|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   UGG cizme
7.1.2010 8:25:28   
cipiripi
user posted image



Klasične UGG čizme privlače pažnju, ali pre svega pružaju udobnost i održavaju normalnu temperaturu nogu

Uspešna UGG priča je započela tako što je osmišljena ugodna obuću za svakodnevno nošenje i rad, od domaće vune i kože. Njihova primarna funkcija je bila pružanje topline - termoregulacije, udobnosti i funkcionalnosti.

Tokom 70-tih UGG-sice su postale zaštitni znak lokalnih surfera u Australiji jer su njihovim obuvanjem mogli brzo da ugreju noge nakon boravka u hladnoj vodi. 

Poslednjih godina, UGG-sice su prigrlili i svetski trendsetteri, a zasluga ide pravom marketinškom pristupu kompanije Deckers, ali i zvezdi kultne serije Baywatch, Pameli Anderson koja ih je redovno obuvala na snimanjima.



izvor Shop-in-Belgrade



Ja ih prosto obozavam user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




Direktna veza do poruke: 1
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:09:20   
Lu
Mene zanima jel to obuća za suho vrijemeuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:12:21   
cipiripi
ja ih nosim i po kisi i po snegu, spolja su nepromocive a unutra prava vuna user posted image
odrzavaju se magicnom krpom user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:17:34   
Dora
Pošto sam viđala i skupe i jeftine takve čizme, zanima me da li kvalitet prati cenu ili cena zavisi isključivo od marke. Nisam ih zagledala, moja drugarica ih je platila 4000 din ali su po meni s**nje kvalitet. Ko za pokući, čak nije ni koža

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:17:53   
Lu
A znači nepromočive...to sam se pitala jer izgledaju kao da nisu za kišu.
Trendovski nema štauser posted image
Samo što ja ne nosim ravnu obuću...a sve više mislim da sam iskompleksirana svojom visinom i da je glupost što to radim,u širokom luku zaobilazim ravnu obuću a toliko mi se modela sviđa pa i ove UGGuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:18:15   
Dora
Ja ih zovem čobanice i jako mi se sviđaju, ali ne bih da bacam pare ako ne vrede

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:19:44   
Lu
IZVORNA PORUKA: Dora

Nisam ih zagledala, moja drugarica ih je platila 4000 din ali su po meni s**nje kvalitet. Ko za pokući, čak nije ni koža

Pa to sam i ja mislila,ja sam vidjela neke koje su izvana kao od velura ili nekog platnauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:21:40   
cipiripi
postoji velika razlika izmedju tih cizmi.
u tim od 4000 din ne smes ni da pomislis da izadjes na mokro, vuna nije prava vec sinteticka, i raspadnu se brzo.
meni ove traju 2 zime i kao nove su.
original od kineza se razlikuje po usivnoj etiketi za zadnje strane..vidi sliku.. user posted image

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:22:46   
Dora
Da, a od kože koštaju oko 15000 user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:27:59   
cipiripi
23000,oo din
meni se to isplati jer ih ne skidam cele zime, oblacim se u sportskom fazonu konstantno.
kad vec dajem pare bar volim da mi bude toplo.
jedino sto moras kod UGG cizmi da pazis je ka pospu veliku koncentraciju soli na ulice kad padne sneg..ja imam jedan sprej sa kojim ih naprskam - kao neka vrsta zastite, i onda ne ostaju fleke.

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:34:38   
Dora
user posted image dobro je da si mi to razjasnila, jer da sam kupila obične čobanice ne bi imale svrhu

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:37:56   
Lu
Joj ti vaši dinariuser posted image  jel to 240 eurauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: UGG cizme
7.1.2010 14:40:27   
Trcosava
tu ook 250€ tačnije user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: UGG cizme
7.1.2010 15:02:42   
Verus
Meni su jako gadne....ne bi ih nosila ni da su besplatneuser posted image  znam da obicno nisam okrutna na komentarima, ali ove cizme nikako...svi ih nose, vise su bas dosadili...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: UGG cizme
7.1.2010 15:04:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Meni su jako gadne....ne bi ih nosila ni da su besplatneuser posted image  znam da obicno nisam okrutna na komentarima, ali ove cizme nikako...svi ih nose, vise su bas dosadili...


i meni suuser posted image
oduvek sam mrzela i te i one cupaveuser posted image nekako msu mi decije, a ujedno glomazne

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: UGG cizme
7.1.2010 15:11:10   
dunja RR
ni ja ih ne volim......nisam još videla da na nekom lepo stoje( po kriterijumu mog ukusa)user posted image ...
a na Bulevaru imaju te kineske da se nađu i za 1500-2000 din.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: UGG cizme
7.1.2010 15:45:56   
cipiripi
naravno ukusi su razliciti, ali ja imam problem sa cestim upalama jajnika i moram da se pazim i da mi uvek bude toplo user posted image

a nemogu da se porede kineske i ove, ni pod razno... user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: UGG cizme
7.1.2010 15:58:51   
indy_25
Ja ih imam i prosto ih volim zato sto su tople a i ne izgledaju mi lose bas su mi simpaticne. Ovdje u holandiji ih ima svaka osoba i svi ih nose pa su cak moderne i ima ih raznih modela i dezena.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: UGG cizme
7.1.2010 16:03:19   
Anoniman
Meni nisu gadne. Videla sam u Sketchersu za oko 4000din, i nisam znala dal su nepromočive, te ih nisam kupila. No, to verovatno nisu te, jer su tvoje 23000 user posted image a ja toliko para potrošim na 4 para cipela, 2 meni i 2 Luki, te to NE DOLAZI U OBZIR! 

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: UGG cizme
7.1.2010 16:07:24   
Lu
Meni se isto sviđaju kao i stil odijevanja uz njih,recimo ona plavuša na slici u prvom postuuser posted image
Samo su poskupe,brateuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: UGG cizme
7.1.2010 16:09:10   
cipiripi
ali vrede najozbiljnije, ko ih ima to jako dobro zna user posted image
sad je druga godina kako ih izrabljujem a nije im nista...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: UGG cizme
7.1.2010 17:53:40   
Verus
Naravno, ukusi su razliciti, i razumem to za toplinu....a ja sam obrnuta, bas ako svi nose ili imaju nesto, ja necu iz principa....ekcentrik sta cesuser posted image
IZVORNA PORUKA: indy_25

Ja ih imam i prosto ih volim zato sto su tople a i ne izgledaju mi lose bas su mi simpaticne. Ovdje u holandiji ih ima svaka osoba i svi ih nose pa su cak moderne i ima ih raznih modela i dezena.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: UGG cizme
7.1.2010 18:52:44   
mihi
Ja sam dobila crne original UGG-sice sestra ih je kupila u Švajcarskoj na sniženju za 120 franaka oko 8400 din. toliko o cenama kod nas tri puta više nego u Švajcarskoj koja je inače relativno skupauser posted image .

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: UGG cizme
7.1.2010 18:55:16   
cipiripi
drugarica je kupila pre par dana sarene ugg , mnogo su lepe...tj nije kupla..donela joj je jedna devojka iz australije za 150e.

sad mi mama kaze da se pojavia extra kopija u fashion room-u za 7200din, ali da je jedina razlika u stepovanju, cak imaju i logo nazad..ma sve,,,

sta sve kinezi nece uraditi da dodju do musterija..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: UGG cizme
7.1.2010 19:01:48   
Anoniman
Iskreno,meni su jaaaaaako ruzne te cizme...mozda sam ja nekog posebnog ukusa od ostalih ili ne pratim modu,ali ne bih ih obula ni da mi ih neko pokloni user posted image !

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here