|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:41:17   
Shishica
Za rodjendan ili bilo koju drugu priliku.. ili jednostavno jer je volite i zato sto je zasluzila...

Mojoj ide rodjendan uskoro.. svaka ideja bice mi zlatna user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:43:24   
adulence
bravo shi i mojoj ce uskoro rodjendan....za prosli rodjendan je dobila vest da ce postati baka....

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:45:53   
ceca111
JA moju mamu uvek pitam sta joj treba ali danas sam joj narucila grubinove klompe znam da nema i da joj trebaju pa cu da je obradujem sa tim.....Za 8.mar nisam stigla da joj kupim poklon pa cu da se iskupim sa klompama....Inace za rodjendan prosle godine poklonila sam joj kuce (Htela je da me ubije)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:48:39   
madamme
ja ispitam izokola sta joj treba bar 10-15 dana pre rodjendana...pa odemo i kupimo zajedno...

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:48:44   
Pretty78
moja mama je sama sebi kupila poklon, nazvala me i rekla: ja sam kupila sebi patuljastu jelku a ti daj pare user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:50:08   
mali_mis
Moja mama obozava kozmetiku, sminku...tako da uvek znam sta ce je obradovati user posted image
Shi, a neka dobra knjiga?

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:53:50   
NadaR
Ja sam svojoj skoro kupila posteljinu i to najsareniju koju sam nasla . Kod nje je sve bijelo ili eventualno bez. Prvo je prevrnula ocima a poslije je priznala da je bas *podigla* i razveselila sobu. Sto volim kad sam u pravu . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:55:29   
adulence
da,da knjiga je uvek pravi potez...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:59:19   
Shishica
Joj, super su vam ideje, samo pisite jos i jos!

Ja sam mislila kao dodatak poklonu da uzmem Stillovu masku za kosu.. ali pored toga treba jos nesto.. svidjaju mi se sve vase ideje..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 9:59:29   
allly
ja,kao muskarac,mojoj majci poklanjam cvece, bombonjeru,ali neku lepu upakovanu a ne one obicne kockaste,za 8.mart je dobila tasnu od mene i supruge

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 10:00:52   
Figaro88
Mojoj mami je danas rodjendan,i na poklon je dobila masazer,ima problema sa ledjima pa ce joj ovo biti super.Inace ja joj uvek poklanjam ono sto znam da voli,cvece obozava pa joj kupim nesto skuplje ili nesto sto znam da nema kod nje(orhideje npr),knjige voli,voli,parfeme....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 10:01:08   
vikiveki
Knjiga jeste uvek dobar izbor ukoliko ta osoba voli da čita, ali ako ta osoba ne voli da čita onda je to problemuser posted image najbolje je unapred osluškivati šta toj osobi treba pa to i kupitiuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 10:03:39   
Leax
Za prosli rodjus mami smo kupili fotoaparat jer je uskoro trebala da postane ponovo bakauser posted image inace voli da fotografise a ,njen aparat je vec bio star. Poklon joj se bas dopao a i mi smo bili presretni jer smo nju usrecili.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 17:17:53   
*Maki*
Kupim uvek nesto sto joj treba user posted image

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 17:42:06   
sneza24
Ja sam mojoj mami sad za 8. mart ( kao i svekrvi) kupila Doncafe 2 šolje i 400 g kađe. A šta ću za rođendan nemam pojma.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 17:47:32   
nata11

Ja mojoj uplatim tretman za kozmeticara ili masazu jer znam da za to ona nikad nece izdvojiti sama novac.

< Poruku je uredio nata11 -- 11.3.2013 17:48:12 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 17:49:44   
17 joka
Vikend  u  nekoj  banji  ili  planini  da  se  odmori

ili  nesto  sto  bi  volela  da  ima ili  joj  treba

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 17:50:28   
Shishica
Nije losa ideja uplata kod frizera.. jao sve mi se svidja sto predlozite, ali za neke stvari novac nemam.
Moram smisliti nesto mnogo dobro..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 17:54:17   
serpica
Shi, napisi joj na jednoj lepoj cestitci pesmu "Za mamine oci" Mira Aleckovic...sve ces joj reci,evo meni sad idu suze na oci jer vezbam sa svojom cerkom za skolu....jos bolje ako joj ti izrecitujes,prelepa je!!!! A mislim da njoj nece trebati bolji poklon

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 17:56:22   
Didy
Ja joj kupim neku dobru kremu za lice jer znam da za to nikad ne odvoji pare.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 17:57:36   
nata11
Shi i knjiga je super predlog. A i frizer, masaza to ce joj svakako prijati.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 17:58:40   
mamamikka
za 8. mart sam joj kupila lep set mirisnih sveća koje su joj se svidele kad smo bile zajedno u šopingu a nije ih tada uzela, "spider" tiganj i nešto kozmetike, uvek pratim šta kaže da joj treba ili joj se sviđa.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 18:11:26   
Shishica
Evo je..

PESMA ZA MAMINE OČl

Za sve besane noći
i za sve brižne oči
koje si od mene krila,
za sve uzdahe tvoje,
za oči koje se boje
za mene, majko mila,

za sve poljupce tvoje,
za ruke tvoje majke,
za reči tople, blage,
koje si šaputala,
za sve, za sve ti hvala.

Za svu odšitu dugmad,
za sve nemirluke moje,
za porube koje si šila,
za svaku tvoju suzu koja nije potekla,
za sve što si mi dala,
za sve što si mi rekla,
hvala ti, majko mila.


Hvala ti Serpice user posted image Samo da mi mamu ne strefi slAg user posted image

Gledam sad..pa sve sto je trebalo sio mi je tata..

< Poruku je uredio Shishica -- 11.3.2013 18:15:23 >

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
11.3.2013 21:54:01   
serpica
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
12.3.2013 8:28:37   
Shishica
Moja mama voli esarpe, to mi pade na pamet. Neke mirise, ali to tesko da cu da utrefim..
Papuce mozda, spavacicu, da uplatim kod frizera..
Neka knjiga dobra..
Posebno cvece koje moze da stavi u bastu..
Mozda onaj komplet za kupatilo, onaj mekani..ali to mi nije nekako licno iako voli..
Majica, ves..

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here