|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svake noci upisan u krevecu
17.8.2009 10:48:09   
Zlatna ribica
Ja cu potpuno izludeti ! Vec mesec dana SVAKE noci dete mi se probudi upisano do grla. Presvucem ga, promenim kompletnu posteljinu i posle 15 minuta on opet mokar do gole koze, i opet mokar krevetac, i opet menjaj posteljinu i njega presvlaci ... a pelena suva !
Sizim vise, neispavana sam, posle tog presvlacenja pukne mi san i ne mogu da zaspim dugo, a cesto se i on razbudi, pa kenjka posle po pola sata.
Ne znam u cemu je problem, to se do sada nije desavalo. Koristimo "PAmpers" pelene, strech, velicina 4+.
Pred spavanje dete popije oko 250 ml mleka. Do ujutru ne pije i ne jede vise nista. Inace, mnogo nemirno spava, tumba se i premesta po krevetu, non-stop udara rukama,nogama i glavom u ogradicu.

Da li da :
a) mu ukinem mlecni obrok pred spavanje i zamenim ga cvrstim ?
b) predjem na druge pelene
c) predjem na drugu velicinu istih pelena.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Svake noci upisan u krevecu
17.8.2009 10:50:32   
Anoniman
promijeni pelene

već sam negdje pomenula da su mi za ćerku pampers bile fantastične

a za sina katastrofa od prvog dana se sa njima sav mokar budio

preporuka DM-ove
nisam sigurna da u srbiji iamju Violetu

(odgovor članu Zlatna ribica)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Svake noci upisan u krevecu
17.8.2009 10:57:04   
mihi
Koliko je teška beba? Moj sin pije pred spavanje i još jednom ili dva puta mleko pa nikada nije mokar!!! nema veze što se tumba pelena mu je na guzi?

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Svake noci upisan u krevecu
17.8.2009 10:58:34   
mihi
Draga Zlatna ribice sad vidim po atavaru dete ima godinu dana pa mala mu je 4 uzmi 5 ako ne i 6 koliko je težak?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Svake noci upisan u krevecu
17.8.2009 11:06:12   
Zlatna ribica
Joj, ne znam koliko je tezak sada, na kontroli sa 9 meseci imao je 9 kg i 200 gr, pretpostavljam da sad ima oko 10 kg.
Rekla sam muzu da danas sa posla svrati i kupi pelene velicinu 5, pa cemo da vidimo.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Svake noci upisan u krevecu
17.8.2009 11:08:16   
Anoniman
Mi smo iz istog razloga presli na 5. kada je Nesa imao oko 10kg, i posle vise nije bilo problema

(odgovor članu Zlatna ribica)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Svake noci upisan u krevecu
17.8.2009 11:18:50   
Anoniman
Moj Luka je uvek bio mokar ako sam mu kupovala odgovarajuću veličinu pelena. Stalno je nosio veće.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Svake noci upisan u krevecu
17.8.2009 11:20:16   
prase
Uuuuuuuuuuuuuu... Uroš je onda fenomen, ima preko 12kg (sa 9 meseci 11.7, a sada ne znam...), nosi pelene broj 4 i nemamo problem. Jednom je uspeo da se upiški i to kod mene u rukama, ali onda sam videla da sam mu loše vezala pelenu (niže je bio onaj deo spreda). Na pakovanju piše do 18kg, ja shvatila bukvalno...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Svake noci upisan u krevecu
17.8.2009 12:58:47   
oliveradj
Meni nije odgovarala Pampers 3, bila je mokra, a pelena suva. Posle toga sam dugo vremena koristila Daipers i bilo je ok. Posle nije više bilo odgovarajuće veličine, pa sad koristim Pampers 6 iako ne piše da je za njenu kilažu i noću prepuni pelenu pa bude mokra, pa sam kupila Pampers Lets go 6 navlači se kao gaće i deblja je i ok je noću bude puna ali je ne presvlačim i manje se budi.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here