|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaš nick
3.1.2009 22:41:48   
Anoniman
Odakle inspiracija za nick?

Tema se otvara zbog nick-a prase, meni uopšte nije jasno zašto neko tako super ima nick prase?  user posted image user posted image  
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vaš nick
3.1.2009 22:43:29   
Koka Loka
Pa mali prasići su velike maze user posted image

Moj nick je jedan od nadimaka za moga sina kad je bio malo bebironče user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vaš nick
3.1.2009 23:00:24   
prase
Tasho, prvo da kažem da mi je drago što imaš dobro mišljenje o meni, jer i ja imam dobro mišljenje o tebi i uvek se radujem tvojim postovima i debatama!

E sad, otkud prase... Priča je malo duža. Ja sam uvek bila fizički fit, zato što sam non-stop jurcala i trenirala zilion sportova, da ne pominjemo izraziti takmičarski duh sa parolom: "Nije važno pobediti, važno je stići pre drugog" user posted image Onda mi se na prvoj godini studija svašta nešto izdešavalo, pa sam malko skliznula u depresiju (ne pravu, ali tako se kaže kada je neko stalno neraspoložen) i izgubila volju za mnogo čime pa između ostalog i za sportom. Paralelno sam počela da provodim čitave dane kod kuće, bilo učeći bilo ispred TV-a i... stalno grickajući nešto. Glavni favorit za grickanje bio je "Smoki". Činilo se da mogu da ga jedem non-stop. Naravno, ubrzo sam se ugojila jedno 10-15 kg i ukućani su za moje dobro počeli da sklanjaju grickalice. Nekoliko puta sam zatekla brata (koji ih je isto proždirao u ogromnim količinama, ali se nije ni gram ugojio jer je nastavio sa sportskim aktivnostima) kako krišom nešto gricka. Kad sam počela da mu to prebacujem, da nisam klinka i da ne mora da krije od mene (normalno, ljuta što krije), on mi je rekao: "Pa kad si prase!". Naravno da me uvredio, pogodio pravo tamo gde treba... a kada je video da sam spremna da pustim krokodilske suzice, brzo mi je ispričao priču o svinjama tartufarima. Naime, ta sorta svinje se ne uzgaja za jelo nego za "lov" na tartufe (tartufi su veoma cenjene, kažu i veoma ukusne, preskupe pečurke koje rastu pod zemljom). One obožavaju tartufe i stalno ih traže, a ljudi koji gaje te svinje ih prate i čekaju da svinja počne da kopa pa prigrabe za sebe ono što je našla. I tako je meni bata objasnio da sam ja prase tartufar (nisam svinja jer sam još mala) i da je za mene "Smoki" ono što je za te svinje tartuf. Tako mi je bila simpatična ta priča, da se nisam ni tada više ljutila na njega, a ubrzo sam se navikla na nadimak. Sada me ukućani zovu prase, MM nikako ne može da prihvati pa me zove gica ili coca, a mami je taj nadimak bez veze pa me zove Tufa (tar-tufa, skraćeno tufa user posted image ). Elem, kilogrami su se istopili kada sam se vratila psihički i fizički na svoje mesto, ali nadimak je ostao. A koristim to kao nick iz prostog razloga što me mrzi da otkrivam šta je available od onoga što meni dolazi u obzir, a "prase" je - verovali ili ne user posted image - u 99.99% slučajeva available.

Eto. Usput, nisam imala pojma da prase donosi sreću, ali me to raduje user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vaš nick
3.1.2009 23:04:40   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: prase
I tako je meni bata objasnio da sam ja prase tartufar (nisam svinja jer sam još mala) i da je za mene "Smoki" ono što je za te svinje tartuf.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vaš nick
3.1.2009 23:06:08   
Anoniman
user posted image

guppy... ili ja ne znam da to nešto znači na engleskom (ili već nekom jeziku)... ili sada sledi tvoja priča. user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vaš nick
3.1.2009 23:11:50   
Koka Loka
Mmmmmmmmm i ja sam bila zavisnik od Smokija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vaš nick
3.1.2009 23:13:34   
Anoniman
Ja MRZIM smoki! Običan. Ali ovaj čoko... mmmmmmmm

Ma gov** kada bi mi umočili u čokoladu, valjda bi ga pojela. user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vaš nick
3.1.2009 23:17:26   
Koka Loka
IZVORNA PORUKA: Tasha

Ja MRZIM smoki! Običan. Ali ovaj čoko... mmmmmmmm

Ma gov** kada bi mi umočili u čokoladu, valjda bi ga pojela. user posted image


user posted image user posted image user posted image  Mene su zvali "Crna" i zbog zavisnosti od čokolade user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vaš nick
4.1.2009 23:58:31   
Anoniman
MERY, hoćeš nam ti reći?

