|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta mislite o muzevima/momcima vasih drugarica?
23.9.2009 10:53:02   
NadaR
  Spomenuh u temici Brak-izolacija da mi se zaizta ne dopada muz moje drugarice!

Ima li neka vasa drugarica muza koji vam je odbojan iz nekog razloga?

Jeste im rekle ?



< Poruku je uredio nnaaddaa -- 23.9.2009 10:54:38 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 10:55:18   
Anoniman
mudro šutim user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 10:57:19   
NadaR
 Eh , ja mu sve kazem ali u sali.. Pa sad konta li on to ili ne... ?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 10:57:21   
barbara
ako je njoj dobar i meni je!svi su ok za mene!ako ona moze sa njim spavati ja mogu sa njim popiti kafuuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 10:57:31   
Anoniman
Znaš kako Nado, iskreno, ni jedan od muževa mojih drugarica mi se ne sviđa. user posted image  No, ja tome ne pridajem značaj, jer ne treba ja da živim sa njima, nego one. user posted image  Možda se ni njima ne sviđa moj muž?
Ustvari, iskreno, nisam ni jednom dala šansu da se predstavi. Sa svim muževima sam na osmeh, "Kako si? Šta ima?", isto pitaju i oni mene, i tu je manje više kraj. Ustvari je situacija kod nas takva da se ja družim sa mojim drugaricama, uglavnom bez muževa, mm ima neke drugare sa kojima se druži bez mene, a imamo drugare sa kojima se družimo bračno. Ja u tome ne vidim ništa loše, šta više dopada mi se tako. Ne znam zašto bih morala svog muža navikavati na muža svoje drugarice, da bismo ona i ja popile kafu, koja nam svakako neće prijati jer su njih dvojica tu. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 23.9.2009 10:58:50 >

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:01:41   
buhla
imam! od drugarice (tj kumice - ja sam nju krstila). i nisam jedina, svi iz njene uze i sire porodice ga ne vole i neki to bas i pokazuju, kao i on! uopste nikad nisam ulazila u to da li je on za nju ili nije, jer to nikad niko ne zna.
meni se on ne svidja jer je prepotentan, pravi se pametan, na sve ima odgovor, histerican, a i mislim da je psihicki odlepio (ima on cak to i na papiru od dr)
ja nisam nikad pokazala sta mislim o njemu, cak i kad me bocka nekim komentarima ja ga kulturno iskuliram, jer cim mu se protivis on odma udara u svadju, a to mi ne treba, radi mog mira a i mira moje drugarice jer se nas dve znamo jos bukvalno od rodjenja, a on je u stanju da je okrene protiv mene, a ne zelim da je izgubim!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:02:34   
MiLena81
Imala sam jednu drugaricu, koja je imala momka koga nisam podnosila. On je zene, jedno neverovatno ljubomorno stvorenje, uvek bi se ljutio kada bi nas dve same izlazile, a i kada izadjemo, onda je zove po x puta - tipa "Kada ces kuci?" Uzas 1 !
Inace, sada imam kumu, moja drugarica, koja se udala za najboljeg druga mog muza, i decko je fantastican, a ona je bljak iako mi je drugarica.
Znaci, nema pravila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:03:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

(ima on cak to i na papiru od dr)


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:03:23   
Lenka_
Muž moje drugarice mi nije odbojan, ali prosto mislim da ona zaslužuje boljeg od njega. Nisu čak ni na istom intelektualnom nivou. Rekla sam joj to još dok su se zabavljali, njoj nije bilo baš prijatno, odreagovala je baš burno, a onda sam posle nekog vremena provalila da je ON promenio odnos prema meni. To je trajalo neko vreme, sada smo ok, ali imam utisak da on stalno ima potrebu da "bistri neku politiku" sa mnom. U svakom slučaju, nikad joj više ništa ne bih rekla protiv njega, ni njoj, niti bilo kome drugom. To je njihova stvar, svako živi svoj život i pre ili kasnije će uvideti šta je dobro a šta ne. E sad, da li će biti u stanju to da isprave... to je druga tema user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:09:22   
Anck Su Nmaun
Mislim da nije bas pametno reci nesto za muza svoje drugarice pa sta god mislile... jer ce svakako burno odreagovati... a time necemo nista postici , pa zar ne? Npr. kako bi vi odreagovale da vam neko nesto kaze za vaseg muza, pa vi ste ga birale i volite ga najvise na svetu i ne interesuje vas nicije misljenje, pa zar ne?!

Ja sam isto kao i neko sto spomenu uvek fina - kako si , sta radis ..ali to je to..nista vise od toga!

