|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pozorište
30.1.2010 14:12:24   
Rivana
Ne vidim slicnu temu pa otvorih user posted image volite li pozorista da li idete sta ste zadnje gledali?
Ja jako volim pozorista, zadnje sam gledala Zecija jama u BDP u, izdvojila bih i iz istog pozorista Ne igraj na engleze. Ma dosta toga mi se dopalo u zadnje vreme. U Narodnom sam gledala Gospodju ministarku i razocarala se, nekako je Nusic iskarikiran. Eto preporucite i vi neku user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.11.2017 9:05:07 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pozorista u Beogradu
30.1.2010 14:15:04   
Rivana
Zaboravila sam u ateljeu 212 sam gledala pre mesec dana Ejmin pogled nije losa user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pozorista u Beogradu
30.1.2010 14:16:15   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Rivana

Zaboravila sam u ateljeu 212 sam gledala pre mesec dana Ejmin pogled nije losa user posted image

Kovaci na maloj sceni Narodnog isto jako dobra komedija opustajuca user posted image ja sam se bas ismejala

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:12:43   
Rivana
Prporucila bih isto NEKE DEVOJKE u BDP u user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:16:24   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Rivana

Prporucila bih isto NEKE DEVOJKE u BDP u user posted image


gledali ja i mm prošle godine, super predstavauser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:20:37   
maja27
Planira li neko da gleda Kosu?

Karte za premijeru su bile preskupe!!!

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:25:11   
Rivana

IZVORNA PORUKA: NONA79

IZVORNA PORUKA: Rivana

Prporucila bih isto NEKE DEVOJKE u BDP u user posted image


gledali ja i mm prošle godine, super predstavauser posted image


I mene je odusevila.user posted image

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:25:59   
Rivana

IZVORNA PORUKA: maja27

Planira li neko da gleda Kosu?

Karte za premijeru su bile preskupe!!!


Ja sam se slogirala kad sam videla koliko kostaju karte

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:29:02   
Rivana

IZVORNA PORUKA: maja27

Planira li neko da gleda Kosu?

Karte za premijeru su bile preskupe!!!


Mislim da je sada cena 1500 ali meni je i to skupo user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:31:21   
NONA79
Jelena Ćuruvija me je oduševila, a i ostali su ok.
Ovaj januar mi se izjaliovio po pitanju odlaska u bg i pozorišta, jedva čekam da dođem u bg.u cg sam zadnje gleala pre oko mjesec Ne igraj na Engleze i Skupljači perja.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:33:08   
Iva979
IZVORNA PORUKA: maja27

Planira li neko da gleda Kosu?

Karte za premijeru su bile preskupe!!!



Planiram ja, karte su 1500 din, ali sam cula da je fenomenalna! user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:35:04   
Rivana

IZVORNA PORUKA: NONA79

Jelena Ćuruvija me je oduševila, a i ostali su ok.
Ovaj januar mi se izjaliovio po pitanju odlaska u bg i pozorišta, jedva čekam da dođem u bg.u cg sam zadnje gleala pre oko mjesec Ne igraj na Engleze i Skupljači perja.


ima dosta dobrih ja sam isto skoro gledala u narodnom VELIKU DRAMU, traje dugo ali je vredi pogledati. Da li je neko gledao MIRIS KISE NA BALKANU, ja nikako do karata nisam mogla da dodjem, mada mislim i da su za nju karte malo skuplje.

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 12:36:26   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Iva979

IZVORNA PORUKA: maja27

Planira li neko da gleda Kosu?

Karte za premijeru su bile preskupe!!!



Planiram ja, karte su 1500 din, ali sam cula da je fenomenalna! user posted image

Ja cu cekati da jos malo padne cena karatauser posted image , cula sam i da za nu su karte unapred raprodate i da je tesko doci do njih

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 18:19:45   
Anoniman
mm i ja idemo ponekad u Zvezdara teatar jer tamo ima komedija...a i blizu nam je pa odemo peske..

poslednje sto sam gledala je Sumnjivo lice..

jos uvek mi je nezaboravna Tri sestre (tre sorele) sa Natasom Ninkovic...to mi je najbolja predstava koju sam gledala...

gledala sam u Ateljeu i Pomorandzina kora...nista posebno, ne bih nikom preporucila!!!

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 18:20:42   
Anoniman
a pre nekoliko dana odemo da gledamo "Svinjski otac" i predstava otkazana..glumac se razboleo...

sad ne idemo jer nam trebaju pare...ja sam se nesto stisla...sve bih za bebu da kupim a nama nista...i to ce proci.!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 21:08:13   
buhla
Ja idem da gledam Kosu, kupila karte za 24.02. po ceni od 1.200 (na popustu, preko drugarice) inace su 1.500.
Ja sam na Pozoristu na Terazijama gledala: Maratonce, Cigane, Golje...
U BDP: Neke devojke, Ceif, Let iznad kukavicjeg gnezda (imaju sad 50% popusta na predstave!)
JDP: Sine
Atelje: Don Zuan u sohou
to su predstave koje prepoprucujem...