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vaš nick
8.1.2009 18:47:35   
MERYEN
Meni je asistent na prvoj godini studija dao taj nazovimo nadimak,nesto sam bila jako aktivna u gotovo svim debatama,na njegovim predavanjima,dal sto je on jako dobro izgledao a ja gajila neke simpatije prema njemu,pa ko velim da se istaknem cim cu ja znanjem,i tako stalno sam ucestvovala bila aktivna i onda,jednog dana bilo je nesto da se zajednickim snagama obrazlozi i kako smo svi nekako cutali i bili ne spremni a jos je bilo nesto na latinskom[a ja nemam pojma latinski]a taj ce gospodin hocete vi Meryen vi ste tako dragi i stalno saradjujete,prvo sam pocrvenela zbog onoga draga,misleci on me je provalio,a zatim sto nisam znala a tek ono Meryenuser posted image ,i tako sam ostala medju kolegama Mery.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vaš nick
8.1.2009 20:20:20   
MERYEN
Izostavila sam draga Meryen od strane asistenta.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vaš nick
27.1.2009 12:23:46   
Maya21
Moj nick potice iz 2001 godine, kada sam imala 21 godinu, Guppy ce se valjda setiti toga:) Eh kakvi su to dani bili... Iako sam Marijana, svi me zovu Maja,a uvek se potpisujem sa Mayauser posted image i etoo mog nicka :)



(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vaš nick
27.1.2009 12:53:39   
Modessty
Ono za prase mi se mnogo svidja!
A brat ti je stvarno snalazljiv!!!! Zna sta treba da kaze!
Kao moj muz kad sam mu jednom prebacila da ne treba da gleda zenske u mini suknjama kad sam ja pored njega
on mi odgovorio: "Ali draga! Gledam i gadim se kako su sve odvratne u odnosu na tebe!!! "
user posted image user posted image
i kako da mu posle ne dozvolim?!? hi hi hi hi

Elem ko je citao stripove zna ko je MODESTY BLAISE
Obozavala sam je kao klinka! Bila mi je idol!
Lepa, pametna, zna da bije....
hi hi hi hi

bas ko ja!
user posted image



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vaš nick
27.1.2009 12:58:36   
Jeca*
Moj muž me zezao i zvao Modesty zbog jednih sexy čizmica koje sam nosila...slične njenim user posted image
Inače, nije tema za to, ali Niš je moj grad...cela rodbina mi je tamo iako sam ja rođena u drugom gradu i roditelji su mi u drugom gradu, svi ostali su mi u Nišu. Pozdravi mi Niš user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vaš nick
27.1.2009 13:13:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

"Ali draga! Gledam i gadim se kako su sve odvratne u odnosu na tebe!!! "
user posted image user posted image




user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vaš nick
17.2.2009 14:50:13   
guppy RR
a mamica salamica? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vaš nick
17.2.2009 14:54:04   
eugenija
  Da me ne bi prozvale narcisom, a prva ideja je bila da budem Genije (iz mog omiljenog crtaća Pera kojot- Genije), prebacih se na EUGENIJU, tj, zamaskirah namenu ... HIHIHIHIuser posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vaš nick
17.2.2009 15:01:54   
Anoniman
presudila je balaseva pjesma "... da mene Lenka naposletku zavoli"... a i neki meni dragi ljudi me tako zovu kao nadimak i uklapa mi se u ime 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vaš nick
17.2.2009 15:06:06   
eugenija
E Lenka sad me zaintrigira kako ti je onda ime, kad se uklapa Lenka.. Alena, Alenka,  Lejla, hmm.. Ne djnamuser posted image
A sad mi zavrti pesmu u glavi.. Sada ću je pevušiti do 18huser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vaš nick
17.2.2009 15:13:35   
eugenija
Najneobičniji nik na forumu mi je "Veselinovići" i toliko mi je drag, kao da je članica dospela iz serije "Metla bez drške" .. Porodičan, topao nik, simpatičan.. Još sa prefiksom VESELO.. user posted image Sjajno, nema šta!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vaš nick
17.2.2009 15:26:52   
guppy RR
Prikačila sam se na internet 1995. godine i tad umesto nicka koristila svoje pravo ime na raznim IRCevima i pričaonicama. Tada je to bilo još moguće, jer je bilo toliko malo ljudi sa ovog područja online, a posebno malo devojaka.

1996. godine upoznala sam jednog momka koji je imao akvarium sa gomilom ribica, i prozvao je mene po njima - guppy (vrsta ribice).

Taj se nadimak tako primio, da sam već 13 godina guppy.... čak me i baba zove "gupika" user posted image , i prijatelji u Srbiji takođe ...

user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
21.3.2009 10:45:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vaš nick
22.3.2009 17:09:59   
afrodita
Afrodita je kozmetika koju naj vise koristim
i volim.
Danas sam shvatila kada sam posetila temu
emisije vase mladosti
da je moj nick trebao da bude
Big mama
onda bi svima bilo jasno

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vaš nick
22.3.2009 17:46:27   
Lu
Ovako bi se sigurno zvala moja curica,mada je bila prvobitna opcija Nikauser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vaš nick
22.3.2009 18:09:08   
stella
Stella po mojoj ljubimici Stelli,kojoj sam ja dala ime.I koja sada pripada i meni posle udaje za mm.user posted image
Stella je zenka,rotvajler,donijeli smo je iz Visokog(grad blizu Sarajeva,za one koje mozda neznaju)
Tada je imala oko mjesec dana,donijela je ja na zadnjem sjedistu u paketu i u kriluuser posted image
Kako sam pocela da zalazim po netu,i po razno raznim forumima,tako mi je prvo pala Stella na pamet.
Niko me tako ne zove,ali kada idem na rr kafice predstavljam se kao Stellauser posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here