|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Termos torba
5.8.2009 12:38:33   
Anoniman
Iz teme AVENT grejač za flašice:

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

mimo teme ću odskočiti,al se tiče aventa

ušla ja u apoteku da kupim još jednu flašicu, inače sam koristila NUK(pa bila neka afera sa njima) , pa sam prešla na Avent, i vidim stoji ruksak (aventov) cijena prava sitnica  120 EURA ... ja u šoku...kaže meni apotekarka kao njih je kupio e sad ću lupiti, ali mislim Philips....pa reko ženo draga ja kupila za mora za kuće malu lcd tv i to baš philipsovu za 100 eura u radnji



IZVORNA PORUKA: Jeca RR

jeste, kupio ih je Philips. I ovaj gore grejač je Philipsov.
a možda je u tom rancu bili nešto user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

To sam i ja pomislila, jer ja nisam stekla utisak da su skuplji od ostalih.


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ništa Jeco majke mi osim kao nekog dijela ruksaka koji je kao termo, za održavanje temperature flašica(mogu stati dvije flašice u taj dio) i prostirke za bebe...jer sam prvo pitala šta se dobije uz taj ruksak za te pare 


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

eeee da i poslije uđem u radnju i kupim onaj nivein ruksak u kojem ti dođu šamponi, kupke, kreme, i prostirkica, bez tog termo dijela za flašice, koji imaš kupiti za 5 eura u turbolimaču, i sve to platila 25 eura

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Termos torba
5.8.2009 14:40:29   
Leki 77
[
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

eeee da i poslije uđem u radnju i kupim onaj nivein ruksak u kojem ti dođu šamponi, kupke, kreme, i prostirkica, bez tog termo dijela za flašice, koji imaš kupiti za 5 eura u turbolimaču, i sve to platila 25 eura


Aventova torbica (ne ranac) kosta 15-ak e i ne moze da se poredi sa tom gluposcu iz turbolimaca. Ja imam slicnu stvar iz Amerike , i ne valja nista, ali Avent je zakon!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Termos torba
5.8.2009 14:42:26   
Anoniman
ženo draga ja govorim o Aventovom ruksaku ili rancu koji je skup ko đavo,a to drugo čudo, tu torbicu niti koristim niti sam je kupili, a iskreno ni ne treba mi



< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 5.8.2009 14:43:15 >

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Termos torba
5.8.2009 14:45:10   
Anoniman
Ja sam imala termos za jednu flašicu, kupljen u Lilly. Radio je ono za šta služi, ali je mene to užasno smaralo, tako da sam jako lepo funkcionisala bez njega.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Termos torba
5.8.2009 14:51:58   
Lu
user posted image

Termo torbica,koju sam ja koristila,mogu stati dvije najveće Aventove bočice -25 eura je koštala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Termos torba
10.12.2009 20:10:27   
marince1
IZVORNA PORUKA: Leki 77

[
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

eeee da i poslije uđem u radnju i kupim onaj nivein ruksak u kojem ti dođu šamponi, kupke, kreme, i prostirkica, bez tog termo dijela za flašice, koji imaš kupiti za 5 eura u turbolimaču, i sve to platila 25 eura


Aventova torbica (ne ranac) kosta 15-ak e i ne moze da se poredi sa tom gluposcu iz turbolimaca. Ja imam slicnu stvar iz Amerike , i ne valja nista, ali Avent je zakon!


Jel moze neko da postavi sliku te termos torbe,nije mi bas jasno sta je to user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Termos torba
10.12.2009 20:43:35   
Lu
user posted image Marince eto ti slika iznad tvog posta!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Termos torba
10.12.2009 20:47:13   
marince1
user posted image user posted image user posted image
nisam na to mislila,mislila sam na to za 1 flasicu user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Termos torba
10.12.2009 21:12:54   
Lu
Ako misliš na ovo što je Leki objšnjavala to je ta Avent termos torba,mogu stati dvije bočice.
Jesi na to mislilauser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Termos torba
10.12.2009 23:19:28   
marince1
user posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam imala termos za jednu flašicu, kupljen u Lilly. Radio je ono za šta služi, ali je mene to užasno smaralo, tako da sam jako lepo funkcionisala bez njega.


