U nasem periodu je bilo malo osica-pcelica koje su onako malo dosadne na plazi i kada se jede na terasi ali pravilo je nedirajte njih i one nece vas sto moje dete nije znalo pa je jednu onako pljasnuo misleci da je komarac i naravno ugrizla ga je za ruku-srecom imali smo hiper gel i malo leda tako da se sve dobro zavrsilo.

Inace, otkucajte hiper gel na google-u i videcete gomilu preporuka. Mislim a ima raznih proizvodjaca. Konkretno ja sam kupila ovaj Hiper hama gel koji proizvodi Deta Pharm Valjevo. U sebi ima: hamamelis, kamilicu, aloju, pantenol i mentol


IZVORNA PORUKA: lu

Ahaaa,ja za to koristim ovaj gel od kamilice

user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:34:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anastazija

Synopen ja koristila i protiv svrbece alergije od sunca.. pre dve godine u Zadru... user posted image


Zadar ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...kako volim tamo otići

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:34:46   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Anastazija

Synopen ja koristila i protiv svrbece alergije od sunca.. pre dve godine u Zadru... user posted image


Zadar ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...kako volim tamo otići



eeee... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:37:48   
Anoniman
ah....mladosti .... ah ludosti....ah te kreme protiv uboda ...komaraca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 26.5.2009 15:38:15 >

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:38:23   
bebać
I ja volim Zadar,podseća me na djevojačke daneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. Tasho oprosti na off,pleaseuser posted image


< Poruku je uredio bebać -- 26.5.2009 15:39:11 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:39:13   
Anoniman
KREME!!!!!

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:40:16   
Anoniman
pa napisala sam ...ah te kreme ...protiv uboda komaraca ....i alergija na sunce user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:41:41   
Anoniman
Otpustiće me jbt! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:43:14   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:45:19   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

btw. kremu Synopen sam kupila upravo u Zadru... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:46:20   
Anoniman
Ali znaš da kada se namažeš Synopen-om onda ne smeš na sunce?

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:47:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e sad da se uozbiljim ...vakat je ipak sam ja majka zena borac...
koristim autan (od druge godine zivota za cerku) i kad smo na moru ona cuda sto se utakare u struju ne znam kako se zovu
a ja nemam problema s komarcima .... otrovali bi se da me ujedu user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:49:47   
Anoniman
Ja sam Luku sa godinu dana mazala autanom, samo sam šake peskakala, a lice onako tek-tek (kao kada bih mu crtala indijanske šare na licu, pa po crticu na obraz). Ni njega ne jedu kroz autan.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 15:51:59   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ali znaš da kada se namažeš Synopen-om onda ne smeš na sunce?


da.. to je bio onaj losiji deo.. ali, sva sreca.. kupovina se odigrala pred kraj... user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 21:55:20   
afrodita
mozda nije mesto ovde ali stavicu slicicu

user posted image

da li verujete da je ovo ubod komarca?

ujeo Dakija juce, namazala sam bebica kremom
od afrodite danas je ostala samo mala tackica

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
26.5.2009 23:05:54   
sneza24
Jao jadan.I meni bude tako kad me komarac ujede.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
27.5.2009 8:19:53   
Anoniman
afro, tako izgleda i kada mene i Luku ujede komarac, samo se nama uglavnom još pojavi i plik.

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
27.5.2009 8:28:41   
Anoniman
odem juce da kupim Hiper hama gel ...nema...gleda me cura ko budalu...al nek imaju aventov ruksak od sam 150 eura ebem im mater
.... moram danas otici u kakvu normalnu apoteku 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
27.5.2009 8:30:57   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

afro, tako izgleda i kada mene i Luku ujede komarac, samo se nama uglavnom još pojavi i plik.


nama obicno samo malo pocrveni, al' kako je
ovo bilo tvrdo, nikad nije imao ovakvu reakciju.
Mozda zato sto ga je bas u venuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
27.5.2009 8:34:28   
Lu
IZVORNA PORUKA: afrodita



nama obicno samo malo pocrveni, al' kako je
ovo bilo tvrdo, nikad nije imao ovakvu reakciju.
Mozda zato sto ga je bas u venuuser posted image


Kod moje mame uvijek ovakva reakcija a ako ju ujede za čelo oči joj nateknu jedva vidi.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
27.5.2009 8:40:54   
afrodita
znaci nije zbog vene, to je sigurno neka neobicna vrsta
komarca.
gde ono bese: Ni mleko, ni medicina, ni deca ni krave nisu
sto su nekad bili? Pa da dodam: ni komarci nisu vise sto su
nekad bili

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
6.7.2009 14:07:13   
Lu
Kod uboda insekata provjereno pomaže limun,samo raspolovite i trljate mjesto uboda limunom,kao i kod oteklina npr.ako dijete padne na čelo i dobije čvorugu...i to je nažalost provjereno,ali učinkovito.
Takođe pomaže  sirće ako nemate limun.
Kod uboda ose-isključivo,pomaže luk crveni.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.7.2009 8:10:52   
oliveradj
Juče sam sasvim slučajno kupila mast Biljna Rosa od Dalije farm Beograd višenamenska i pročitam da je za ubode od insekata. Namažem dete i vidim da je mnogo bolje sve ostalo nije pomagalo. Tako da je preporučujem dobra je. Detetu je jedan ubod na ruci užasan kao da je počeo da se gnoji izgleda, i sad je malo splasao.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here