|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja mama divno priča
19.2.2009 22:32:36   
Jeca*
Ovo je mama pevala nama, pa sestra njenoj bebi i sad ja pevam mom sinu. Ali malo modifikujem reči jer je ova pesmica ipak za devojčice user posted image  On je voli i uvek je pažljivo sluša, a melodija je predivna. Evo da čujete KLIK
 
 
Moja mama divno priča
 
Moja mama divno prica svake noci,
O nekakvim princevima sto ce doci,
i princeza ima neka u toj prici,
mama kaze da na mene ona lici....

A izmisli cini mi se vrlo cesto,
Imena i prezimena i sve resto,
Zatim pocne da mi peva neke pesme,
Sasvim tiho jer se nocu jace ne sme.

I sve tako dok ne zaspi,
Dok ne zaspi ona sama,
A ja tiho, sasvim tiho,
kazem tati: "Spava mama"

ovo peva dečiji hor Kolibri
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Moja mama divno priča
19.2.2009 22:43:24   
maša
Divnih dečijih pesmica ima. Ne razumem roditelje koji "navuku" decu na nekakve Cece i Jeceuser posted image ! Jedva čekam da moja mala poraste i počne da peva...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Moja mama divno priča
20.2.2009 7:28:57   
Anoniman
Jecika, mislim da sam tu pesmu ubacila u temu Muzika. Fenomenalna je. I meni je mama pevala, i ja sam je pevala Luki, nisam je modifikovala... Setila sam je se jedne večeri kada sam bila nešto tužna (ili samo umorna?!), Luka je bio mali, nije imao još ni pola god, šetali smo, on u kenguru visi na meni, i meni krenula pesma, sve kroz suze sam je pevala na ulici, sva srea pa je bio mrak i nisu ljudi videli suze. I mami sam tada poslala sms da sam se setila pesme i da sam se rasplakala, a ona mi je odgovorila "Eh mila moja! Nije lako biti majka, ali sada kada te slušam, mislim da sam ja uspela u tom pozivu..." user posted image

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Moja mama divno priča
12.6.2009 12:44:39   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ovo je mama pevala nama, pa sestra njenoj bebi i sad ja pevam mom sinu. Ali malo modifikujem reči jer je ova pesmica ipak za devojčice user posted image  On je voli i uvek je pažljivo sluša, a melodija je predivna. Evo da čujete KLIK
 
 
Moja mama divno priča
 
Moja mama divno prica svake noci,
O nekakvim princevima sto ce doci,
i princeza ima neka u toj prici,
mama kaze da na mene ona lici....

A izmisli cini mi se vrlo cesto,
Imena i prezimena i sve resto,
Zatim pocne da mi peva neke pesme,
Sasvim tiho jer se nocu jace ne sme.

I sve tako dok ne zaspi,
Dok ne zaspi ona sama,
A ja tiho, sasvim tiho,
kazem tati: "Spava mama"

ovo peva dečiji hor Kolibri


jedna od NA J L E P S I H pesmica... bas sam sinoc skinula sa neta par pesmica kao sto su najlepsa mama na svetu, pozdravite moga tatu, bracu ne donose rode, juca i kuca... dok sam ih preslusavala posle su mi suze na oci... cak je i moj mm rekao kako ga te pesmice vracaju u detinjstvo i kako ce on nasoj deci (ako ih i kad ih budemo imali) stalno pustati decje pesmice da im se utisnu u pamcenje i da ih pamte zauvek.

< Poruku je uredio pahulja76 -- 12.6.2009 12:46:10 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Moja mama divno priča
13.6.2009 10:23:26   
Sneža
I meni ove pesmice nateraju suze o oci,divne su,kad "uhvatim"sestrica da sam spontano pocne pevati npr.moja mama je najlepsa na svetuili slicno,srce mi se rastopi,a mogu misliti kakav je bozanstven osecaj tek njojuser posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Moja mama divno priča
6.3.2010 21:28:49   
Shishica
U vrticu smo imali vreme sa muzikom i nekada sam mogla i sama da trazim odredjenu ili sta vec i znam samo da sam bas ovu najvise volela, stajala sam pored zvucnika i slusala dok su se drugi igrali.. mogla sam je slusati milion puta..

Najvise tog princa pamtim i to oslikava ustvari ceo moj zivot posle toga, a do sada.. Kako uvek trazim bajku u kojoj cu ziveti..

Lezala sam i sad idem ponovo da legnem, morala sam da ustanem i nadjem je na YouTube-u i nadjem je ovde prvo..posto mi se dva dana mota po glavi da je pevam nasoj devojcici...

user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Moja mama divno priča
6.3.2010 21:32:33   
Anoniman
Jao ja se secam ove pesmice iz obdanista! user posted image
Prelepa pesmica!

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Moja mama divno priča
7.3.2010 6:24:40   
Verus
Pevam ovu pesmicu svaki dan mojoj bebi u stomakuuser posted image

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ovo je mama pevala nama, pa sestra njenoj bebi i sad ja pevam mom sinu. Ali malo modifikujem reči jer je ova pesmica ipak za devojčice user posted image  On je voli i uvek je pažljivo sluša, a melodija je predivna. Evo da čujete KLIK
 
 
Moja mama divno priča
 
Moja mama divno prica svake noci,
O nekakvim princevima sto ce doci,
i princeza ima neka u toj prici,
mama kaze da na mene ona lici....

