|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklanjam...!
25.4.2020 12:52:18   
IvanaSK RR
Da pokušamo sa temom o poklanjanju... Ne mora da sadrzi samo stvari za decu.. Mozemo da poklanjamo i stvari za odrasle,knjige ili sta vec nam vise ne treba a mozda ce dobro doci nekom drugom. Nek ostavimo da postarinu placa primalac,osim ako privatno ne bude nekog drugog dogovora.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Poklanjam...!
25.4.2020 13:03:12   
pari
Super za temu!


Ja imam garderobu za devojčice od 6 meseci pa do 2 godine, svašta nešto, i bodiće i majice i pantalonice, sve je u dobrom stanju...imam čak neke nove neobučene stvari (carters zeke naprimer), imam i zimske čizmice broj 21. Takođe imam i garderobu za dečake od 4-5 godina, kao i obuću broj 29-30. Imam i igračke za bebe.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Poklanjam...!
25.4.2020 13:49:52   
Dragica Draga
Sjajna tema.
Pari bravo user posted image
Eto divne i humane stvari.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Poklanjam...!
25.4.2020 15:24:00   
Mirko Svirko
Svaka cas_t. 

Ovo je jako lepo. Ja svoje stvari vec dajem nekome kome su potrebne. Stvari od sina sam cuvala za sestru. Ali moje sam davala i davacu jos. 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Poklanjam...!
25.4.2020 16:39:26   
flamingos
I ja već inam kome poklanjam Anđeline stvari.Pari,bravo,naše malo nekome znači mnogo.👍❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 7:18:10   
pari
Imam i svoju,žensku odeću broj 38 ili S, ako znate da nekome treba možda...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 8:59:57   
jess021
Ja poklanjam plisane igracke 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 9:28:42   
pari
Jedino ne znam da li će ovu temu videti kome je potrebno.  Nadam se da hoće...


Vidim da se u Ns organizuje neka akcija za sigurnu kuću...to je recimo super. Ja sam nosila u Bg u sigurnu kuću pretprošle godine baš dosta garderobe ženske...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 9:29:35   
jess021
Da, nase vaspitacice😊 Ali to mora biti novo, zapakovano.. Hrana, kozmetika... 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 11:14:01   
mati
Pari, to je divno. Moras samo da znas da ima i puno grebatora, onih koji ce to posle preprodavati. Volela bih da ode u prave ruke, da se raspitas pouzdano kome dajes.
Ja imam musku decu, ali sam prosle godine uzela od drugarice stvari i poklonila devojcici iz M odeljenja, majka ih napustila, otac se sam bori, a radi po ceo dan. I rodjendan sam joj organizovala u skoli, napravila tortu, a ostaloj deci je uciteljica rekla ako su u mogucnosti da ponesu neki pokloncic.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 12:08:42   
pari
Baš lepo mati! 

Zato sam i želela da organizujemo možda neku akciju, baš da bi otišlo u prave ruke, ima toliko ljudi kojima je potrebno...Ne znam da li ćemo ovako uspeti sa ovom temom

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 12:28:44   
flamingos
Divno mati,to govori kakav si čovek.❤Svaka čast.👍


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 12:42:32   
Ana RR
Mati, predivan gest. Eh kakva je to majka koja može dete da ostavi...

Ja imam puno toga, kompletnu opremu za dečaka ali sam sve obećala drugarici koja je trudna a biće samohrana majka, momak je rekao da ne želi da ima ništa sa detetom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 12:45:18   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mati

Pari, to je divno. Moras samo da znas da ima i puno grebatora, onih koji ce to posle preprodavati. Volela bih da ode u prave ruke, da se raspitas pouzdano kome dajes.
Ja imam musku decu, ali sam prosle godine uzela od drugarice stvari i poklonila devojcici iz M odeljenja, majka ih napustila, otac se sam bori, a radi po ceo dan. I rodjendan sam joj organizovala u skoli, napravila tortu, a ostaloj deci je uciteljica rekla ako su u mogucnosti da ponesu neki pokloncic.



