|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:08:10   
Anoniman
Na stranu folikulometrija, merenje temperature, saznanje da je sredina ciklusa... kada sve to ne bi znale...

Da li u vreme plodnih dana imate veću želju za sexom?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:10:30   
Anastazija
Je l` to jos jedna istrazivacka tema? user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja imam zelju tokom svih dana kada nemam pms ili user posted image ... Ionako nikad ne znam kada su mi plodni dani user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:13:31   
Anoniman
Ma nije, pre koji dan mi je jedna poznanica rekla nešto tipa "I tako žena ima veću želju za sexom kada su joj plodni dani", ja sam klimnula, a nemam pojma dal je to tako kod mene. user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:14:24   
Anoniman
Ni ja neznam kad su mi plodni dani...pa tako ni ne mogu da znam dal onda imam vetju zelju....mada....uvek imam veliku zelju  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:15:59   
Anastazija
cula sam da neke zene imaju veliku zelju bas u vreme user posted image ... user posted image
a za plodne dane mi je normalno, valjda se priroda pobrinula za produzetak vrste...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:16:57   
Anoniman
Teorijski jeste logično, ja pitam jel i u praxi tako?

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:18:20   
Ana RR
Imam želju za vreme plodnih dana, ali čini mi se da mi hormoni podivljaju od poslednjeg dana ciklusa! Tada BAŠ imam želju user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:18:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anastazija

cula sam da neke zene imaju veliku zelju bas u vreme user posted image ... user posted image



Imam je i ja...al to povezujem sa onim "zabranjeno votje" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:21:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Imam želju za vreme plodnih dana, ali čini mi se da mi hormoni podivljaju od poslednjeg dana ciklusa! Tada BAŠ imam želju user posted image user posted image


Joj, ja sam ciklus mislila kao svih npr 28 dana, a ti misliš posle user posted image ? Posle user posted image  imam i ja, ali to je verovatno zbog one pauze u toku user posted image , a ne zbog plodnih dana.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:26:25   
Ana RR
Pa verovatno, ali tada sam stvarno horny user posted image raspoložena za sve varijante user posted image





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:29:27   
Anoniman
Cccccc user posted image

Jao smejala sam se danas, idem po kancelariji, i kod kolege na stolu snimim heftalicu i počnem da se smejem kao lud na brašno!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:31:09   
Ana RR
Haahaaaa user posted image  user posted image  user posted image user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:34:29   
Anoniman
Kod mene je istina to za plodne dane, ja tacno znam kad su mi. Kosa mi je lepa, koza meka i mirisljava, ja sva blistam i extra sam raspolozena za sexuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
19.5.2009 15:37:31   
Anoniman
Baš sam lepa KLIK

Evo jedna stara tema. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 10:17:08   
Dora
Apsolutno je tako u mom slučaju! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 13:17:42   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Ana80

Imam želju za vreme plodnih dana, ali čini mi se da mi hormoni podivljaju od poslednjeg dana ciklusa! Tada BAŠ imam želju user posted image user posted image

Isto tako,tad mi nikad dosta price o lepom vremenuuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 13:19:59   
Anoniman
S obzirom na oblast interesovanja na RR u zadnja dva dana, želim zvanično da objavim da sve žene na RR trenutno imaju ovulaciju!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 13:21:08   
Sneža
user posted image user posted image kako li je samo bilo lako izracunati user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 13:22:02   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

S obzirom na oblast interesovanja na RR u zadnja dva dana, želim zvanično da objavim da sve žene na RR trenutno imaju ovulaciju!!!! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 13:22:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

user posted image user posted image kako li je samo bilo lako izracunati user posted image


Čista odokativna metoda je u pitanju! user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 13:23:10   
Anastazija
Uff, pa meni se sve poremetilo.. Ovulacija mi uopste nije na sredini ciklusa.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 13:28:03   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

S obzirom na oblast interesovanja na RR u zadnja dva dana, želim zvanično da objavim da sve žene na RR trenutno imaju ovulaciju!!!! user posted image user posted image user posted image


i heklaju ČIPKAST milje....user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 14:05:54   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

S obzirom na oblast interesovanja na RR u zadnja dva dana, želim zvanično da objavim da sve žene na RR trenutno imaju ovulaciju!!!! user posted image user posted image user posted image


i heklaju ČIPKAST milje....user posted image

Jeco luda si skrozuser posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 14:08:43   
Anoniman
user posted image

haj mangupi oheklajte ovo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Veza: plodni dani - želja za sexom
20.5.2009 14:10:41   
Sneža
user posted image Vucko,bravo za mustru,ma odmah cu danas da pocnem bostiuser posted image  

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here