|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:00:46   
Pretty78
Da ne verujete, hoce da nam ukinu pedijatra user posted image user posted image
pa sam pozvala tv Vojvodinu, i evo,mog brata..... ovde

Rumenka ima preko 1500 skloskei predskolske dece....a oni nam ukidaju pedijatra....nemam reci...nasa dr ide u zamenu u drugu ambilantu a mi ...ko nas sisa user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:02:01   
Pretty78
...imate li neki predlog sta da radimooooooooooooo

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:07:13   
nata11
Pretty to je stvarno puno dece da ne bi imali pedijatra.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:07:23   
mamamikka
strašno, a gde sad treba da nosite decu?

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:10:16   
Pretty78
to je sramota user posted image user posted image user posted image
kazu da vodimo decu u Kisac a do Kisaca autobus jednom godisnje, sva sreca pa imamo kola
ili u Rumenacku ambulantu a tako kad odemo kao da imamo lepru tako sestre reaguju na nas....inace to su samo skolska i predskolska deca a gde su srednjoskloci i bebe user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:11:46   
Olga75
pa zar nije sad dezurni pedijatar u Vrsackoj ?
izvini , ja sam znala da ima neki problem sa pedijatrijskim dezurstvima u NS
i onda procitam post redovno i vidim da i u Rumenci ukidaju pedijatra user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 11.3.2013 20:12:56 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:12:14   
Pretty78
to je za nocna dezurstva

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:14:50   
Pretty78
da,da ukinuli su dezurstva sad se ide samo u vrsacku nocu....a ovi nam bre ukidaju skroz

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:17:43   
Olga75
uzasno
a ,zanam da je bzvz pitanje je l ima u Rumenci neka privana ordinacija ?

< Poruku je uredio Olga RR -- 11.3.2013 20:18:08 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:19:31   
Pretty78
nema, rumenka je 8km od Novog Sada....a i da ima nije uredu da se gasi pedijatrija nemaju svi mogucnosti da idu privatno

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:23:03   
Olga75
ma znam da je blizu al kontam da ima nesto privatno da ne bi tako lako zatvorili user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:33:27   
Pretty78
ja vise ne znam sta da kontam sad smo bili bez pedijatra 5 nedelja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:36:00   
caca81
Na nivou opštine neki protest, pismo predsedniku opštine, peticija, pozvati novinare sa lokalne TV da urade neku reportažu...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:38:25   
Pretty78
to smo vec uradili,ja sam zvala i bile su novosadske razlgednice...peticiju sad cemo da napravimo i da skupljamo potpise

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:44:54   
caca81
Nadam se da će nešto od toga uroditi plodom...srećno!user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:49:00   
marince1
i ja drzim palceve da uspe

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ukidaju nam pedijatra
11.3.2013 20:50:51   
Pretty78
ja se nadam samo cisto sumnjam, ja sam u Rumenki 5 godina milion puta nismo imali pedijatra, ljubili smo vrata mnogooooooooooooooooo i nikad se niko nije setio da dovede zamenu, svi njeni seminari, bolovanja, godisnji.....

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ukidaju nam pedijatra
7.3.2018 13:43:02   
Dora89
Užas, evidentan je manjak lekara u zdravstvu, i sve više odlaze u Nemačku...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ukidaju nam pedijatra
7.3.2018 13:44:42   
mama Jo
Strasno. Nadam se da se ovaj problem resio...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here