|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oko za oko, zub za zub
27.3.2009 11:32:46   
Anoniman
Iranka će sama oslepeti čoveka koji joj je unakazio lice
 

Amaneh Bahrami (30) žrtva brutalnog napada kiselinom dobila je na iranskom sudu zadovoljenje: svog pet godina mlađeg napadača Madžida Emovahedija sme da oslepi.
Ona je obećala da će to pravo iskoristiti i da će mu u svako oko nakapati 20 kapi kiseline. Time se završava petogodišnji proces u kom je Bahrami, koja je nakon napada ostala unakažena i slepa, na sudu tražila pravdu. Detaljnije u 24sata.rs Dotakli smo sličnu temu u debati o silovanoj devojčici...  Šta mislite o ovome?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Oko za oko, zub za zub
27.3.2009 11:35:48   
NadaR
Ja ne znam da li bih mogla izvrsiti to zadovoljenje....


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Oko za oko, zub za zub
27.3.2009 11:38:33   
Sneža
Bože dragi,stvarno strašne stvari,to valjda i jeste neka pravda oko za oko,zub za zub,ali ja lično neznam da li bih mogla oslepeti nekog kiselinom,u stvari bih da imam kiselinu odmah kod sebe kada bi mi neko tako nešto uradio,ali posle pet god.,sumnjamuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Oko za oko, zub za zub
29.3.2009 8:45:10   
Lu
Bože sačuvaj, pa ti ljudi žive 580 godina unazad nije ni čudo da se tako ponašaju i njihovi zakoni su valjda prilagođeni tom vremenuuser posted image
Ne znam samo kako će ta žena živjeti smirena i srećna kad se zadovolji na taj načinuser posted image
U svakom slučaju sam protiv toga da se nasilje rješava nasiljem!

< Poruku je uredio lu -- 29.3.2009 8:50:09 >

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Oko za oko, zub za zub
9.8.2017 22:18:29   
IvanaSK RR
Ne znam, ali nisam bas za ovo. Ipak mi je previse to. Nisam ja neka dobrica, ali treba imati granicu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Oko za oko, zub za zub
9.8.2017 22:31:54   
Sanjica26 RR
Slazem se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Oko za oko, zub za zub
9.8.2017 22:37:54   
choopa choops
Takođe se slažem! (Sanjicca i ja ispadosmo najgore user posted image )

Ne bez zezanja, kad bi kazne za određena krivična djela bile upravo da se tim napadačima učini isto, mislim da bi ih manje bilo. Tipa silovanja, ovo bacanje kiseline i tako dalje. Kad bi znali da ce da dozive isto, dva puta bi razmislili prije nego što nešto učine. Dakle, ja sam za.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Oko za oko, zub za zub
9.8.2017 22:44:16   
IvanaSK RR
Sanjica se slaze sa "oko za oko, zub za zub" ? user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Oko za oko, zub za zub
9.8.2017 22:45:10   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sanjica se slaze sa "oko za oko, zub za zub" ? user posted image


A da mozda se slaze sa tobom user posted image

Znaci samo sam ja ovdje loša user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Oko za oko, zub za zub
9.8.2017 22:51:37   
IvanaSK RR
Hahahaha
Ma Choopo, veruj mi, nisam ja uopšte dobrica. Imam listu sta bih nekim groznim ljudima radilauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Oko za oko, zub za zub
10.8.2017 7:43:45   
branki*
ne znam...mislim,sad svi citamo ona psiholoska ucenja kako na agresiju se ne sme uzvratiti agresijom,kako onda to samo jos vise raspituje tu neku patolosku stranu u tom nekom...mada,opet ,slazem se i da bi pojedini razmislili dva puta pre nego ucine tako nesto,ako znaju da ce im biti vraceno istom merom.a,opet,sva zlodela se cine u stanju suzene svesti i suzene moci razmisljanja i procenjivanja,pa onda nikakva kazna nece odgovoriti te manijake od gnusnog cina.sta znam...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Oko za oko, zub za zub
11.8.2017 10:21:50   
krin 40

IZVORNA PORUKA: branki RR

ne znam...mislim,sad svi citamo ona psiholoska ucenja kako na agresiju se ne sme uzvratiti agresijom,kako onda to samo jos vise raspituje tu neku patolosku stranu u tom nekom...mada,opet ,slazem se i da bi pojedini razmislili dva puta pre nego ucine tako nesto,ako znaju da ce im biti vraceno istom merom.a,opet,sva zlodela se cine u stanju suzene svesti i suzene moci razmisljanja i procenjivanja,pa onda nikakva kazna nece odgovoriti te manijake od gnusnog cina.sta znam...


