|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svetsko prvenstvo u fudbalu 2014
11.6.2010 18:17:24   
Anoniman
Svetsko prvenstvo u fudbalu...

Zene sta cemo?
Hocemo da kafenisemo cesce?
Da otvaramo nove teme?

Pratite li SP?
A vasi muzevi?


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 12.6.2014 22:27:37 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 18:23:48   
Anoniman
JA ZNAM JEDNO:IMA DA SE SKINEM GOLA I PRODJEM PORED KAFICA GDE SE GLEDA FUDBAL,CISTO DA VIDIM OCE LI NEKO DA PRIMETIuser posted image user posted image user posted image

volim fudbal i mm kaze da se zaljubio u mene kad sam mu izdiktirala prvu postavu Zvezde i Barselone, ali njegovo trenutno ponasanje i ponasanje njegovih ortaka mi lici na neku sektu...

jao pocinje prvenstvo,jao gde gledamo,jao POOOOLA ZIDA,JAO PIVO.....

uh....user posted image

da nije izasao Sex i grad 2 ubila bih se majke mi.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 18:26:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: banini

JA ZNAM JEDNO:IMA DA SE SKINEM GOLA I PRODJEM PORED KAFICA GDE SE GLEDA FUDBAL,CISTO DA VIDIM OCE LI NEKO DA PRIMETIuser posted image user posted image user posted image

volim fudbal i mm kaze da se zaljubio u mene kad sam mu izdiktirala prvu postavu Zvezde i Barselone, ali njegovo trenutno ponasanje i ponasanje njegovih ortaka mi lici na neku sektu...

jao pocinje prvenstvo,jao gde gledamo,jao POOOOLA ZIDA,JAO PIVO.....

uh....user posted image

da nije izasao Sex i grad 2 ubila bih se majke mi.....user posted image user posted image user posted image


Sestro, ti imas metar i devedeset ..kao Zigic..tebe ce sigurno da primete...SALIM SE!!!
A vala i telo ti je savrseno..nema sanse da ne primete..

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 18:31:05   
buhla
mm je uzeo godisnji odmor naredne 3 nedelje! sta mislis gde ce da provodi najvise vremena!?
user posted image

user posted image   user posted image   user posted image

< Poruku je uredio buhla -- 11.6.2010 18:32:20 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 18:31:17   
Anoniman
hhihihihihiihhiuser posted image user posted image user posted image

OTI i am blusheduser posted image user posted image user posted image

htedoh reci da sam ja za kafenisanje,a oni nek se druze sa BALLS-ima...

ako me razumete....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 18:36:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

mm je uzeo godisnji odmor naredne 3 nedelje! sta mislis gde ce da provodi najvise vremena!?

user posted image   user posted image   user posted image



mora da su drugovi clanovi iste sekteuser posted image user posted image user posted image user posted image zamisli mm dolazi kod mene na vikend i kaze:ja se u nedelju vracam ranije da znas,u 16 h je SRBIJA - GANAuser posted image user posted image user posted image ja kazem:MISLIM DA I MI OVDE IMAMO TV,I JA BIH GLEDALA... a on: A NEEEE, DOGOVORIO SAM SE ....... -i tu sam vec bila na pola puta iz sobe.....user posted image

mene drage moje zanima da li smo mi zene po pitanju nekih stvari takve? znaaaaaam da samo najboljeg druga i to ako je gay mozemo da tegljimo po buticima,na npr.SEX I GRAD i tako to....(bez obzira koliko nas muzevi vole-to im je zesca smaracina)user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 18:41:13   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo kad je pocelo..........mrzim fudbal user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 18:50:01   
buhla
ja ne mrzim fudbal, cak sam ga i pratila nekada davno... ali mene izludjuje ta opsesija nekih muskaraca, kao npr mm.



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 21:55:36   
Anoniman
Eno ga.
Kunta u gaćama na kauču i gleda utakmicu.
D prođe horda irvasa ne bi primetio..........
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio kaliopi -- 11.6.2010 21:56:03 >

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 21:56:56   
Anoniman
Mm nije znao ni da je pocelo prvenstvo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 22:00:08   
dunja RR

ja baš htela da otvorim temu danasuser posted image user posted image user posted image ..... ali nikako da stignem, kad ono već ima, elem ja ću sigurno gledati po malo, ali NAŠE sigurno, i navijam gore od svakog muškog kada Srbija igrauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 22:04:53   
2002m
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Mm nije znao ni da je pocelo prvenstvo! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image ni  moj,ali  zato Minja gleda.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 22:19:40   
eni26
Sreca pa cu malo dahnuti dusom ! user posted image  
Okupacija ce mu biti tv,taman da dodjem sebi.Ne odmaram praveci bebu !user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 22:24:21   
New Mom
IZVORNA PORUKA: dunja
elem ja ću sigurno gledati po malo, ali NAŠE sigurno, i navijam gore od svakog muškog kada Srbija igrauser posted image user posted image user posted image

