|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!?
20.3.2011 16:28:08   
Alexis79
Inače ne cenim mnogo osobu koja je ovo izjavila ,ali ovo mi se čini kao pravi naslov .

Da li stvarno mislite da je ljudima koji imaju para lakše u životu kad ih stignu problemi ?

Ja to primecujem svakodnevno i danas sam osetila na svojoj kozi.
Imam jednu prijateljicu /poznanicu sa kojom se tako vidjam s' vremena na vreme.
Ona ima muza i sina od 6 godina a mm i ja smo jos uvek eto sami.
Njen je muz ostao bez posla pa preprodaje neka kola a ni ona ne radi i stvarno im je tesko.
A ruku na srce nikad se nesto nisu slagali.

Mm i ja smo poceli od nule jer je on od bivse zene izasao samo sa koferom licnih stvari a ja sam studirala.
Malo po malo stekli smo puno toga i moglo bi se reci da lepo zivimo .
Ja trenutno nemam stalni posao ali radim tako sa strane a mm ima veoma odgovoran  i naporan posao i za danasnje uslove odlicnu platu.Pomazemo i mog brata i majku i njegovu majku.
I naravno imamo probleme kao i svaki drugi prosecan par + to sto se jos uvek nismo ostvarili kao roditelji.

E zove ona mene danas i prica mi kako je sve lose i kaze mi "Pa dobro sta bi tebe moglo da muci kad imas tvog B (misleci na mm-a) a on dobro zaradjuje i sta ces vise ?user posted image   Imate stan,kola putujete ,sta tebi uopste vise i treba.
Kupices sve sto ti treba a deca jesu smisao zivota ,ali Boze moj .....

I onda me pita "A kad cete na VTO?"

Mnogo me je rastuzila sto tako misli jer stvarno mislim da je to povrsno.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 16:45:02   
pepeljuga
sve je to individualno... zavisi sta je kome bitnije u zivotu, sta su ti prioriteti i koliko ti je materijalni momenat bitan.
definitivno je zivot laksi kad imas vise novca, mnoge stvari su ti dostupne, cak i da si ne daj boze bolestan, lakse ces se i kvalitetnije leciti. a opet, uzalud i novac ako nisi zadovoljan.
kad sve sumiram, mislim da je novac jaaaako bitan ali nije jedino bitan. eto, ako sam dobro objasnila to sto mislim, to je to. po meni je najbitnije biti zadovoljan, pa imao puno ili malo, kako kome treba user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 18:13:54   
Suncicabg
Niko nema sve u zivotu, nekom nedostaje novac, nekom zdravlje....
Ali primera radi....da nema vto o tosku drzave mnogi bi nekako nakupili te 3000 eura, ali mislim da ima cak i vise onih koji taj novac ne bi mogli da skupe user posted image  i tu je ta razlika.
Naravno ovo govorim uopsteno, sto se tvog slucaja tice, ne znam kako moze da ti kaze tebi je super, kad ces na vtouser posted image  Strasno

< Poruku je uredio Suncicabg -- 20.3.2011 18:15:06 >

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 18:49:48   
Dora
Niko nema sve u životu.
Plakala sam i u "fići" i u "mercedesu" samo što sam u "fići" imala jednu muku više: Što nemam "mercedes"?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 18:54:20   
Anoniman
Ne treba gledati ljude kroz novac. Novac bude i prodje nikad se ne zna sta nosi dan a sta nosi noc. Danas imas sutra nemas. Iskreno njen stav je jako glup jer novac i roditeljstvo nemaju veze jedno sa drugim. Sta ako imam para manje cu da patim za tim ??? Paticu isto i da ih imam i da ih nemam. Cista povrsnost. Mi nismo imali novce za VTO ali eto hvala Bogu pa nam je dao bebu i bez toga. Ali nikad nisam rekla a da oni imaju para lako njima. Svako je prica za sebe.
A najvise volim da placem u nasu Zastavu 128 kad nece da upali user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 19:24:32   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Dora

Niko nema sve u životu.
Plakala sam i u "fići" i u "mercedesu" samo što sam u "fići" imala jednu muku više: Što nemam "mercedes"?user posted image user posted image user posted image



user posted image
user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 19:30:29   
Anoniman
Potpisujem Doru. Problem se ne menja time što imaš ili nemaš para, ali je sve ipak lakše prebroditi ako pored toga ne moraš da razmišljaš još i o tome da li ćeš imati sutra za ovo ili ono. Volimo se mi kad nemamo para, jednako ćemo se voleti i kad budemo imali, samo ćemo se manje mučiti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 19:38:26   
sandrina 85
Ja cu da kopiram Maru user posted image Milion puta sam oplakala u zastavi 128, konacno smo je prodali i sad nemamo nista, nikakvo prevozno sredstvo... idem busom na preglede, i srecna sam, srecna sam zato sto sam reagovala na klomifen!!! Moja sreca ne zavisi od para, daleko od toga da nisam zadovoljna i ispunjena kad kupim nesto sto zelim itd...
Pare nisu merilo srece, moja drugarica (vise poznanica) ne zna sta ce sa parama, ima sve sto pozeli, ali nazalost isto tako nema user posted image user posted image nesrecna je koliko i ja...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 19:43:34   
Anoniman
Ja sam ovo ukapirala kao pitanje da li je jedan te isti problem lakše prebroditi ako imaš pare  nego ako nemaš pare.
Ako nije, onda je tema ista kao "ljubav ili lova", ili makar jaaaako slična.

