|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otvaranje novih tema
21.11.2008 11:54:58   
guppy RR
Ko sme da otvori novu temu u forumima?
Svi korisnici RR.

Šta se desi ako otvorim temu na pogrešnom mestu?
Moderator je premesti na pravo mesto i nekoliko dana ostavi trag, koji sa starog foruma vodi na novi.

Šta se desi ako napišem pogrešan naziv teme?
Ukoliko članovi ili moderator ustanove da bi bilo bolje promeniti naziv teme, to uradi moderator. Predlozi su uvek dobro došli.

Kako da odaberem naziv teme?
Naziv teme treba da bude kratak i jasan.
Znači "Imam pitanje" nije dobar naziv teme, jer korisnici nemamo pojma šta se iza njega krije.
Tema "Interesuje me šta bi uradile kad bi zatrudnele sa blizancima" nema dobar naziv, jer je predugačak.
Bolje bi bilo da piše "Pitanje o spermogramu" ili recimo "Spermogram", pa se u tu temu skupi više informacija o tom postupku.
(U krajnju ruku, ne sekirajte se oko toga, jer uvek mogu da skratim naziv teme)

Plašim se otvoriti temu...
Nema svrhe. Najgore što može da se desi je:
user posted image

guppy :)


< Poruku je uredio guppy -- 21.11.2008 11:55:04 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Otvaranje novih tema
21.11.2008 12:32:50   
kumara
user posted image user posted image user posted image ovo je bilo za mene!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Otvaranje novih tema
21.11.2008 13:00:30   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Otvaranje novih tema
21.11.2008 17:02:46   
MERYEN
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Otvaranje novih tema
21.11.2008 18:21:10   
guppy RR
Jesam li jako stroga do vas? Ajde iskreno :)

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Otvaranje novih tema
21.11.2008 23:11:11   
Anoniman
Kao što vidiš - ja te se ne bojim! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Otvaranje novih tema
16.6.2011 22:39:16   
sladja marko
imam ih po licu još od prva trudnoća, nakon porađaja se nisu povukle. Opet sam u drugo stanje i zanima me dal postoi neka krema koju mogu da koristim, da se bara malo smanje??

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.10.2011 21:17:50 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Otvaranje novih tema
26.10.2011 20:22:25   
Mishica 77
 Da li mogu da otvorim novu temu o Ca testisa ili da pišem u temi Roditeljstvo nakon raka testisa? Nema baš neke veze ali kako kažete. user posted image

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 26.10.2011 20:23:01 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu sladja marko)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Otvaranje novih tema
11.3.2013 12:27:59   
snovi

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ko sme da otvori novu temu u forumima?
Svi korisnici RR.

Šta se desi ako otvorim temu na pogrešnom mestu?
Moderator je premesti na pravo mesto i nekoliko dana ostavi trag, koji sa starog foruma vodi na novi.

Šta se desi ako napišem pogrešan naziv teme?
Ukoliko članovi ili moderator ustanove da bi bilo bolje promeniti naziv teme, to uradi moderator. Predlozi su uvek dobro došli.

Kako da odaberem naziv teme?
Naziv teme treba da bude kratak i jasan.
Znači "Imam pitanje" nije dobar naziv teme, jer korisnici nemamo pojma šta se iza njega krije.
Tema "Interesuje me šta bi uradile kad bi zatrudnele sa blizancima" nema dobar naziv, jer je predugačak.
Bolje bi bilo da piše "Pitanje o spermogramu" ili recimo "Spermogram", pa se u tu temu skupi više informacija o tom postupku.
(U krajnju ruku, ne sekirajte se oko toga, jer uvek mogu da skratim naziv teme)

Plašim se otvoriti temu...
Nema svrhe. Najgore što može da se desi je:
user posted image

guppy :)



Ako zatreba user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Otvaranje novih tema
11.3.2013 12:32:53   
Dada81
I ja bih rado otvorila jednu temu,koja je i pre ove nase rr ''''akcije'''' bila meni glavno razmisljanje danima...Nemam prostora za deciju sobu u kuci i stvarno me zanima sta da radim i kako da to izvedem? Moze li ovde neko od moda da mi da savet smem li otvoriti temu pod nazivom ''''Bez decije sobe''''?Takvu temu nemamo a meni je to stvarno veliki problem. Hvala puno!

< Poruku je uredio Dada81 -- 11.3.2013 12:33:23 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Otvaranje novih tema
11.3.2013 12:34:48   
Olga75
Dada , ima tema deciji kutak

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Otvaranje novih tema
11.3.2013 13:14:33   
Dada81
Hvala Olga!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Otvaranje novih tema
11.3.2013 15:18:22   
bojana92
kako da otvorim novu temu? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Otvaranje novih tema
11.3.2013 15:20:51   
17 joka
lako  je  ukucaj  u  pretrazivac  ima  li  ta  tema, ako  nema   pise  otvori  novu  temu  i  tako  uradis

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Otvaranje novih tema
11.3.2013 20:29:13   
Sanja90
Kako da otvorim novu temu,a u pretrazivacu nema te teme koje hocu da otvorim. jel mozete da mi objasnite kako to da uradim?

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Otvaranje novih tema
11.3.2013 20:33:03   
Ana RR
Sanja, odeš na podforum kome pripada tema koju želiš da otvoriš npr. podforum Beba pa Razgovori roditelja i onda ćeš videti polje u kome piše Nova tema, klikneš tu i popuniš ponuđena polja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Otvaranje novih tema
11.3.2013 20:33:24   
Olga75
zavisi kakva je tema odes u odgovarajuci poforum i tamo gore u levom gornjem uglu imas , pise nova tema , klik na to i u zaglavlje naziv pa u prozor teks i onda kad zavrsis objavi i to je manje - vise to

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Otvaranje novih tema
12.6.2013 17:43:32   
Maraj
probala :-)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here