Na vo sam mislila user posted image
Valjda user posted image

Ustvari,nemogu vise da ustajem nocu da grejem vodu da bi ravila ranu za bbu,pa cunjam po forumu da vidim sta mi je najbolje da kupim,grejac flasica,termos,termos torbu ...user posted image
Kad kazem najbolje mislim na balans cena-funkcionalnost

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:11:21   
Lu
Marinče ova torba ti nije baš za noć,ona može da održava toplotu već spremljene hrane  4 sata ,evo kad sam ju ja koristila;
- Idemo na vakcinu i ne znam koliko ću se zadržati u čekaonici,pa da ne bi mućkala hranu u čekaonici...ako  mi ne zatreba onda bacim.
-Na moru,kad idemo na plažu ako ćemo se zadržati u vrijeme obroka ponesem tako napravljen obrok.

Za noć je meni najbolja varijanta termosica,znači naveče prokuhaš vodu i ohladiš na temperaturu za pravljenje hrane i naravno staviš pored kreveta na noćni ormarić,kad beba zaplače samo smućkaš,nema hlađenja niti grijanjauser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 11.12.2009 9:12:07 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:15:08   
Anoniman
Ja nikada nisam nosila napravljen obrok u toj tašni (niti ičemu drugom). Nosila sam prokuvanu vodu ohlađenu na odgovarajuću temperaturu. U posebnoj posudici sam nosila ad mleko, pa smućkam kada nam zatreba.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:29:18   
Lu
Pa prokuhanu vodu možeš nositi i u termosiciuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:32:35   
Anoniman
Pa da, to sam i radila, nosila vodu u flašici u termos "tašnici" za jednu flašicu.

UFFFF nešto se nismo razumele. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:36:39   
Lu
Jooooj ubiću teuser posted image
Mislila sam na ovo

ali nemoj  molim te da me sad pitaš ništa daljeuser posted image user posted image

user posted image Ne radi mi trenutno copy-paste

< Poruku je uredio Lu RR -- 11.12.2009 9:43:28 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:42:35   
marince1
Fala Lu,to sam 'tela da cujem user posted image

E sad je problem naci kvalitetan termos,ja kupila neki,al on nista ne drzi,tipa sipam vrelu vodu i za 3 sata,na koliko se bebac budi bude taman kako treba.
Ali posle toga je ladna,znaci ne vredi!

Kod mene nema neki izbor tih radnji sa posudjem user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:42:52   
Anoniman
Koje? user posted image  user posted image

Evo, moja je izgledala ovako:

user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:45:50   
Lu
Dobro je Tasho,na to sam mislilauser posted image

Marince,ja sam uzela neku od 5 eura i služila mi je super,ima tu i srećeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:48:52   
Anoniman
Ma i ja sam nešto malo platila, isto oko 5eur, u Lilly-ju.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:50:49   
marince1
Fala Tashke,danas palim do lilija!
Videla sam da u DM ima neka termos torba,mozda nije losa!

A za termos sam se smorila,birala,birala i kupila najgori user posted image
Pravi sam nesrecko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Termos torba
11.12.2009 9:53:08   
Anoniman
Marince, draga, to je bilo pre... mmmm.... 2-3 godine. Mada pretpostavljam da imaju. I DM-ov verovatno nije loš. Ma sve je to isto sra*e-drugo pakovanje. user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Termos torba
11.12.2009 10:39:30   
Jeca*
sad sam isla do DM-a kod Beogradjanke...da sam ranije videla ovu temu pa da ti pogledam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Termos torba
21.12.2009 15:26:47   
marince1
Bila ja dans,jel ta torba ima neko srebrno platno unutra?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Termos torba
21.12.2009 23:17:09   
sonja999s
ja imam aventovu termos tasnicu. prokuvanu vrelu vodu sam stavljala u nju, kad dodje vreme hrane (za oko 3/3.5h) hrana je taman. jednom sam stavila vodu kakva treba da bude za mleko i ohladila mi se

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Termos torba
21.12.2009 23:18:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

Bila ja dans,jel ta torba ima neko srebrno platno unutra?


UF! Kod Luke je među igračkama a sada on tamo spava, ne bih da preturam. Podseti me sutra da pogledam, nisam sigurna.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Pomozite mi da izabrem :)


Od ova tri imena jedno će pripasti mom sinu... pomozite mi da izaberem :) Hvala! :*

Luka (38%)

Jovan (26%)

Rastko (36%)


Ukupan broj glasova: 213

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here