|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:22:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

samo što se pohvalih neki dan kako mi nisu godinu dana bili bolesni, sinoć nos kod oboje, hvala Bogu nema temperature, ali Meri se tako zakašlje kao da će se ugušiti, razlog valjda se sline slijevaju, cijelu noć se budila bukvalno na svakih 20 minuta
Dino je dosta dobro, samo slini, al vidjećemo


IZVORNA PORUKA: mamanp

Sa decom i njihovim zdravljem je stalno neka briga. Ja sve mogu da podnesem samo kad nema temperaturu. Bice bolje ona do nedelje. Hoces je vodit kod dr?


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 18.9.2009 8:23:26 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:24:11   
Anoniman
ne bih je vodila kod ljekara, jedino ako dobije temperaturu... ma nisam pametna

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:28:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

I ja Mamanp mene temperatura ako traje 3-4 dana potpuno raybije i najgore mi je ono kad prestaje pa isčekujem da li će da dobije ili ne svake dve minute pipam dete.


Mihi evo i tebe sam ovdje prebacila da ne kvarimo temu o preparatima za jačanje imuniteta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:29:41   
mamanp
Meni je sinu pre neki dan dr dala Nasonex sprej za nos da mu rastvori taj sekret u nosu. Dva dana i prestao je da kaslje.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:32:02   
Anoniman
ma nema ona problema sa začepljenim nosom ...nego curi, i kontam ne bih ništa da joj uključujem, možda jedino malo bijelog šljeza da potopim i pa da joj ukapam

ja sam uvijek sluđena kad kihnu majke mi ...a ne daj Bože temperatura me kao što rekoste i ti i Mihi izludi, sinoć sam je samo pipkala da vidim da nije još i temp dobila

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:33:54   
afrodita
Kad god su moja deca kasljala ja sam im
grudi mazala vaporub kremom i nikad ih
nisam zbog toga vodila kod lekara, naravno
ako nisu imali temperaturu. Kasalj ih prodje za
dva dana.
Samo mislim da se ne sme ova krema koristiti
kod dece ispod dve godine.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:34:13   
Jeca*
Moj Luka evo u jaslicama pune tri nedelje. Od toga mu 2 nedelje curi nosic, onako providno, a pre par dana je poceo zrelo da kaslje. Ja mu dajem sirup od belog sleza i samo pratim da nema temp i normalno ide u jaslice. I svoj deci curi nos. Isto i deci koja ne idu u jaslice, evo bas mi pre neki dan kaze drugarica za njenog sina koji sedi kod kuce sa bebisiterkom. Znaci...nikog ne zaobilazi...cudan neki virus

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:36:06   
mamanp
Jeco, moja je 5 meseci u jaslicama kupila nekakve viruse. Ako bi koje dete kinulo, ona bi se odmah razbolela. Jaslice su ti raj za viruse i bolesti.


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:38:11   
Anoniman
Luki curi nos evo drugu nedelju, i kašlje od pre koji dan. Dok dobro jede i dobro spava, i dok nema temperaturu - ne idemo kod dr.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:39:10   
oliveradj
Moju čuva baka, curi joj nos već duže vreme prošle subote je bila kod ORl-a, dobila je neke kapi za nos i može da diše inače svi se žale verovatno je neki virus. Danas opet počinjemo da uzimamo Probiokid imuno i nadamo se da neće biti ozbiljnije bolesti!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:41:28   
NadaR
  Joj pa sta je ovo?
I Miloshu takodje curi nos, skoro se probudio, sinoc nije bilo nista!

Nema temperaturu,jeo je normalno!


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:41:30   
Anoniman
i moji ne idu ni u jaslice ni u vrtić, ali izađu u park sa tetom...naravno moraju pokupiti...samo se nadam da će proći bez lijekova i temperature

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:43:00   
Anoniman
Zašto ProbioKid Immuno? Moj dr kaže da je to prevara. Da jedna stvar može biti ili Probiotik ili preparat za imunitet. No, ovo je za temu u preparatima za jačanje imuniteta.

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:51:20   
Anoniman
Čaja od belog sleza i kapi u nos. Čim sredite nos, prestaće i kašalj, ne dajte slincima da se slivaju u grlo.
Eno Luka već dve nedelje - nema temperature.
Dadilja ima teoriju da čisti sinuse nakon mora i izbacuje neki zaostali šlajm od pre user posted image user posted image , a ja mislim da je prosto nazebao, jer je naglo došlo hladno vreme, a opet s druge strane je sparina, i večito se znoji.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:53:26   
Anoniman
pa to je najbitnije da se ne slivaju, jer onda nastane belaj ... i bijeli šljez mi je nekako najbolji

a ja samo što mi glava ne padne na tastaturu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:54:09   
oliveradj
Zato što nije bila bolesna kad sam joj dala to meni je preporučila lekarka kad je početkom godine bila bolesna!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 8:55:48   
Anoniman
slez i rotkva (stavila sam sliku u dečiji kašalj)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 9:32:42   
mihi
A da li smem Milošu da dam Probio Imuno Kid? On će za dve nedelje godinu dana da napuni.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 9:39:31   
Anoniman
Mihi, vidi: Probiotici KLIK

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2009 9:39:52   
Lu
Meni je za simptome prehlade i gripe najbolji Rhinostop sirup(nije za djecu ispod dvije godine).
Čim Roko zašmrca i zakiha,nakon treće doze umiruje se stanjeuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
20.9.2009 10:11:29   
mimamima
joj i mi smo kao u zacaranom krugu....moj mis krenuo u vrtic i evo druga nedelja njemu nos procureo a nocu se udavi od kaslja....operisao je treci krajnik i tri meseca bio miran i evo sada kaslje li kaslje...ne znam sta ciniti vise

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
21.9.2009 23:20:13   
SUPER MAMA
joj ljudi moji evo Monika po prvi put danas poceo da joj curi nosic bili smo kod lekara rekao je da nije nista samo Operil sprej pre spavanja i nece da ima sline.Ma kaki evo samo se budi i place recitemi sta da joj radimovo mi je prvi put ima i mala temperatura 37,8 dala sam joj 1/2 kasikica sirup paracetamol.dajte mi savet sta da radim?


(odgovor članu mimamima)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
21.9.2009 23:26:25   
SUPER MAMA
molim vas mame evo nece prestati da place a i nedami da joj ocistim nos? dajte mi dobar savet?

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
21.9.2009 23:31:06   
Anoniman
11 meseci ima? Jastuk pod glavu (ustvari ja Luki i ramena dignem na jstuk), onda mu se slinci ne slivaju u grlo.

Što se vađenja slinaca tiče, kod mene nema hoćeš - nećeš.

Čime čistite nosić? KLIK

Ako joj je nos začepljen, verovatno diše na usta, i usta joj se suše. Daj joj da popije nešto, ali ne puno a ne bi povraćala od plača i slina koje se slivaju u stomačić.

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
21.9.2009 23:42:40   
Anoniman
Pa gde si sada? user posted image

Odoh na spavanje... Laku noć

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here