Isto!!! Mm i ja smo sve utakmice kvalifikacija kod nas odgledali uživo u BG-u. Čak smo i na poslednju išli, a već sam bila trudna. user posted image
Ostalo... pa u svakom slučaju imamo dva TV-a, pa ću se snaći...user posted image
A i komp ceo CEO DAN biti na raspolaganju, a ne da se guramo oko njega kao i inače. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 23:27:40   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dunja


elem ja ću sigurno gledati po malo, ali NAŠE sigurno, i navijam gore od svakog muškog kada Srbija igrauser posted image user posted image user posted image


Potpisujemuser posted image
IZVORNA PORUKA: OTI


Sestro, ti imas metar i devedeset ..kao Zigic..tebe ce sigurno da primete...SALIM SE!!!






Ispravka : Zigic ima 202cm.Vidi se da ne pratis fudbal Otiuser posted image






_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 23:35:48   
Mivica
Pre mogu da razumem opsednutost fudbalom nego nezainteresovanost za isti (mislim na muškarce). Meni je neshvatljivo kada muškarca ne interesuje sport.

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 23:40:34   
viking
Takođe :)


IZVORNA PORUKA: Mivica

Pre mogu da razumem opsednutost fudbalom nego nezainteresovanost za isti (mislim na muškarce).


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 23:45:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mivica

Pre mogu da razumem opsednutost fudbalom nego nezainteresovanost za isti (mislim na muškarce). Meni je neshvatljivo kada muškarca ne interesuje sport.


Moj je profesionalno trenirao rukomet (dok je bio mlad user posted image ) i i dalje se rekreativno bavi odbojkom. Tako da fudbal nije jedini sport user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 23:53:46   
Mivica
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Mivica

Pre mogu da razumem opsednutost fudbalom nego nezainteresovanost za isti (mislim na muškarce). Meni je neshvatljivo kada muškarca ne interesuje sport.


Moj je profesionalno trenirao rukomet (dok je bio mlad user posted image ) i i dalje se rekreativno bavi odbojkom. Tako da fudbal nije jedini sport user posted image


Draga user posted image
Nisam mislila na tvog mužića. Nego onako, uopšteno. Fudbal sam navela samo u duhu teme. No, u nastavku rekoh "sport". Bilo koji.


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
11.6.2010 23:55:58   
Anoniman
user posted image  Taman mu rekoh da sam mu konacno nasla manu user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 0:00:38   
Mivica
user posted image user posted image user posted image
Ne valja baš ni da bude savršen. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 0:02:29   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: viking RR

Takođe :)


IZVORNA PORUKA: Mivica

Pre mogu da razumem opsednutost fudbalom nego nezainteresovanost za isti (mislim na muškarce).



slažem se....
to me podset_i na reči jednog prijatelja, koji ne gleda fudbal....on me zeza što je mm opsednut istim, i kaže da pitam mm zašto-apropo reklame za pivo" Muškarci znaju zašto", koja uglavnom ide za vreme fudbala.....

ovaj moj prijatelj kaže da "ne zna zašto", pa se pita da li je uopšte muško, hiihihi
toliko sam sada info nagomilala, pojma nemam da li ćete me razumetiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 0:07:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: banini

mene drage moje zanima da li smo mi zene po pitanju nekih stvari takve? znaaaaaam da samo najboljeg druga i to ako je gay mozemo da tegljimo po buticima,na npr.SEX I GRAD i tako to....(bez obzira koliko nas muzevi vole-to im je zesca smaracina)user posted image user posted image user posted image



MM obozava shopping sa mnom (ili bez mene user posted image ), a Sex i grad gledamo zajedno, isli smo i na premijeru filma, i na prosli, a i kum i kuma isto kao mi funkcionisu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:06:23   
Anoniman
Setila sam se malopre one reklame za baterije ili šta već...
Kada žena , dok joj čovek gleda TV silazi sa sprata i uzima mu baterije iz daljinskog kako bi ih stavila u vibrator...user posted image
Dakle, samo taj rad do 11. jula user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:14:27   
Alexis79
Al' ce da zuje vibratori....... user posted image user posted image user posted image

Ja sam napravila "kompromis".Za 10-tak dana idemo na more i ostajemo do kraja SP.
A on nek gleda fudbal gde god hoce ,meni ce more i plaza da budu dovoljni.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Letovanje :-)
gagana83

Da li vec planirate gde cete na letovanje

da,znam i gde cu ici (24%)

da (14%)

jos uvek ne razmisljam o tome,rano je (21%)

necu ici na letovanje ove godine (41%)


Ukupan broj glasova: 243

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here