A izmisli cini mi se vrlo cesto,
Imena i prezimena i sve resto,
Zatim pocne da mi peva neke pesme,
Sasvim tiho jer se nocu jace ne sme.

I sve tako dok ne zaspi,
Dok ne zaspi ona sama,
A ja tiho, sasvim tiho,
kazem tati: "Spava mama"

ovo peva dečiji hor Kolibri

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Moja mama divno priča
7.3.2010 11:52:38   
Lilly*
Ta pasmica je u stnju da me svaki put rasplače user posted image Obožavala sam je kada sam bila mala, i stalno sam je pevala. Sada kada sam zatrudnela, a još nisam znala, puštala sam sinu pesmice na netu, i naiđemo na tu, i ja se sita ispalakala user posted image tada mi je postalo sumnjivo user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Moja mama divno priča
17.5.2010 10:08:50   
dunja RR

evo je temica o pesmama za mame.....

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Moja mama divno priča
17.5.2010 10:15:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Ta pasmica je u stnju da me svaki put rasplače  Obožavala sam je kada sam bila mala, i stalno sam je pevala. Sada kada sam zatrudnela, a još nisam znala, puštala sam sinu pesmice na netu, i naiđemo na tu, i ja se sita ispalakala tada mi je postalo sumnjivo 


mene je marince podsetila na tu pesmu..
sad je svaki dan pevam tei a kad je pustim placem kao kisa

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Moja mama divno priča
17.5.2010 13:25:32   
lanajelena
i ja sam se navadila ponovo na ovu pesmicu predivna je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Moja mama divno priča
17.5.2010 13:36:18   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Ta pasmica je u stnju da me svaki put rasplače  Obožavala sam je kada sam bila mala, i stalno sam je pevala. Sada kada sam zatrudnela, a još nisam znala, puštala sam sinu pesmice na netu, i naiđemo na tu, i ja se sita ispalakala tada mi je postalo sumnjivo 


mene je marince podsetila na tu pesmu..
sad je svaki dan pevam tei a kad je pustim placem kao kisa



kad god je "cujem" tj. neko me podseti na nju zasuze mi oci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Moja mama divno priča
17.5.2010 13:42:15   
marince1
Moj beba cje nasucio da kad pocne ta pesma treba da spava user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Moja mama divno priča
27.12.2010 12:23:38   
caca81
Ja sam ove pesme o mama zavolela tek kada sam postala mama, vidim koliko ima istine u njima.user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Moja mama divno priča
27.12.2010 13:04:39   
Olga75
Marija obozava decije pesmice , ova joj je cini mi se jako spora ali na " Najlepsa mama na svetu " ide djuskanje , vriskanje i pevanje : eee, mama , leeepa , mama , moja mama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Moja mama divno priča
6.2.2011 0:42:44   
Pešin mali
Zastane mi knedla u grlu svaki put kad je čujem.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Moja mama divno priča
6.2.2011 10:03:42   
MERYEN
Ja je pevam Jovanu bukvalno od kad se rodio obozavam je,podseca me na moje detinjstvo !user posted image

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Pešin mali)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Moja mama divno priča
23.8.2011 16:09:47   
soni
ja je sada pevam user posted image .. i meni je moja mama to pevala.. sad sam se nesto rastuzila user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Moja mama divno priča
21.12.2011 15:49:08   
madre
dok nisam postala mama, ova pesma mi je bila lepa, a sad mi je lepa i mnooogo tuznaaauser posted image toliko tuzna da izbegavam i da je pustimuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Moja mama divno priča
21.12.2011 21:04:21   
Ivanka 75
Ovu pesmicu pevam bebani na uvce kad se uspavljuje, i uvek upali, zagleda se u mene kao da zna o čemu je pesma, samo zatvori okice i utone u sanuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Moja mama divno priča
21.12.2011 21:44:45   
Anoniman
Pošto imam dečaka malo mi uvek bilo bezveze da mu pevam ovu pesmicu user posted image
Mi smo se uspavljivali uz "Zeka i potočić" jaaakkooo dugo, a onda je hit postala "Eci peci pec" user posted image I svaki put bi zaspao kao top! Mada dok je bio baš beba mislim da mu pesma kao pesma nije bila bitna, već sama melodija da ga uljuljka...

Što se bajki i čitanja priča tiče-nije zainteresovan još uvek. Probali smo, ali jok! Jako voli da mu pričam Tri praseta, ali dok je budan, pa onda zajedno duvamo da s'usimo kucu user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Moja mama divno priča
21.12.2011 21:49:00   
Sanjica26 RR
Mi smo dugo vremena pevali ovu pesmicu za laku noc (tj. ja). Tata nema neki glasuser posted image
Sada svakakve pesme pevam i one koje nisu za spavanje. Gospodjica od kako je pocela da tapse, za svaku pesmu tapse umesto da spava. Moracu da menjam repertoar.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Moja mama divno priča
21.12.2011 22:18:22   
Ivanka 75
A često se raznežim kad je gledam dok pevam pa plačeeeeem... a mm se čudi i krsti.... ne razume on touser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Moja mama divno priča
22.12.2011 0:56:06   
bratzz
Ovu pesmu znam od letos mm je pustio meni i Milici i od tad je redovno slusam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa


marinapetkovic

Sta je bolje tj zdravije za bebu?

pampers (64%)

pelena (36%)


Ukupan broj glasova: 151

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here