Jao Mati svaka cas_t. Ima puno takvih slucajeva. U mom okruzenju dok su deca bila malena majka ih je odvela na rođendan u igraonicu i nije dosla po njih. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 14:21:20   
mati
Joj... Ma nije to nista. Nadovezala sa se samo na Parin post. Njen otac svakako ne bi mogao da napravi tortu, da kupi bila bi skupa. To je najmanje sto sam mogla. A dosta sam emotivna, i nikada mi nece biti jasno kako ljudi mogu biti hladni.
Zelela sam ovoj devojcici da posaljem nesto, i eto obaveze, brige, totalno sam zaboravila. Evo sada sam nasla opet tekst, i nema sanse da zaboravim. Adresu cu izvuci, valjda na selu nema brojeva kuca, vec po prezimenu...
https://srpskainfo.com/sara-je-drugacija-od-svojih-vrsnjaka-djevojcicu-10-je-majka-napustila-sa-pet-godina-a-njen-odgovor-na-pitanje-sta-joj-nedostaje-tjera-suze-na-oci/

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Poklanjam...!
26.4.2020 14:29:18   
flamingos
Sanjjce,strašno.Mati,pročitah priču o ovoj devojčici.Duša draga,tuga.Život je takav.Žao mi je sve te jadne dece.Ništa nisu kriva,a ispaštaju,muče se.Isplačem se gledajući"Ispuni mi želju",koliko tu ima potresnih priča.😢


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Poklanjam...!
1.5.2020 12:26:29   
pari
Ova tema se izgubila skroz...da li postoji način da tema uvek bude tu ili da se na neki drugačiji način postavi?

I kako doći do onih kojima je ovo potrebno...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Poklanjam...!
2.5.2020 7:42:10   
nata11
Pari vidi sa modovima da objave na fb stranici (ako je moguce).



_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Poklanjam...!
2.5.2020 7:43:25   
Sanjica26 RR
To ne mogu modovi da objave. Mogu samo administratori stranice. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Poklanjam...!
2.5.2020 10:53:58   
nata11


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

To ne mogu modovi da objave. Mogu samo administratori stranice. 





Na to sam mislila 😀 Da stave kao vest i link ka temi na stranici. 

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Poklanjam...!
2.5.2020 16:38:29   
physio70
Mogla bi ova tema da bude vidljiva na naslovnoj strani foruma. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Poklanjam...!
6.6.2020 23:21:02   
Mirko Svirko
Ovo je predivna tema.


Ja sam skoro dala paket garderobe jednoj zeni. Ima dve cerke i dobila je sada sina. Sve bodice i stvari koje su mk stizale iz inostranstva sve sam lepo oprala i u vakum kesu ubacila. Rekla sam da propere jos jednom. Mada i ja sam oprala sve. Ali sve stvari koje su kod mene bile umazane kasicom ili neato drugo bacila sam.Ovo sto sam dala je sve lepo i skoro novo. 

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Poklanjam...!
7.6.2020 7:48:08   
pari
Da ponovim


Ja imam garderobu za devojčice od 6 meseci pa do 2 godine, svašta nešto, i bodiće i majice i pantalonice, sve je u dobrom stanju...imam čak neke nove neobučene stvari (carters zeke naprimer), imam i zimske čizmice broj 21. Takođe imam i garderobu za dečake od 4-5 godina, kao i obuću broj 29-30. Imam i igračke za bebe.


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Poklanjam...!
7.6.2020 9:08:47   
flamingos
Divno,Pari.Poklanjam,i svoje stvari dajem jednoj ženi u selu.Deretove jednio prijateljici.Uzalud bi stajale,a njima baš dosta značie❤I obuću,sve razdelim.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Poklanjam...!
7.6.2020 9:16:28   
Mirko Svirko
Pari,  da li imas fb? 

Ima dosta stranica na kojim se prodaje polovna garderoba a pored toga i poklanjaju se stvari. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here