|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Reality show...
1.12.2011 10:57:49   
Anoniman
Niko user posted image

Ajd sad opletite - ko šta voli user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:00:27   
*Alexx*
Ajmo - TLC.
Ace of Cakes, razni Ink-ovi, Masterchef, Grand designs.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:03:06   
Snelle
Ja ne volim Reality show-ove, bar ne ove koji se daju na našim TV programima, a strane ne gledam, jer praktično ni ne uključujem TV.

edit: Moram sebe da ispravim, ako se i Prvi glas Srbije računa pod Reality, onda to volim i samo zbog njega i uključujem TV user posted image  

< Poruku je uredio Snelle -- 1.12.2011 11:05:20 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:03:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *Alexx*
Ihaj, pa šta bi pola televizija prikazivalo kad ne bi bilo raznih reality emisija? Školski primer odličnih emisija (sa diskutabilnim temama, ali su odlično urađene) - TLC. Školski primer očajnih emisija - Pink. Moje mišljenje. Kad bi Pink bio kao TLC, verovatno bih ga gledala.


IZVORNA PORUKA: n i n a

istina...
A ja baš volim da gledam onog Cake boss-a na TLC, šta radi sa tim tortama - malograđanka, šta ćeš 


IZVORNA PORUKA: minavb
Ja ne volim cake boss-a. To nisu torte, to je brdo kora i mešto margarina sa šecerom preko čega je tona fondana. To se ne jede, to se gleda.


IZVORNA PORUKA: n i n a
Ali ima se šta i videti 


IZVORNA PORUKA: Sanjica26
Nina jel si gledala tog lika kako kuva razna jela?
Btw, voditeljka 48 sati svadbe se udala. I bila joj je ruzna vencanica.


IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Nina jel si gledala tog lika kako kuva razna jela?


Ja jesam, i to dok sam trčala na trci gospodin je spremao fenomenalna masna i kalorična jela. Kako sam psovala "Crko majci, ja ovde umirem a ti praviš pancerote!Goreneee, prebaci ovo "



IZVORNA PORUKA: n i n a
Jesam jednom.... Ali on kao forsira neku tradiocionalnu italijansko-sicilijansku kuhinju, zar ne?! Ma meni je samo fascinantno šta danas sve možeš da napraviš od hrane, i sva ta mehanika koju ugrađuju-ludilo!!! Verovatno nikad ne bih ni probala tortu, ali ja sam vizuelno fascinirana 


IZVORNA PORUKA: Sanjica26
da, to sprema. I stalno govori kako je to njegova mama spremala
I ja ne verujem da su takve torte zdrave, ali meni se svidja to ukrasavanje.


IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja ne volim cake boss-a. To nisu torte, to je brdo kora i mešto margarina sa šecerom preko čega je tona fondana. To se ne jede, to se gleda.

Ja volim Ace of cakes Moja sveki kaže: qq majko, na šta li liče ove torte kad se probaju

Najvolim tattoo emisije (odoh off i od pravopisa i od teme).

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:04:45   
Anoniman
Kakav sam master user posted image  user posted image iskopirah valjda sve user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:05:41   
Ana RR
Grand designs - gledala i reprize user posted image šta ću kad volim te stvari. Onda skontam koliki smo mi ovde slepci i kako ništa ne znamo.

Masterchef mi je bio jako zanimljiv, povremeno sam gledala.

Hm, bilo je još nešto što mi je bilo interesantno ali ne mogu se setiti.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:05:42   
Olga75
ja volim TLC user posted image
a volim i Cesara i njegove metode vaspitavanja kucnih ljubimaca user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 1.12.2011 11:06:00 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:05:49   
minavb
Ja sam volela da gledam Wnat not to wear sa Stacy i Clintonom. To naravno u trudnoći, sad ništa ne gledam.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:07:06   
Ana RR
Da, Cesar je super user posted image

Volim emisiju Taboo na NG ali ne znam koliko to spada u reality user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:08:05   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a volim i Cesara i njegove metode vaspitavanja kucnih ljubimaca user posted image


O, da. I volim analogije koje pravi između pasa i dece, super je lik!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:10:00   
Anoniman
Ja sam u trudnoći na Zone reality-ju gledala Birth stories user posted image

