|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Udaja
10.1.2010 16:24:45   
hera
Da ste mogle da li biste se ranije udale?
ja sam mogla ali nisam jer sam htela da zavrsim fax...Sada se kajem jer sam se udala u 31. a prvo dete rodila sa 32 godine a drugo u 35. Da li cu da dozivim da ozenim ili udam pitam se pitam se...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Udaja
10.1.2010 16:29:19   
Anoniman
Hehe, da sam se ranije udala mm bi bio u zatvoru zbog obljube maloletniceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hera)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Udaja
10.1.2010 16:34:03   
Anoniman
user posted image

Mislim da sam sve uradila na vreme.

Sa 24 sam diplomirala i udala se, a dete rodila sa 25.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Udaja
10.1.2010 16:34:21   
hera
Znaci da si se na vreme udala? Blago tebi...Mm kaze da sam se ranije udala to ne bi bilo za njega i u pravu je...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Udaja
10.1.2010 16:37:27   
Anoniman
Pa onda si uradila pravu stvar, bez obzira na godine, zar ne?

(odgovor članu hera)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Udaja
10.1.2010 16:40:15   
hera
Mm sam znala jos iz brucoskih dana a to je bilo tamo 92/93 ali nisam ni pomislila da ce on biti taj srecnik...od sudbine niko ne pobeze...ucinila sam pravu stvar...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Udaja
10.1.2010 16:40:56   
Anoniman
Pa onda nemas za cime da zalisuser posted image

(odgovor članu hera)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Udaja
10.1.2010 16:43:57   
Delijagirl
Pa ja samo sto sam se udala i mislim da sam uradila pravu stvar ali da ste me pitali pre pa da kazem 2 godine da ce se to desiti ja bi vas ozbiljno pitala po zdravlju tj dali je sa vama sve ok user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Udaja
10.1.2010 16:44:57   
hera
U pravu si...samo me malo sinoc uhvatila neka, kako da je nazovem, mozda, trema ili strah od starosti.Da, bice da je to u pitanju...Godine brzo prolaze...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Udaja
10.1.2010 16:49:42   
JULIE
Ja se udala sa 17user posted image user posted image user posted image user posted image UOPSTE se ne kajem,bas mi je lepo.Napustila sam srednju medicinsku skolu i planirala da je zavrsim cim miki krene u skolicu,ali sam skroz neplanirano ostala trudna a abortus kod mene ne dolazi u obzir!Malopre sam bas pricala sa mm kad miki bude imao 10god ja cu imati 30,najlepse godine za zenu,bicu sexy mamauser posted image Dobro je ovako rano biti mama jer imam dosta strpljenja i zivaca.A,da,bicu moderna svekrvauser posted image

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Udaja
10.1.2010 16:55:40   
hera
user posted image JULIE!!! Bas ti zavidim sto si ne samo malda mama nego sto ces biti i mlada baba a da i svekrva.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Udaja
10.1.2010 16:56:50   
Leki 77
Ja sam se udala u 31., u 32. dobila prvo dete, a drugo ne planiram ni pod razno pre 35. Sa suprugom sam od '98., a zivimo zajedno od 2002., tj. od kada smo se zaposlili, dakle nemanje partnera nije bio razlog. Moj prvobitni "plan" je bio - deca nikako pre 35. jer hocu da uzivam u neobaveznom zivotu. Mozda neko misli da je to sebicno, a mozda i jeste, ali nama bilo diiiivno te me bas briga za tudja misljenja. Elem, moja mama je mene dobila u 30., mog brata u 36. Moj tata je imao 35 kada sam se ja rodila i dakle svi su zivi i uuuuziiiivaju sa unukom user posted image . Vrlo slicna matematika i sa suprugovim roditeljima, a i oni, hvala Bogu, zivi i zdravi i uzivaju sa unucima. A i ne planiram da umrem sa sezdesetak godina user posted image . Veoma sam zadovoljna sto se sve desilo ovako. Po mome misljenju su to prave godine za decu, ali naravno to je sve krajnje individualan pristup zivotu i nije tema pa da ne filozofiram i ne daj boze "pogodim u zivac" one koji ne misle slicno. A da, moj sin ima i dve prabake koje imaju po osamdesetak godina, jedna skoro devedeset, tako da....

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Udaja
10.1.2010 17:29:45   
engimengi
Udala sam se sa 23,po meni rano,nisam planirala al eto desilo se,zelela sam da rodim troje dece do 30.,al nije tako ispalo!!Prvo nismo imali posao,pa smo sredjivali stan,mnogo smo putovali,pa kad smo hteli bebu nije moglo!Al eto sad ce i bebe sa 33god i drago mi je da je tako ispalo jer smo mm i ja sazreli,u pravo vreme stižu...Opet bi ja ovakouser posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Udaja
10.1.2010 17:33:23   
JULIE
Bitno je da suuser posted image user posted image user posted image tu,a kad dodju skroz nebitno...user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Udaja
10.1.2010 17:37:15   
Trcosava
hu hu
prvog muža upoznala sa 19 god, udala se prvi put sa 25 (živeli zajedno od moje 23. god) bili u braku do 2008, tada sam upoznala mog sadašnjeg muža, razvela se i opet udala 2009, ispade po venčanju da sam zabebila - i dobili smo Anči iste godine. Inače smo mm i ja kao hteli jedno 2-3 godine da budemo ''sami'' i oboje mislili da ne možemo da imamo decu (oboje pokušavali ranije sa prethodnim partnerima), kad mi tamo a ono međutim....

ne bih ništa u svom životu menjala, sve ima svoje zašto

p.s. lažem - otišla bih kod pedikira pre porođaja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Udaja
10.1.2010 17:40:29   
Anoniman
Ni ja ne bih nista menjala. Rano sam se udala i postala mama, ali sve to ima svoje dobre strane, imam divnog muza kog obozavam, i carobno dete, i drago mi je sto me zivot stavio pred takvo iskusenje, jer tek sada znam sta znaci prava sreca, i sve sto sam zelela da prozivim dok ne dobijem bebu je potpuno izbledelo, i ne moze da se meri sa ovim nikako.