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 19:50:28   
sandrina 85
I ja sam tako kontala temu...
I kao sto rekoh:
moja drugarica koja ima kes i nema bebu VS. ja koja nemam kes (npr. ne bih imala za VTO) i takodje nemam bebu... u istom smo sosu, i ona je nesrecna, ma sta radila pare joj ne pomazu, bar ne za sad, nazalost user posted image
A zavisi od prirode problema, ima nekih koji se prebrode lakse uz pare, a i onih u kojima ti pare ne pomazu!!!

Jel ima tema"ljubav ili lova"??? Ja je nisam skontala, a bas bi otisla da vidim sta je tamo receno! user posted image
Nedjo ako ti nije tesko kopiraj mi je user posted image (ja previdim mnoooge stvari na forumu)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 19:53:08   
Anoniman
KLIK
Evo jeuser posted image

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
20.3.2011 19:56:18   
sandrina 85
Tnx user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
22.3.2011 23:34:38   
Sesilija 83
ne mogu da kazem da nije lakse sa parama 'jeste',ali problem ne moze da resi novac nego ti sam ako hoces,a ako neces i da imas sleper para nista ti ne pomaze! Imam doata prijatelja koji da kazem skromnije zive od mm mene,ja imam super placen posao muz takodje,a ljudi na osnovu toga kazu pa sto ne platote vto i zavrsite posao,pa nije to saksija cveca pa kazem dobar dan evo para ja dosla po moju.... mnogo me i nervira sama pomisao na takve izjave...

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
22.3.2011 23:39:37   
Brana
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

sve je to individualno... zavisi sta je kome bitnije u zivotu, sta su ti prioriteti i koliko ti je materijalni momenat bitan.
definitivno je zivot laksi kad imas vise novca, mnoge stvari su ti dostupne, cak i da si ne daj boze bolestan, lakse ces se i kvalitetnije leciti. a opet, uzalud i novac ako nisi zadovoljan.
kad sve sumiram, mislim da je novac jaaaako bitan ali nije jedino bitan. eto, ako sam dobro objasnila to sto mislim, to je to. po meni je najbitnije biti zadovoljan, pa imao puno ili malo, kako kome treba user posted image


Apsolutno se slazem u danasnje vreme novac jeste bitan ali ako on sam sebi postane cilj a ne sredstvo onda to postaje veliki problem od strane onoga ko ga ima,treba teziti boljem zivotu ali sreca,ljubav i zdravlje su najbitniji i ako se to ima bice i novca!user posted image
A da ljudi koji imaju dosta novca ne mora da znaci da su srecniji obicno bude suportno jer ko ima dosta novca uvek mu je malo i onda to postane i da kazem "proklestvo"a onaj ko nema zna vise sve da ceni.


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
23.3.2011 0:34:49   
Brana
Naravno da me neko ne shvati pogresno svako ko je stekao posteno novac i treba da uziva u njemu.user posted image
A ja mislim da kada stegne nevolja place se i u mercedesu i u fici nema tu velike razlike.

< Poruku je uredio Brana -- 23.3.2011 0:38:01 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
23.3.2011 15:15:24   
liliana
Činjenica je da je danas daleko lakše onima koji imaju novac, po pitanju gotovo svega.
Kada sam upoznala MM, živeo je u Srbiji, vozio očevog starog "keca". Onda se nvratio  u SLO (pošto je tamo rođen), tj. kasnije smo zajedno otišli. Činjenica da je bio uspešan sportista , a kasnije da je krenuo sa nekim biznisom, nam je omogučila vrlo lep, čak i lagodan život, ali nikada nismo zaboravili vremena kada smo  živeli  boreči se od 1. do 1. (mislim na vreeme kada smo bili u Srbiji).
Međutim, to što nismo mogli imati dece i što smo morali ići na VTO nam  nikakvi novci nisu mogli zameniti. Muka je muka, ma kako se ona doživljavala. Hoču reč-imaš sve, a nemaš ništa-duša ti je prazna, kuća ti je prazna... Neke stvari se ne mogu kupiti novcem.
Nije sreća para puna vreća-to znaju oni što je imaju!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
23.3.2011 15:34:30   
sandrina 85
lilianauser posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: liliana