Volim Animal Police da gledam, Cake Boss mi je zanimljiv kao cirkus user posted image , i ono takmičenje što ide odmah posle-isto prave torte... Obožavala sam Apprentice (možda jedan od najomiljenijih)... Setiću se još. I da-MiamiInk user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:11:04   
minavb
E ima i ona dadilja što ide po kućama. Moram da je zovem da nauči Vanju da me noću ne zafrkava

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:11:38   
Anoniman
Ne volim nista i jedva cekam da ne budem trudna pa da ni na ovo sto bacim pogled vise ne gledam. Nema tu ni R od Reality. Zanimljivo je doduse pogledati ponekad bilo sta od toga cisto da se vidi u kom se pravcu kao drustvo krecemo. Ali ako ste kao ja, onda vam vec posle 15 minute osim bujice hejta iz usta polako krece i pena user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:12:14   
Olga75
ima sad nesto oko decijih rodjendana , necu ni da probam da napisem
ali organizuju se zabave za brdo novca i onda reakcije , uglavnom se muzevi ne slazu a deci se ne svidja user posted image
i naravno price o duhovima i ukletim kucama
ali ja verujem u bajke user posted image


< Poruku je uredio Olga RR -- 1.12.2011 11:13:10 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:12:19   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sam volela da gledam Wnat not to wear sa Stacy i Clintonom.


Da, i to. Pokušavala sam da ubodem neku od onih emisija o hoarderima, ili neku od onih "zdravstvenih" na TLC-u, ali mi se nije dalo.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:13:26   
Snelle
Kad smo kod trudnoće - gledala sam jako često Animal planet a najviše onu emisiju Animal rescue (čini mi se da se tako zove), i onda plakala kada su beskućniku oduzeli psa koji je bilo bolestan, a on naravno nije mogao da plati lečenje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:16:48   
minavb
IZVORNA PORUKA: Snelle

Kad smo kod trudnoće - gledala sam jako često Animal planet a najviše onu emisiju Animal rescue (čini mi se da se tako zove), i onda plakala kada su beskućniku oduzeli psa koji je bilo bolestan, a on naravno nije mogao da plati lečenje user posted image

O daaa, i pisala sam o tome. Plakala sam kao kiša i zaklela se, čim u Srbiji uvedu animal police, ja se prijavljujem kao dobrovoljac. Ajd što cmizdrim ja, nego se i mm-u zasuzi oko zbog kuca i maca. Posle takvih emisija naše mačke stradaju pošto ih grlimo i ljubimo ko da se njima nešto desilo.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:19:12   
Anoniman
Animal rescue, daaa... user posted image ja malo promenila naziv

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:19:26   
Snelle
Ja sam jako brzo od mm dobila veto na tu emisiju, jer sam plakala svako malo, pa se brinuo za mene jer sam bila trudna.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:20:28   
minavb
Đaba, ja sam u trudnoći plakala i zbog reklame za nectar sok.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:22:48   
Anoniman
Ja sam tog ludog Šegrta sa Trampom čak skinula sa neta pa ga ponovo gledala user posted image I to dve sezone!!!



(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Reality show...
1.12.2011 11:36:42   
lanajelena



IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sam volela da gledam Wnat not to wear sa Stacy i Clintonom.



Ovo svakodnevno gledam,bas je juce bila 250-ta epizoda, gostovale su  i neke iz prethodnih epizoda,neke jos uvek imaju stila a neke su malo potonule user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Reality show...
1.12.2011 12:34:34   
minavb
Da dodam, od domaćih jedino volim Survivor i gledala sam neko vreme Dođi na večeru.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Reality show...
1.12.2011 12:36:32   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja sam jako brzo od mm dobila veto na tu emisiju, jer sam plakala svako malo, pa se brinuo za mene jer sam bila trudna.



Ja sam je samm sebi ukinula bas iz tog razloga user posted image



(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Reality show...
1.12.2011 13:06:41   
kalinam
Ni jedan ne gledam, cak ni taj PGS i slicna takmicenja.
Ovo nije deo teme, ali uputite me ako postoji-minavb, vi LJUBITE MACKE?! user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here