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:09:31   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Znaš kako Nado, iskreno, ni jedan od muževa mojih drugarica mi se ne sviđa. user posted image  No, ja tome ne pridajem značaj, jer ne treba ja da živim sa njima, nego one. user posted image  Možda se ni njima ne sviđa moj muž?
Ustvari, iskreno, nisam ni jednom dala šansu da se predstavi. Sa svim muževima sam na osmeh, "Kako si? Šta ima?", isto pitaju i oni mene, i tu je manje više kraj. Ustvari je situacija kod nas takva da se ja družim sa mojim drugaricama, uglavnom bez muževa, mm ima neke drugare sa kojima se druži bez mene, a imamo drugare sa kojima se družimo bračno. Ja u tome ne vidim ništa loše, šta više dopada mi se tako. Ne znam zašto bih morala svog muža navikavati na muža svoje drugarice, da bismo ona i ja popile kafu, koja nam svakako neće prijati jer su njih dvojica tu. user posted image


Jao Tasho ,zavidim ti sto se uspijes tako izorganizovati!
Ja inace ne vodim mm na kafe sa drugaricama, ustvari mislim da nema sanse da bi ga natjerala da krene! Problem je sto one dovedu svoje jace polovine!
Konkretno ovaj kog sam spominjala! Ne dopada se on ni mm ali se ipak potrudi da razmijeni s njim nekoliko recenica o sportu ili slicnim glupostima!
Takodje,imamo prijatelje i kumove s kojima se druzimo bracno i to bas super funkcionise! user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:30:41   
Anoniman
Mislim da , ako mi najbolja drugarica skoro svaki dan kuka na momka sa kojim je 6 godina, i ako mi jednom mesecno place zbog njega i govori mi da je ovakav i onakav, pa se sutra opet vole...mislim da onda imam pravo da joj kazem moje misljenje o njemu. Rekla sam joj samo jednom, pre godinu-dve, da mislim da je ne zasluzuje, jer je ona jedno nezno i milo bice, a on grubijan i drznik, jedan samozivi egocentricni stvor (nisam joj sve to bas rekla), i uvredila se jako. Ne kajem se sto sam joj rekla, jer ne moze da ocekuje da je godinama slusam, sta joj je sve priredjivao, i da bas nikad nista ne kazem. Pre par meseci me je pitala da li se moje misljenje promenilo i rekla sam da nije. I necu joj nikad vise nista reci dok me ne pita, a lagati je necu.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:34:04   
eugenija
Uglavnom oni imaju mišljenje o meni. Ja o njima nemam.

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:36:27   
buhla
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mislim da nije bas pametno reci nesto za muza svoje drugarice pa sta god mislile... jer ce svakako burno odreagovati... a time necemo nista postici , pa zar ne? Npr. kako bi vi odreagovale da vam neko nesto kaze za vaseg muza, pa vi ste ga birale i volite ga najvise na svetu i ne interesuje vas nicije misljenje, pa zar ne?!

Ja sam isto kao i neko sto spomenu uvek fina - kako si , sta radis ..ali to je to..nista vise od toga!



meni je bas ovaj muz moje drugarice imao lose komentare vezano za mog buduceg muza, vidi se da ga ne podnosi a i ne zna ga bas najbolje. prosle godine smo jedno vreme bili odvojeni on i ja, tacnije me ostavio, ali smo se brzo pomirili i u tom periodu su mu neki od mojih prijatelja davali razne epitete. ali ja sam stvarno sve to progutala, iako mi nije bilo svejedno. oprostila sam svima, ali on ne prestaje uvek i kad me pita za verenika doda neki cinican komentar.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 11:58:03   
Anoniman
Muzevi mojih drugarica su uglavnom i nasi prijatelji, tako da manje-vise sve ok. Uglavnom se druzimo u parovima i zasad funkcionise. Ne znam kako neki imaju taj potpuno izolovan svet muz-jedna planeta drustvo-druga!!!! To je ok kad su ti prijatelji solo, ali ako su u dugim vezama ili u braku, kako se druze????? Svaki put zamolis muza da napusti stan, jer dolazi tvoja drugarica?! user posted image smesno

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 12:04:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: n i n a

Muzevi mojih drugarica su uglavnom i nasi prijatelji, tako da manje-vise sve ok. Uglavnom se druzimo u parovima i zasad funkcionise. Ne znam kako neki imaju taj potpuno izolovan svet muz-jedna planeta drustvo-druga!!!! To je ok kad su ti prijatelji solo, ali ako su u dugim vezama ili u braku, kako se druze????? Svaki put zamolis muza da napusti stan, jer dolazi tvoja drugarica?! user posted image smesno