Činjenica je da je danas daleko lakše onima koji imaju novac, po pitanju gotovo svega.
Kada sam upoznala MM, živeo je u Srbiji, vozio očevog starog "keca". Onda se nvratio  u SLO (pošto je tamo rođen), tj. kasnije smo zajedno otišli. Činjenica da je bio uspešan sportista , a kasnije da je krenuo sa nekim biznisom, nam je omogučila vrlo lep, čak i lagodan život, ali nikada nismo zaboravili vremena kada smo  živeli  boreči se od 1. do 1. (mislim na vreeme kada smo bili u Srbiji).
Međutim, to što nismo mogli imati dece i što smo morali ići na VTO nam  nikakvi novci nisu mogli zameniti. Muka je muka, ma kako se ona doživljavala. Hoču reč-imaš sve, a nemaš ništa-duša ti je prazna, kuća ti je prazna... Neke stvari se ne mogu kupiti novcem.
Nije sreća para puna vreća-to znaju oni što je imaju!!!




< Poruku je uredio sandrina 85 -- 23.3.2011 15:35:05 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
15.7.2011 23:25:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Ja cu da kopiram Maru user posted image Milion puta sam oplakala u zastavi 128, konacno smo je prodali i sad nemamo nista, nikakvo prevozno sredstvo... idem busom na preglede, i srecna sam, srecna sam zato sto sam reagovala na klomifen!!! Moja sreca ne zavisi od para, daleko od toga da nisam zadovoljna i ispunjena kad kupim nesto sto zelim itd...
Pare nisu merilo srece, moja drugarica (vise poznanica) ne zna sta ce sa parama, ima sve sto pozeli, ali nazalost isto tako nema user posted image user posted image nesrecna je koliko i ja...

Dusiceuser posted image user posted image user posted image

Mercedes ili fica, muka mi je ista....Mogu da placem i u motokultivatoru ili kranu, kad su suze tuuser posted image

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
16.7.2011 0:17:28   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Dora

Niko nema sve u životu.
Plakala sam i u "fići" i u "mercedesu" samo što sam u "fići" imala jednu muku više: Što nemam "mercedes"?user posted image user posted image user posted image



Pa kad pomisli covjek kako je tesko plakati u fici na ovoj vrucini, a u mercedesu fino odvrnes klimu, oboris svoja super udobna sjedista, pustis muziku i places user posted image

Salim se malo, slazem se sa  curama sto su rekle. Muka je muka i sa parama i bez para. Naravno u nekim situacijama je duplo lakse kad imas para (lupetam sad...npr. kad je neko bolesan pa mozes da platis lijecenje, a ne moras da mislis i skupljas pare na razne nacine), ali sustina je ista...place se i tamo i vamo.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
16.7.2011 1:21:23   
vukosava
Nema tih para koje mogu kupiti srecu i resiti svaku nevolju.

Nego aj malo temu na stranu, ta drugarica ti i nije bas neka pazljiva drugarica nego nekako zavidna i besna...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
16.7.2011 4:18:04   
anuksunamun
meni bi bilo lakse da zaplacem u nekom muranu , lexusu,ili infinity-ju :)))))))u fici ne bih mogla da placem,fica je tako smesan automobil a i nema mesta za neku tesku histeriju :):):)...najvise bih se isplakala u infinity jeep-u fx 40user posted image user posted image sreca je u glavi svakoga od nas ,,,mnoge se stvari ne mogu kupiti,ali dosta nam toga od love zavisi...nazalost,ja se osecam sigurnije kada znam da ne moram da razmisljam o banalnostima i da imam opcije....

< Poruku je uredio anuksunamun -- 16.7.2011 4:22:31 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
16.7.2011 4:19:44   
vukosava

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni bi bilo lakse da zaplace, u nekom muranu ili lexusu,eventualno infinity :)))))))u fici ne bih mogla da placem,fica je tako smesan automobil...najvise bih se isplakala u infinity jeep-u fx 40user posted image user posted image


Ja sam pre za Maybach klikni user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
16.7.2011 4:23:33   
anuksunamun
maybah ,ne bik ,vozi ga Milanka (lopovka)karic ...ispod casti mi je ...mozda rols roys fantomuser posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
16.7.2011 4:24:24   
anuksunamun
ne volim mercedesuser posted image user posted image user posted image user posted image ljakse mi je auto,,a majbah deo te sorte ....user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?...
16.7.2011 4:29:00   
anuksunamun
nego alex...da ti kazem da ce biti...hvala Bogu sposobni ste za zivot i za sve ...beba je deo tog puta i bice...nikom nije lakse niti teze ,ali je svakom najteze sa sobom...to je pravilo...udri brigu na veselje ,vreme prolazi,i brise ruzno ,a donosi lepo user posted image a kad je majbah tu ...u koraku si sa vremenom-you understand I knowuser posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here