|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mančmelou kolač
27.6.2011 16:47:48   
liliana
4 žumanca
1 čaša (2dl) šećera
1 čaša mleka
1/2 čaše ulja
2 čaše brašna 1 prašak za pecivo
2 kašike kakaa
Umutiti pi peći na 180 stepeni.
Za to vreme, umutiti 4 belanca sa 12 kašika šećera. Na pola pečenja, izvaditi koru i premazati sa šamom od belanaca i šećera. Peći još 10-15 minuta.
Kad je pečeno, preliti glazurom od čokolade istpoljene sa malo ulja.

Želela sam da podelim ovaj recept sa vama. Veoma je lep kolač, nije skup i brzo se pravi.
Nama se dopao, čak ga je i Tina jela (sva se oblizivalauser posted image user posted image user posted image ).


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mančmelou kolač
11.11.2014 0:39:57   
Žapkić
Vikiveki-evo ti recept.
Bila sam u pravu-znam da sam ga svojevremeno okačila na RR.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mančmelou kolač
11.11.2014 8:23:39   
branki*
i ja ovo pravim po slicnom ili mozda istom receptu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mančmelou kolač
11.11.2014 13:40:16   
vikiveki
Devojke hvala vam punouser posted image Žapkić da li ja od ove smese mogu da vadim modlicama krugove pa da na njih stavljam šam?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mančmelou kolač
11.11.2014 16:59:00   
Žapkić
Ja to nikad nisam radila. Ne znam. Ja ga pečem u plehu i sečem na kocke. Nama je bitan ukus.user posted image user posted image user posted image
A ne znam i kako bi ga vadila modlicama, kad na pola pečenog testa treba da se stavi šam... Ne znam-ti probaj, ali ja garantujem samo za ovo gore napisano.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mančmelou kolač
11.11.2014 21:08:31   
Sosa Mena
Lili lepo deluje. Probacu pa javljam kako je ispalo.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mančmelou kolač
11.11.2014 23:49:41   
Klarita
Moram i ja da probam...utoliko sutrauser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 3:32:55   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke hvala vam punouser posted image Žapkić da li ja od ove smese mogu da vadim modlicama krugove pa da na njih stavljam šam?


Mislim da bi mogla da ih pečeš u kalupu za mafine, mislim da bi bili lepi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 8:26:15   
vikiveki
Da vam javim da sam napravila i sin juče nije znao kad je dosta,u cugu ih je pojeo 4 ili5 ,sekla sam manje parčiće.Slikala sam ali neću stavljati u C kuhinju ipak autorska prava ima Žapkićuser posted image
Recept je odličan user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 9:34:47   
Klarita
Cekam da mm donese jajca, pa se bacam na kuhinju. Slikacu pa cu staviti ovde. Sad mi palo na pamet da ja imam one plitke kalupe, kao za mafine, samo plici dosta. probacu u tomeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 13:42:17   
veselicaa
Bas malo sastojaka ide a i cini mi se da je ukusan.Napravicu ga sigurno,imam sve sto je potrebno.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 14:10:32   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

Cekam da mm donese jajca, pa se bacam na kuhinju. Slikacu pa cu staviti ovde. Sad mi palo na pamet da ja imam one plitke kalupe, kao za mafine, samo plici dosta. probacu u tomeuser posted image


stigao muz sa jajcima user posted image , bar sam tako procitala na fb...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 14:15:42   
Klarita
Ja probala u modlama, na oko uzasuser posted image ali mozda ce drugacije izgledati kad se stavi na tanjir. Pola smese mi u tepsiji, pece se
user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 14:19:24   
Sosa Mena
Kako nisam blize da probam ovaj tvoj specijalitet. Ovo ce mi pravis na prolece. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 14:26:04   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja probala u modlama, na oko uzasuser posted image ali mozda ce drugacije izgledati kad se stavi na tanjir. Pola smese mi u tepsiji, pece se

PrebacdeR koji mi smo male Raneuser posted image nećemo punouser posted image

Evi ako mi se dopadnu pravć i ja user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 14:37:11   
Klarita
Liiiiiiij kolko je blag' liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiij. Koj ne voli mLogo blago neka smanji sIceruser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 22:06:49   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita

Liiiiiiij kolko je blag' liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiij. Koj ne voli mLogo blago neka smanji sIceruser posted image



Baš je nisko kaloričan nema štauser posted image Aman za ove nas user posted image
Napravila sam i ja ,odličan je .Mm jede 3 komad.Sutra će biti još bolji ,dok se malo stegne.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mančmelou kolač
12.11.2014 22:37:56   
Žapkić
Devojke, drago mi je da vam se sviđa!!! Posebno mi je drago da se sviđa vašoj deci!!!user posted image Opet kažem-ovo je jedan od Tininih omiljenih kolača! (doduše-čak i moj brat, koji ne jede slatko, tj. jede samo retko koje slatkiše-ovo obaožava!"
ako neka od vsas zeli-slobodno neka stavi ovaj recept u "REWcepte C-kuhinje", jer ko zna kad ću se ja setiti da ga slikam i postavim tamo.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mančmelou kolač
13.11.2014 0:29:51   
vikiveki
Klarita nije bitan izgled,važno je da je ukus odličan,ja sam moj napravila kao kolač i sekla sam na malo veće štangle...deci to nije bio problem u rekordnom vremenu su sve smazali a uspela je i moja kuma malo da proba

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here