|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PEZ bombone
3.4.2009 10:51:11   
Anoniman
user posted image

Luka je počeo da jede pez bombone. Koliko god da sam se borila protiv bombona... eto ih.

Kako ih jede?
Sedne, uzme ovog lika u kojem stoje bombone i brzinom svetlosti. user posted image  Inače ima Šreka, onog magarca iz Šreka i Paja patka.
Pre koji dan je tako počeo da jede bombone pred mojom mamom, ona počela da se smeje. Pitam ŠTA JE?, kaže TAKO SI IH I TI JELA! GRIC, GRIC, I GOTOVO CELO PAKOVANJE. user posted image

No, ni pez bombone nisu više kao što su nekada bile:
1. bile su u boji, sada su sve bele,
2. pre su bile brašnaste, lake za gristi, a sada su tvrde.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 10:53:09   
Sneža
Joj kako sam ja volela pezić!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 10:56:50   
Anoniman
pez su bobe moje mladosti...tačnije djetinjstava user posted image user posted image user posted image user posted image ...mery ih guta u ogromnim kolicinama

a sjeca li se neko 505 sa crtom??? pa bronhi(lakse se diše) user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 10:57:01   
eugenija
Moja drugarica je branila bombončiće detetu, da bi sada on gramzivo jeo bombone gde god da ih vidi.. To je postala opsesija. Nekako ih nanjuši, ugleda, zgrabi, otrči negde sam i halapjivo ih trpa u usta, kao da će mu neko oteti. Na dečijim rođendanima, sva se deca igraju, samo on leži ispod stola ili negde sakriven u ćošku sa bombonama...




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 10:58:33   
Anoniman
jadničak mali user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 10:59:06   
Sneža
Sad sam se setila i onih bazuka žvaka,velike roze,jedva stane u usta,joj i to mi je bila strast žvakatiuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:26:05   
Lu
I moj se Roko navuko na PEZ donesem mu u vrtić kad dođem po njega poslije ručka ali pojavile se neke obojene njih ne koristimo.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:29:20   
Anoniman
Što ih ne koristite? Pa kada smo mi bili mali, bile su obojene. Meni je bezveze što su sve bele.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:31:46   
sneza24
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo
a sjeca li se neko 505 sa crtom??? pa bronhi(lakse se diše)


Ja se secam ovih bombona a pez sam obozavala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:41:28   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Što ih ne koristite? Pa kada smo mi bili mali, bile su obojene. Meni je bezveze što su sve bele.


Kao prvo što su to umjetne boje a ja još malom ne dajem ništa obojeno kao ni one konfetino.
Kao drugo nemaju ukusa kisele su ja probala ali i Roko kad sam jednom kupila,otvorila one raznih boja.
Ove bijele su mnogo ukusnije i prirodnije a ima ih raznih okusauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:42:14   
Lu
A "bilo kuda kiki svuda"user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:44:13   
Sneža

IZVORNA PORUKA: lu

A "bilo kuda kiki svuda"user posted image

Mljac mljacuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:44:55   
Anoniman
njami njami

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:46:04   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Sneža

Sad sam se setila i onih bazuka žvaka,velike roze,jedva stane u usta,joj i to mi je bila strast žvakatiuser posted image



Jao Snezo, ja i dan danas pricam o tim zvakama!! Ih da mi je samo jedna...user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:46:31   
Jacaca
Dok sam bila mala jela sam ih a sada puno volem gumene mmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:47:17   
eugenija
Kod nas ih ima u trgovinama i sada... Bazuuuukaaa.. Ali preslatke su, pune šećera, valjda smo se svi već navikli na Orbit...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:48:27   
Ana RR
Da... Ali najbolji baloni su bili od bazuka zvake user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:48:41   
Sneža
a bile su i one c žute isto velike,mljac

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:49:02   
afrodita
Bas mi je drago kada se spomene neki slatkis
sa naseg spiska bez glutenauser posted image user posted image user posted image user posted image
Tako mogu i ja da ucestvujem u razgovoru.user posted image
Moj Daki jede pezz bombonice ali su one obojeneuser posted image
Ne znam Tasho kako su tvoje beleuser posted image
Znam da nije svejedno ko je uvoznik. Bas zato sto
sve pratim desava se da isti proizvod nekad ima glutena
a nekad nema, sve zavisi od uvoznika.
One male pezz bombone kojih ima 4 kom su u bojama.user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:49:36   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Ana80

Da... Ali najbolji baloni su bili od bazuka zvake user posted image


Ne bih se složila... Hmmm... Najbolji baloni su bili od Softi žvakeuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:49:45   
Anoniman
Setih se slične teme... Bombone i žvake KLIK

Ubiće me guppyka. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:50:36   
Lu
Afrodita,pogledaj ove na slici one su bijele i svaki paketić je poseban okus a one što su kao pomiješani okusi one su unutra plave,zelene...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:53:57   
Anoniman
Pre koji dan u radnji na pultu uočim žvake mog detinjstva i naglas kažem "Jao čunga-lunga!"... kaže Luka "Šta je čunga lunga???" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:55:57   
Ana RR
Tasha, svaka cast! Sad bas pokusavam da se setim kako su se zvale!!user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:57:35   
eugenija
user posted image



user posted image




< Poruku je uredio eugenija -- 3.4.2009 12:01:03 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here