|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sloppy Joes-Musavi Dzo
23.10.2011 17:16:44   
Verus
Sloppy Joes-Musavi Dzo

500g mlevene junetine (ili drugo meso)
1 mali luk, iseckan
1 konzerva sosa od paradajza (ili seckanog paradajza, oko 300ml)
1 kasika sirceta
1 kasika braon secera
1.5 kasicica chili praha
1 kasicica Worchestershire sosa
1/4 kasicice celera u prahu (ja u sve recepte stavim sveze seckan celer umesto praha)
1/2 kasicice soli

Sir u snitama po zelji, zemicke

Meso izdinstati na luku i dodati ostale sastojke i jos malo lagano kuvati.  Sluziti na zemickama sa sirom, po zelji. 


user posted image

< Poruku je uredio Verus RR -- 23.10.2011 17:26:41 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
23.10.2011 17:24:27   
Anoniman
sta je to???

a da sad vidim lepo to izgleda

< Poruku je uredio aussie -- 23.10.2011 17:36:22 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
23.10.2011 17:35:34   
minavb
Ohohohoho, al ce mm da uziva. Ja cu samo da izbacim celer i da krknem gaudu. Pozlice mu, garant.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
23.10.2011 17:37:32   
Verus
user posted image  svi kazu da je jaaako ukusno: ja moram priznati da ga nisam nikad jela.  Ovde se prodaje vec gotov, u konzervi.  Warm up and serveuser posted image   A naravno, domaca verzija je podjednako laka i brza....

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
23.10.2011 17:39:30   
minavb
Meni deluje bas super a vecito gledam po nekim filmovima kako se umusave kad to jedu, pa me bas kopkalo kako se pravi.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
23.10.2011 17:42:04   
pepeljuga
Ja cu ovo obavezno probati, samo da povadim sudove iz kutija za selidbu user posted image

A je l'' bude mnogo ljuto, obzirom da mi se cini da je jak sos plus ide i kasicica i po cilija?


< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.10.2011 17:43:21 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
23.10.2011 17:43:52   
Verus
Moracu i ja da probam nema drugeuser posted image   mada, nije to neko "debelo" jelo, minus masni sir i hleb?  Moze to uz integralni hleb i salatuuser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
23.10.2011 18:38:26   
Verus
pepeljuga: posto sve krckas zajedno, mozes staviti malo chilija pa probati i dodati jos po zelji.  Ja bih u ovo definitivno jos stavila i seckane paprike, babure, ne ljute, mislim da bi lepo islo...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
23.10.2011 21:09:53   
pepeljuga
Ja ne volim papriku, a ljuto nije problem jer mm voli a i ja samo ako je umereno, pa ako je tako sa kasicicom i po, taman odgovara user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
24.10.2011 9:16:21   
*Alexx*
Može li umesto čilija u prahu ljuta aleva paprika? Dođe mu na isto?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
24.10.2011 9:18:12   
Jeca*
dodje mu user posted image  a i ne moraš ljuto ako ne želiš...meni je ovo jelo jedno od onih koje možeš kako hoćeš user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
30.10.2011 18:09:14   
Verus
mina: jesi li pravila za muza?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
30.10.2011 18:11:51   
minavb
Nisam, prvo je na redu bila Olgina svinjetina sa dunjama. Musavog cu sledece nedelje.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
30.10.2011 18:14:29   
Verus
Pisi kad probate, bas me zanima kakvo jeuser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
31.10.2011 16:40:44   
maslackic
Zna li neko gde ima ovih zemicki sto su mekane kao ove u Meku? taman za ovaj recepAt user posted image a pravicu za koji dan kad sveki ode u selo user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
4.11.2011 19:36:24   
Verus
Ne znam maslacakuser posted image  Mozda se javi neka zenica iz BG pa da ti kazeuser posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
4.11.2011 20:31:33   
minavb
I dalje odlazem ovaj recep, kupila sam skampe za vikend rucak.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
4.11.2011 20:47:32   
maslackic
probala sam Olgin but sa dunjama kod mene je bilo sa kruskama i super je,ali da li neko zna di ima ovih zemicki ??? user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
4.11.2011 21:36:22   
Verus
A ja jedva cekam da cujem kakvo je-ni ja nisam pravila..

Veceras pravim ovo sa svinjetinom i kruskama (nisam nasla ovde dunje).  Mina: jel ti znas gde ima zemicki na taj fazon, sa susamom?
IZVORNA PORUKA: minavb

I dalje odlazem ovaj recep, kupila sam skampe za vikend rucak.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
4.11.2011 22:02:42   
Maya21
ima kod nas svuda da se kupe zemicke ali nemaju taj smek kao u meku user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
4.11.2011 22:04:53   
maslackic
nase su te glupe i grozne i suve ,one iz meka bih jela i prazne user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
4.11.2011 22:05:43   
Anoniman
Ima negde recept kako da se naprave te kao iz meka, sad ću iščeprkati pa ću vam postaviti, moram da prepišem user posted image

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
4.11.2011 22:17:45   
Anoniman
Sastojci:
500g brašna
50g susama
1 svež kvasac
250ml mleka
1 kašika šećera
6 kašika ulja
so i mleveni crni biber

U toplo mleko dodamo kvasac, šećer, posolimo i mešamo dok se kvasac ne rastopi. U sud sa brašnom dodamo uje, narasli kvasac i rukom umesimo testo. Prekrijemo testo kuhinjskom krpom i ostavimo oko 30 minuta da naraste. Na pobrašnjenoj radnoj površini premesimo naraslo testo i isečemo na 8 jednakih delova. Od svakog dela formiramo jufku a zatim pomoću oklagije razvučemo okrugle forme. Poređamo forme u tepsiju i ostavimo da narastu.
Kada su narasle, stavljamo ih u šerpu sa provrelom vodom. POsle 2-3 minuta kuvanja vadimo ih rešetkastom kašikom i poređamo na činiju obloženu kuhinjskom krpom. Zatim ih ređamo na nauljenu tepsiju , pospemo susamom i pečemo 30 minuta na 180 stepeni.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
4.11.2011 22:18:29   
Maya21
to sister!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sloppy Joes-Musavi Dzo
5.11.2011 13:20:37   
maslackic
juuhuuu!!! user posted image user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR
Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here