|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 19:14:26   
jelena038
Sa nekim drugaricama sam prestala da se druzim zbog toga sto su udajom prestale da vode vlastiti zivot, zbog toga sto su od mene ocekivale da mi njihovi muzevi budu isto sto i one i zbog toga sto ih je nemoguce videti nasamo, jer ga ili dovedu sa sobom, ili se on odnekud pojavi i sedne sa nama.

Neke mi fale, ali jednostavno, ne zelim pred njihovim muzevima da pricam o onome sto zelim da pricam sa njima.

Nekada sam gajila iluziju da se u takvim situacijama iskrenim razgovorom moze resiti problem, ali nakon sto sam par puta cula "ako ti smeta moj muz, ne trebas mi", ne pokusavam da ispravim krivu Drinu.

Imate li ovakva iskustva i kako ih resavate?

PS. Nadam se da ne postoji tema, ako postoji, komotno ovu zakljucajte i prosledite link do postojece, necu izvrsiti suicid zbog toga user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 19:26:01   
Anoniman
Ja ne podnosim te nerazdvojne i ne druzim se sa takvima. Pitam se da li on vodi svoju zenu svuda gde on ide? Meni je normalno da se tu i tamo pojave zajedno, kada su kao par pozvani ili to nalaze prilika ali mi je neverovatno da ga zena vuce svuda. Ne znam da li ga vuce ili se on namece? Jednako su mi grozne obe situacije. Prestajem da se druzim za takvim ljudima, ne svidja mi se njihova ideologija zajednistva i to sto osoba koju znas uglavnom gubi misljenje inpostaje klon one druge i umesto ja stalno govori mi. Cekam samo da kaze mi smo sr*ali retko danas, sta mislis da li smo mozda pokvarili stomak?

Sreca nije mi se desilo puno puta sa postojecim, a nova prijateljstva u tom slucaju ne prihvatam.

Jelena cini mi se da je slican slucaj i sa onima sto svuda vuknjaju zene, a i takvih ima, mada mozda redje.

< Poruku je uredio MaliMis -- 17.4.2011 19:29:15 >

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 19:32:11   
eni26
Ja imam neke koje vukljaju i momke sa sobom,a kamoli muzeve user posted image Sta ? Je l' i on zeljan zenskih prica i jadanja? Ako je njoj drago da ga vodi,u redu,ali vise to nije to...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 19:55:06   
vukosava

IZVORNA PORUKA: jelena038

PS. Nadam se da ne postoji tema, ako postoji, komotno ovu zakljucajte i prosledite link do postojece, necu izvrsiti suicid zbog toga user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:03:28   
Anck Su Nmaun
Kao devojka sam imala takvih prijateljica koje bez decka ni u wc user posted image iskreno nerviraju me takve osobe..kao mi se volimo nemozemo da se radvojimo!

Sta, kao ja mog muza\decka manje volim, bas naprotiv, mislim da ga vise volim jer ga pustam da ima svoj zivot, kao i ja svoj, van kuce.

Naravno da volim da se iscaskam sa drugaricom nasamo,  nije sve za njihove usi.


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.4.2011 20:05:46 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:06:44   
AndreaK
Slazem se... i meni se spisak prijateljica smanjio upravo iz ovih razloga...nazalost ili srecu, ne opterecujem se time...na kraju, najbolji ostaju! user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:10:46   
Anoniman
Ja insistiram da Verka povede svog muza kad bude dolazila kod mene posle uskrsa user posted image

Mm i ja ne idemo svuda zajedno, ali postoji odredjen broj ljudi kod kojih idemo zajedno,a to su pretezno bracni parovi... malo mi je glupo da ide sa mnom npr. kod moje kume ipak mi imamo neke svoje price i rado se prisecamo gluposti koje smo pravileuser posted image , a to naravno nije za njegove usiuser posted image