Apsoćutno se slažem

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Oko za oko, zub za zub
11.8.2017 10:34:40   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Takođe se slažem! (Sanjicca i ja ispadosmo najgore user posted image )

Ne bez zezanja, kad bi kazne za određena krivična djela bile upravo da se tim napadačima učini isto, mislim da bi ih manje bilo. Tipa silovanja, ovo bacanje kiseline i tako dalje. Kad bi znali da ce da dozive isto, dva puta bi razmislili prije nego što nešto učine. Dakle, ja sam za.

Pa tacno tako. A ovi nasi rade naj gnusnije stvari i posle dobiju posebno odeljenje bre kao u hotelu. Ja sam za ! Vratiti istom merom pa bi se dva puta zamislili pre nego sto urade nesto!


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 11.8.2017 10:35:47 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Oko za oko, zub za zub
1.9.2017 17:10:38   
dddaca
Slazem se da treba vratiti istom merom, ali bas na ovaj nacin i to odlukom suda? Razumem da to uradis u afektu i da uzvratis na isti nacin, ali da sipas kiselinu nekome u oci i da sud blagonaklono gleda na to. E to ne razumem.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Oko za oko, zub za zub
13.9.2017 21:00:46   
Dragce86
Ja sam tip koji pamtni nepravdu i nazalost, skoro nikad ne oprasta..Ali se trudim da se uvek sa svima postavim korektno, a ako neko to pogazi, onda to zamerim i pametim...I ne vracam se vise na poverenje sa tom osobom, jer mislim da ko jednom zezne, uvek ce.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Oko za oko, zub za zub
26.2.2018 1:36:32   
Srecko47E
Sve pamtim ali ovo je preterano.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Oko za oko, zub za zub
26.2.2018 11:37:29   
Sarav
Ne zaboravljam, ali nisam osvetoljubiva.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Oko za oko, zub za zub
26.2.2018 12:37:12   
Srecko47E
Ta rec mi je sinoc trebala...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Oko za oko, zub za zub
27.2.2018 10:47:58   
Dora89
Ja sam za osvetu. Ne što će se time meni vratiti oduzeto, nego ostalima za primer.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Oko za oko, zub za zub
27.2.2018 12:34:05   
vocicana
Ima samo ar stvari zbog kojih bi bila gora od Hitlera, ma Ausic je blaga kazna.
Silovatelji, pedofili, ubice sa i bez predumisljaja i oni koji omalovazavaju nemocne i zlostavljanje u porodici. Osveta nego sta!
Oko za oko, zub za zub.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Oko za oko, zub za zub
27.2.2018 12:37:24   
Mala Elena
Slazem se!
Inace nidam ta koja se sveti, brzo se ohladim , ali pamtim.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Oko za oko, zub za zub
27.2.2018 12:44:26   
vocicana
Pamtim i ne zaboravljam, ne oprastam. Ne trudim se da se svetim, ali osveta se sama nmesti, jer kada precrtam, precrtano je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Oko za oko, zub za zub
27.2.2018 13:52:54   
mama Jo
Isto - ne zaboravljam, ali nikada necu ,,vratiti" mislim da to karma vec odradi sve

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Oko za oko, zub za zub
28.2.2018 9:39:26   
Dora89
Za silovatelje da se uvede kastracija!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Oko za oko, zub za zub
28.2.2018 16:42:18   
Dragce86
Ko moze da zaboravi ide dalje, najsrecniji je, ne truje svoju dusu..volela bih da tu mudrost znam u praksi primeniti..

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here