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Udaja
10.1.2010 17:43:23   
Dora
Ja sam stalno govorila da se neću udavati dok ne zatrudnim. Tako je i bilo. Nisam tad planirala trudnoću, eto desilo se mada smo se ajde da kažem pazili, ali došlo je sve u dobro vreme. Imala sam 24 a mm nepune 23 god. Nikad nisam ni sa kim živela, izlazila sam dosta, menjala momke, uživala, tako da kad se sve to desilo nisam imala utisak da sam nešto propustila.
Evo imam 30 godina i čekam treće dete, a uz sve to sam stizala da putujem, da se družim, redovno izlazim, imam staro društvo i imam nove drugarice. Sve mi to sad dobro ide a najbolje od svega što mm i ja verujemo da nigde nismo omašili i to je dobro.

< Poruku je uredio Dora -- 10.1.2010 17:47:21 >

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Udaja
10.1.2010 18:12:44   
Anck Su Nmaun
Sto se mene tice mislim da sam baaas u pravo vreme! sa 27, zabavlajli se 8 godina, ..zavrsili oboje skolu,  obezbedili se sto se tice posla, naizlazili se, proputovali, provodili se .. vec mi je pocelo postajati dosadno...  pozelela user posted image .... za mene savrseno vreme!

Ranije sam govorila samo da se ne udam pre 25!!! Nekako pre toga mi je sve nezrelo ..pooogotooovo za muskarce!

Taman smo oboje pozeleli bebce...user posted image

Kada  sam  pomislila pre dve godine da sam trudna , uhvatila me straasna frka i strah... a sada kad sam otkrila da sam trudna niko nije bio srecniji od mene.... kad dodjem sebi posle ovog bebceta..odmah krecem na sledece user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.1.2010 18:18:11 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Udaja
10.1.2010 18:15:35   
minavb
Ja sam uvek govorila da se nikad necu udati, i uvek pevusila pesmu Lou Reed-a u kojoj izmedju ostalog kaze "It's not a life, beeing a wife". Onda upoznala mm, ziveli zajedno 4 godine, i da nismo resili da imamo dete, ne bi se sigurno nikad ni vencavali.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Udaja
10.1.2010 18:25:33   
Daca88
Meni i mm ce u februaru biti 5 godina kako smo zajedno.Velika ljubav iz srednje skole.Vezu smo poceli kada sam ja imala 16 godina.Posle godinu ipo od zabavljanja smo se verili.Bili smo verenici nepune 3 godine,i onda smo se vencali.U braku smo 7 meseci.Kada nam krajem juna bude godisnjica braka,ja cu tada trebati da udjem u 9 mesec trudnoceuser posted image .Udala sam se kada sam imala jos nenavrsenih 21 godinu.MM je 2 god.stariji,on je imao(i jos uvek ima)23 godine.Mislim da se nisam rano udala.Ipak smo toliko dugo zajedno,pa je to bilo normalno na redu.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Udaja
10.1.2010 18:31:41   
LillyT
Ja sam mislila da se nikada necu ni udati, ni dete imati, ali.....Doduse, jos uvek nisam udata (na papiru), dete je na putu i sada kada gledam kontam da je sve manje-vise na vreme. Barem za mene. 30 sam napunila letos, naizlazila se i naprovodila, sto je meni itekako bitno u zivotu. Jedino za cime mogu da zalim jeste sto sam produzila apsolventski staz (zaljubila se kao luda) ali eto lepi su bili razlozi za to user posted image
Nekome odgovara jedan momak za ceo zivot, nekome ceo zivot nije dovoljan za sve momke i sve je to normalno i lepo. Verujem (to mi svi kazu) da kada dodje dete sve se promeni, ali na bolje i zato verujem da je kod mene sve na vreme......


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Udaja
10.1.2010 18:34:32   
minavb
Ja nisam mogla da svarim to-zivot sa istom osobom mnooooogo godina. Sad se sve promenilo, sad ne bih mogla da zamislim upoznavanje novih frajera, prezvakane price, vezice i gluposti.user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Udaja
10.1.2010 18:43:11   
*Alexx*
Kao da sam ja pisala.

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja nisam mogla da svarim to-zivot sa istom osobom mnooooogo godina. Sad se sve promenilo, sad ne bih mogla da zamislim upoznavanje novih frajera, prezvakane price, vezice i gluposti.user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Udaja
10.1.2010 18:49:48   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Kao da sam ja pisala.

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja nisam mogla da svarim to-zivot sa istom osobom mnooooogo godina. Sad se sve promenilo, sad ne bih mogla da zamislim upoznavanje novih frajera, prezvakane price, vezice i gluposti.user posted image



To su zasluge nasih momaka (izmedju ostalog) i zato je udaja (dete) dosla na vreme kada imamo taj osecaj ma koje to godine bile.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Udaja
10.1.2010 18:53:57   
minavb
Mislim da je ipak naleteo u pravo vreme. Da smo se upoznali ranije, sigurno se ne bih udavala i pravila dete. Mada, moram priznati, ima tu i njegove zasluge.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here