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:13:39   
bubulence
o da, mnoogooo je takvih zena... ustvari vecina...
ali iskreno meni smeta vecina drugarica od kada sam se udala... nasamo se druzim samo sa kumama (komada 2) i najboljim drugarom...
pre 2-3 nedelje sam se bas posvadjala sa drugaricom sa kojoj sam pre 3 godine isla na more. tada sam vec imala decka (sadasnjeg muza) ali smo se zabavljali 6-7 meseci i nisam htela sa njim da idem... godinu posle toga mi je celo leto visila nad glavom da opet idemo zajedno na more a to mi je onda stvarno bilo bezveze jer sam te godine imala svega 12 dana godisnjeg i bilo mi je normalno da to vreme provedem sa njim, ali je bio problem sto ona nema sa kim... da se razumemo ona meni nije najbolje nego samo dobra drugarica...  naravno i prosle godine mi je skakala po glavi. pizdela je sto navodno mnogo vremena provodim sa svojim deckom. jeste, svaki dan smo se vidjali ali smo oboje imali i vreme za svoje drustvo...  da bi onda nasla decka i vise nikada nismo popile kafu same... do poslednjeg vidjenja kada je njen momak radio nocnu smenu, ona dolazi kod mene u 10 sati uvece na kafu i kaze 'ajde probaj da se otarasis muza da mozemo konacno da se ispricamo' user posted image !!! alo zeno, mm ustaje ujutro u 5, gde da ga oteram uvece od kuce! jos on nikada nije sedeo samnom i mojim drugaricama sve vreme. kada mi neko dodje on malo sedne, poprica i ode u sobu... svasta sam joj rekla i od tada se nismo cule i necemo verovatno vise nikada...
konkretno u ovom trenutku mm sedi sa svoja dva drugara u dnevnoj sobi, ja sam im skuvala kafu, zezala ih 10-ak min za devojke i sada lezim u spavacoj sobi sa mojim kompom user posted image a oni uzivaju u prici o kolima, zenama, politici ili cemu vec...

izvinite na ovolikom postu user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:16:18   
Anoniman
Imam  drugaricu koja je sa momkom išla bukvalno svuda. PAr puta sam je preko telefona pitala, kad smo trebale da se nađemo, da li dolazi sama, pošto treba nešto da joj ispričam, što ne mogu pred njim, ona je insistirala da pred njim mogu opušteno sve da kažem.
Film mi je pukao kad sam pila kafu sa njih dvoje, pitala je da li je slobodna da ide sutra samnom da kupim poklon drugarici, ona je pitala njega "Hoćemo li moći sutra?". E onda sam odlepila, i počela da pričam sve, bukvalno sve što bih pričala samo sa njom. Pitala sam je šta misli, da li možda imam gljivičnu infekciju, pošto mi je povećan sekret u poslednje vreme, i nekako je sličan kao kod ovulacije, a nije mi ovulacija. On se zgrozio, ona pozelenela i pocrvenela u isto vreme, i neko vreme me je izbegavala, ali je posle ukapirala. Viđamo se opušteno, bez njega..on me izbegava u širokom luku (ne krivim ga). Da sam je izgubila ksao drugaricu ne bi mi bilo krivo,jer mi i ne treba drugarica sa kojom se ne viđam nasamo nikada.

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:20:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Nedjo, glivicna infekcija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:28:57   
vukosava
nedjo svaka cast, za ovo kud se nisam setila... meni je najveci smor kad vidim dva prisljepka koji ne mogu da se odlepe jedno od drugog... pa jos kad krenu da se pipkaju... radila sam sa jednim parom u kancelariji 2 godine... totalno sam ukapirala zasto imaju pravilo da muz i zena i momak i devojka ne mogu da rade na istom mestu... kakav je tek to spektakl...kad pricas sa takvima samo kontas sta cu vam ja, treba vam publika...
ja i kad izadjem sa muzem dve smo jedinke a ne jedno telo iz dva dela, za sta postoji intima doma... a kad sam za zenske razgovore sta ce mi bilo koji muskarac.
isto ovako sam izgubila drugaricu... kad god smo se dogovarale da idemo na kafu pice ona povede svog voljenog sa kojim smo radile na istom mestu i koji mi je isao na nerve i pre nego sto je ona dosla tu da radi i smuvala se sa njim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:31:29   
Verus
Eh Nedjouser posted image  mozda si trebala a je pitas: "jel kontas da me svrbi cojka zbog toga?  Neeeee mogu da prestanem da se drapam.  Bas mi godi".