Kod mene je ustvari veoma jednostavno - muž mi radi dvokratno, pa se ja viđam sa drugaricom dok je on na poslu, ili se prosto nađemo u igraonici, ili u parku, ili u gradu, pošto i ona ima decu, i ustavri sada već sve (sem jedne) moje drugarice imaju decu.
MM i ja smo napravili prećutni dogovor - nećemo maltretirati jedno drugog nužnim druženjima po principu "I ti moraš da voliš sve moje prijatelje, i čak i ako ih ne voliš ima da ideš sa mnom i otpadneš od dosade dok je meni super!" user posted image  Zašto bismo to radili? Ja odem sa mojom drugaricom, on sa svojim drugom, i kada stignemo kući, imamo da pričamo o tim susretima satima. Naravno da najviše prijatelja imamo sa kojima se viđamo porodično.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 14:47:38   
oliveradj
Moja drugarica je imala momka koji je bio ...no coment. Bila je sa njim blizu braka ali je shvatila na vreme kakav je i davno se to raspalo on mi se nije dopadao kao ni njenima oni su procvetali kad se veza završila. Jedna moja bivša drugarica je imala muža koji je piljio u svaku, a ona nije smela od njegove ljubomore da se javi nikome pa čak ni drugaricama ni mom rođaku sa kojim je odrasla. Kad se udala za njega bila je sa stomakom do zuba i rođak mi se žalio kako je ne razume trudna, a on je tuče koliko je ljubomoran. Srele smo se posle koju godinu od udaje i ona o njemu priča joj mm, mm, sad jadan radi u ...neću da detaljišem u kojoj zemlji i tako. Pa navrati ja sam sama muž mi nije tu odkad se nismo videle... I kad je došao muž naravno kao da me se ne seća user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 15:34:05   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mislim da nije bas pametno reci nesto za muza svoje drugarice pa sta god mislile... jer ce svakako burno odreagovati... a time necemo nista postici , pa zar ne? Npr. kako bi vi odreagovale da vam neko nesto kaze za vaseg muza, pa vi ste ga birale i volite ga najvise na svetu i ne interesuje vas nicije misljenje, pa zar ne?!



Potpuno se slazem.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 17:14:00   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ustvari je situacija kod nas takva da se ja družim sa mojim drugaricama, uglavnom bez muževa, mm ima neke drugare sa kojima se druži bez mene, a imamo drugare sa kojima se družimo bračno. Ja u tome ne vidim ništa loše, šta više dopada mi se tako. Ne znam zašto bih morala svog muža navikavati na muža svoje drugarice, da bismo ona i ja popile kafu, koja nam svakako neće prijati jer su njih dvojica tu. user posted image


I ja isto mislim!Imamo zajednicke,a imamo i svako svoje prijatelje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 17:23:01   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mislim da nije bas pametno reci nesto za muza svoje drugarice pa sta god mislile... jer ce svakako burno odreagovati... a time necemo nista postici , pa zar ne? Npr. kako bi vi odreagovale da vam neko nesto kaze za vaseg muza, pa vi ste ga birale i volite ga najvise na svetu i ne interesuje vas nicije misljenje, pa zar ne?!

Ja sam isto kao i neko sto spomenu uvek fina - kako si , sta radis ..ali to je to..nista vise od toga!



slazem se skroz.....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 17:25:36   
Verus
Ne bi nikada komentarisala ili se mesala....pa ona zivi sa njim ne ja.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 17:29:03   
SUPER MAMA
Muzeve moje drugarice su super odlicno se slazem.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 17:47:22   
viking
Takođe, mislim da su sve moje drugarice izabrale super muževe i vrlo rado se sa svima njima družimo i zajedno i odvojeno. Čak sa nekima od njih moj muž zna ponekad da ode na piće solo ili u bioskop da gledaju neki mačo film koji nas devojke ne zanima, na partiju tenisa....
Jedinu zamerku imam na kumovu devojku, koja je stvarno glupa kao dupe, ali to nije tema ovde... kako god bilo, nije pametno bilo šta komentarisati, osim ako ste stvarno sa tom drugaricom kao sestre i već iza sebe imate situacije da ste joj rekle nešto što joj se ne sviđa i da to nije uticalo na vaše prijateljstvo. Izgubiti drugaricu zbog debila mislim da nije vredno. Ne možemo sve ocenjivati po sopstvenim standardima, ako je njoj dobro, nama treba da je još bolje.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
23.9.2009 22:46:04   
Lu
Ma ne mislim ništa posebno,ja se uvijek šalim s njima,ako napadaju uzvratim udaracuser posted image
Ima jedan što voli da se petlja u sve,npr.,ako mi žene pričamo o pelenama a oni u drugoj prostoriji o autima-eto njega sa komentarom,ma ipak je pamprers najboljiuser posted image
Ja šizim na njegove upadice i samo kažem njegovoj supruzi,blago tebi kad imaš ovako pametnog muža,u sve se razumijeuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
4.10.2009 19:33:17   
afrodita
nista

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here