|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Taj stravični odlazak na posao
17.8.2009 9:38:43   
Anoniman
Imam u zadnjih mjesec dana veliki problem sa Dinom,

ujutru kad ustanem da se spremim za posao, ustane i on, i sve je OK dok se teta koja ga čuva ne pojavi na vratima.
On tada momentalno dobija panični napad plača, histerije, zacene se od plača, kači se za mene....itd, ne dozvoljava joj da ga uzme ....

e sad, mislim da on želi samo da izađe vani, jer identičnu scenu ponavlja kad ja dođem s posla, onda neće meni nego se zakači za tetu da ga vodi sa sobom.

(mislim, ili se ne sjećam da je Meri to radilia, ona je imala više onu fazu...mama će doći...jer je to radila od neke 2 ili 3 godine)

Da li vi imate te probleme i kako ih rješavate ....ili ih uopšte ne rješavate?!


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Taj stravični odlazak na posao
17.8.2009 9:41:43   
Anoniman
Luka je imao tu fazu, ja sam odlazila frustrirana na posao, onda zvala kući da vidim dal se smirio... i pogodite: svaki put se smirio, čim sam otišla. Dakle, gluma, u nadi da će upaliti i da mama neće otići.

Nedavno, krećem na posao, Luka već ustao i gleda crtać, mahnem i kažem "Ćao Luka, idem na posao!", kaže on "Neću da ti mašem!", ja u čudu "Zašto???", kaže "Ja ne volim kada ti ideš na posao!"...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Taj stravični odlazak na posao
17.8.2009 9:45:17   
Anoniman
da...da .... Meri samo kaže eto dobila si platu i ne moraš više ići na posao

al na ravno Dino momentalno prestane plakati čim ja preko vrata .... nije meni to problem....nego jednostavno hiljadu znojeva me oblije u tih 10 minuta kad teta uđe na vrata , a on momentalno počne plakati ...zna čovjek da odo ja a on osta ...

ma zajeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Taj stravični odlazak na posao
17.8.2009 9:47:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

da...da .... Meri samo kaže eto dobila si platu i ne moraš više ići na posao




user posted image user posted image user posted image

"Mama mora da ide na posao da bi dobila pare, i da može da ti kupi soka i čokolade!"
"Ja neću da pijem soka i jedem čokolade!"

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Taj stravični odlazak na posao
17.8.2009 9:48:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Taj stravični odlazak na posao
17.8.2009 10:12:47   
oliveradj
Joj danas sam počela posle godišnjeg da radim i juče uveče ostavim dete jer smo imali prevoz, a muž će danas da uzme auto. Bilo mi tako neobično što je ostavljam. Još je mala ali mislim da čim bude starija biće drame pred odlazak na posao. Na početku godišnjeg je samo vikala mama, mama, pa je posle prestala jer sam bila stalno sa njom, a sada biće veselo.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:00:33   
Anoniman
evo ti teme MamaNpuser posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:23:10   
mamanp
Izgubila sam nekih pola sata lutajuci i trazeci temu.user posted image user posted image  

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:28:23   
mamanp
Trazila sam temu iz razloga sto ce mojoj devojcici sad dve godine kako ide u jaslice. Od te dve godine svako jutro, znaci svako jutro ona ostaje vristuci da bi se posle nekih 5-10 minuta ucutala i super provede ostatak dana, dobro im jede, igra se sa decom. Ja sva nasekirana odem na posao, ranije sam i zvala da pitam jel' se ucutala, sad vise ne. Sta je razlog tom njenom placu ne znam, ali znam da svako jutro ludim od njene vriske.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:32:31   
Anoniman
ma zajebuser posted image user posted image user posted image ...smire se nakon tri sekunde
on je danas opet zacenut od plača ostao

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:33:47   
mamanp
Sta je to sa njima? Jel' oni to hoce da privuku nasu paznju? Kazem ti, meni je svako jutro muka od njenog placa.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:35:20   
Anoniman
ti zaboravila kako ti je bilo sa Farisom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:36:27   
mamanp
Ma njega je svekrva cuvala i jedna zena. I on je u pocetku plakao pa se smirio, ali dve godine je mnooooooogo.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:39:56   
Anoniman
joj ženo ne znam šta bih ti rekla mene Dino iz takta izbaci svako jutro ....al to je više toliko smiješno... teta koja ga čuva na vrata...on momentalno počinje revati i kači se za mene 

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:41:53   
mamanp
Znam kako to izgleda. Ja kad otvorim vrata od ucionice, ona pocne uuuuuuaaaaaaaaaaaaa i ukoci se u mestu, ja je onda uguram unutra, zalupim vrata i drzim ih sekundu-dve da ih ona ne otvori. Ma ludnica ziva svako jutro.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Taj stravični odlazak na posao
20.8.2009 14:44:20   
Anoniman
očigledno nema lijeka ...kako god da okreneš ... samo da nam je izdržati
al ti je ona mashAllah ko bonbon user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here