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 21:11:46   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: OTI

a pre nekoliko dana odemo da gledamo "Svinjski otac" i predstava otkazana..glumac se razboleo...

sad ne idemo jer nam trebaju pare...ja sam se nesto stisla...sve bih za bebu da kupim a nama nista...i to ce proci.!



off topic...proci ce, ali ko zna kad user posted image  ja sebi danima kupujem farmerice i sve se nesto preracunavam, a Luki za 2min dadoh 2200 za patofnice user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pozorista u Beogradu
1.2.2010 21:15:53   
LillyT
Ranije sam cesce isla, nazalost, zapustila sam se po tom pitanju u poslednje vreme. Najcesce je to bio JDP, ne bih vam bas ja preporucivala predstave, zbog mog uvrnutog ukusa, ali nekako mi je uvek u glavi Shopping ang fucking

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pozorista u Beogradu
11.2.2010 22:35:23   
viking
Večeras smo gledali Krčmaricu Mirandolinu u Buhi, predstava je super, toliko smo se smejali i milina je videti glumce koji toliko uživaju u glumi i smeju se zajedno sa publikom!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pozorista u Beogradu
11.2.2010 22:43:34   
Anoniman
''Let iznad kukavicjeg gnezda'' u BDP-u obavezno pogledajte!!!
''Bubu u uhu'' u JDP-u - ako neko slucajno nije gledao, Nikola Simic i Rada Djuricin je igraju vec 39 godina i mislim da ima specijalnu vrednost upravo zbog toga!
''Jadnici'' u Madlenijanumu - mjuzikl, maestralan Zafir Hadzimanov i ekipa, tri sata prodje ocas posla...

Mozda cudnovat izbor ali ja svasta volim da vidim user posted image


(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pozorista u Beogradu
15.2.2010 13:57:01   
NinaMandarina
I ja mnogo volim da idem u pozoriste user posted image . Najbolja od svih predstava koje sam ikada gledala je MIRIS KISE NA BALKANU, u Madlenijanumu. Citala sam i knjigu, a obicno predstava bude losija od knjige, ali ova nije. Gledajte obavezno.

Predstava koja me je razocarala je RANJENI ORAO, u Ateljeu 212. Takodje sam citala knjigu i ocekivala sam mnogo od predstave, toliko sam se razocarala, da od tad nisam uopste bila u Ateljeu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pozorista u Beogradu
25.2.2010 10:12:15   
buhla
Bila sinoc u Ateljeu 212... gledala predstavu KOSA... traje dooobra tri sata... i odlicna je!

samo je cenaaaa (1.500), ali kapiram s obzirom da ima gomila glumaca.... a  od marta da povecaju na 2.500 din user posted image

KOSA Prevod:  Jovan Ćirilov   Režija i adaptacija: Kokan Mladenović Koreograf: Mojca Horvat   Prepev songova: Kokan Mladenović Dramaturzi: Gordana Goncić, Jelena Mijović Scenograf: Marija Kalabić   Kostimograf: Maja Mirković  Aranžmani kompozicija: Marko Grubić   Vokalni aranžmani: Milan Nedeljković   Asistent reditelja: Iva Ristić   Lektor: Radovan Knežević     IGRAJU: BERGER: SERGEJ TRIFUNOVIĆ KLOD: BRANISLAV TRIFUNOVIĆ VUF: GORDAN KIČIĆ HAD: IVAN JEVTOVIĆ ŠILA: JELENA GAVRILOVIĆ DŽENI: KATARINA ŽUTIĆ DŽOANA FRENKLIN, Šilina majka: DARA DŽOKIĆ DŽON FRENKLIN JUNIOR, Šilin otac: FEĐA STOJANOVIĆ VIVIJEN BUKOVSKI, Klodova majka:  TATJANA BOŠKOVIĆ KLOD HUPER BUKOVSKI, Klodov otac: NENAD ĆIRIĆ MARGARET MID: GORICA POPOVIĆ HJUBERT: MLADEN ANDREJEVIĆ PLEME: LINDA: ISKRA BRAJOVIĆ JASMIN: ALEKSANDRA ĐOKOVIĆ ELIZABET VEDERFORD:  JELENA ILIĆ NIKI: ALEKSANDRA IVANOVIĆ SARA: ANA JOVANOVIĆ KRISI: SOFIJA JURIČAN KLARA: NELA KALUĐEROVIĆ VIKTOR: IŠTVAN KEREŠI SPIDI: JOANA KNEŽEVIĆ DAVID: VLADISLAV MIHAILOVIĆ DENI: SANJA MILOŠEVIĆ TONI: STEFAN MLADENOVIĆ  DIONA: DUŠICA NOVAKOVIĆ NATALI: TANJA PETROVIĆ KARLOS: NEMANJA PRAŽIĆ RIF: RIFAT RIFATOVIĆ SUZAN: ANA STOJANOVIĆ EDI: BOBA STOJIMIROVIĆ RUBI: LUĆIJA TRAVIČIĆ STIV: SINIŠA UBOVIĆ HIRAM: ILIJA VEKIĆ BLONDI: DANIJELA VRANJEŠ   Grupa VROOM:  BRANISLAV POTIĆ (Bubanj), ALJOŠA VARGA (Bas), NENAD KNEŽEVIĆ (Gitara, Truba), MARKO GRUBIĆ (Sempler) i NENAD PAUNOVIĆ (Klavijature)


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pozorista u Beogradu
10.3.2010 16:55:44   
Suncicabg
Bas super mi je "Ljubavnik velikog stila" u Zvezdara teatru, skoro sam gledala "Ko se boji Virdzinije Vulf" i ona je dobra

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pozorista u Beogradu
30.4.2010 10:24:52   
Rivana
Za moj rodjendan sam dobila karte od mm da idemo u pozoriste na maloj sceni Ribarske svadje, komedija citala ja komentare nije losa. Odemo kad cika na vratima kaze otkazana zbog bolesti glumca, bas mi bilo krivo jer mi bio rodjendan, user posted image zamenili nam karte za maj.
Kupila sam karte za Kosu za drugi maj u 13h, karta 500 dinara, ja se odusevila jedva cekam da idem user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pozorista u Beogradu
3.5.2010 10:43:58   
Rivana
Odgledala sam KOSU juce i raocarala se. Nije mi se dopalo, razocarala sam se user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here