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:32:57   
Anoniman
Verususer posted image Samo ti meni daj ideje, pa će mi đavo biti kriv posleuser posted image Ima tu mnogo varijacija na temu, ne mora baš tako odvratno da bude, dovoljno je spomenuti menstruaciju, urasle nokte, dlake i depilaciju, zdušno ogovarati treću osobu bez nekog posebnog povoda, prečesto koristiti one cici-mici-mwa-maja izmišljene reči...i muškarci će odustati, bar oni sa mrvom mozga i muškosti u sebiuser posted image

< Poruku je uredio Nedja RR -- 17.4.2011 20:33:41 >

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:40:58   
nencydrew
Imam koleginicu koja nije htela sa nama na ekskurziju bez muža, a kad smo joj rekli da ga povede to joj trulo.Onda je neko dao opasku, a njoj bilo neprijatno.Mislim da je to posesivnost, i da nema veze sa pravom intimnošću.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:43:04   
majathegreat
Ja nemam takvih drugarica. Mi imamo svoj svet samo za nas i obožavam isključivo naša ženska druženja. Imamo nekoliko parova sa kojima smo se upoznali svi upareni, tako da se sa njima tako i družimo. Te devojke ustvari ni ne nazivam drugaricama.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:44:55   
nencydrew
Meni smeta kad se prečesto koristi to -mi, ili zajednički e-mail.To mi bzv, pa nije mi iz oka ispao, što reče moja nanauser posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:45:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: nencydrew

Imam koleginicu koja nije htela sa nama na ekskurziju bez muža, a kad smo joj rekli da ga povede to joj trulo.Onda je neko dao opasku, a njoj bilo neprijatno.Mislim da je to posesivnost, i da nema veze sa pravom intimnošću.

Slažem seuser posted image
Ja bi se ugušila da mi mm stalno diše za vratomuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:47:12   
vukosava

IZVORNA PORUKA: nencydrew

Meni smeta kad se prečesto koristi to -mi, ili zajednički e-mail.To mi bzv, pa nije mi iz oka ispao, što reče moja nanauser posted image


zamisli facebook profil njeno_ime njegovo_ime prezime ili skajp njeno_ime_njegovo_ime
ja znam takvih user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 20:50:25   
nencydrew
Da, i ja.Pa još kad stave nadimke kao jedno ime, tipa-macagaca@mail.comuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 21:13:43   
majathegreat
Mi nemamo ni zajednički komp. Neke stvari su ipak lične, ali opet ništa ni ne skrivam od njega, mada ne dozvoljavam da se petlja bez mog znanja. Isto tako ni ja ne zalazim u njegov lični prostor. A to što se tiče drugarica ne mogu ni da zamislim da su takve.

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 21:19:25   
madre
ja znam jednu devojku koja niiigde ne ide bez momkauser posted image
ali zato on stigne svuda bez nje... ali ni to nije toliki problem kao to sto ona zapravo ne sme iz kuce da izadje ako on nije tu... kad joj njoj bliski ljudi kazu da uradi nesto po tom pitanju ona kaze " ma ne znas ti sta je ljubav"user posted image on je njen apsolutni vlasnikuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 21:26:07   
bebać

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: nencydrew

Meni smeta kad se prečesto koristi to -mi, ili zajednički e-mail.To mi bzv, pa nije mi iz oka ispao, što reče moja nanauser posted image


zamisli facebook profil njeno_ime njegovo_ime prezime ili skajp njeno_ime_njegovo_ime
ja znam takvih user posted image



ja kad vidim i ono married to 'milan milanovič' kosa mi se digne na glaviuser posted image user posted image

ma daj,ebote.....ja sam persona za sebe,bila i ostala...iako mi je ljepše kad znam da je on tu(U glavi)user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 21:30:59   
*Alexx*
Ja svog muza vodim svuda, osim kad je iskljucivo zensko drustvo, sto je retko. Mi smo u godinama i u zivotnoj situaciji da se uglavnom vidjamo sa bracnim parovima, u kucnim varijantama ili u parkovima gde istrcavamo decu. Nemam nista protiv da vode muzeve, imam protiv da izgube svoje ja. Meni njihovi muzevi/momci zaista ne smetaju. A gubljenje svog JA se moze desiti kako god okrenes, bez obzira na to da li idete svuda zajedno ili ne.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 21:35:29   
nencydrew
Da, i to stoji.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 21:48:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Ja insistiram da Verka povede svog muza kad bude dolazila kod mene posle uskrsa user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here