|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Baš sam lepa...
15.12.2008 9:42:29   
Anoniman
Ne znam ni gde da stavim temu. guppy će srediti ako ne bude ok.

U zadnjih par meseci sam primetila "jednu" stvar.

Prvo sam primetila da u toku jednog meseca imam 5 dana kada sam sebi lepa. ne znam dal znate o čemu govorim - ono kada ustaneš ujutru, pogledaš se u ogledalo i jednostavno si lepa sebi.

Onda sam primetila da u tih 5 dana imam potrebu da se diskretno našminkam (što inače ujutru nerado radim) i da se baš lepo obučem. Čak mi grč hvata nogu u tom periodu (stopalo pa kroz ceo list do kolena) ako nisam na štiklama nego u ravnoj obući.

Pošto pijem antibebi pilule, mogla sam jednostavno da pratim kada se to dešava. Dešava se kada mi ostane još 9 pilulica. Znači, 21-9 = 12, + 7 dana pauze, međutim, ne dobijem odmah prvi dan, nego 3-ći, što znači 7-3 =4, znači, ako računam da mi je prvi dan menstruacije nulti dan, ovo se dešava od 12+4=16, 16og dana pa narednih 5 dana. user posted image

Čak sam ovo povezala i sa onim textom da je ženama tokom plodnih dana glas viši KLIK ZA NEUPUĆENE, pa sam osluškivala sebe user posted image , naravno ništa nisam čula.

Zanima me šta mislite o ovome?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Baš sam lepa...
15.12.2008 9:53:28   
Jeca*
Mislim da to sigurno ima veze sa hormonima i slažem se sa tobom. Ja nikada nisam pila pilule, ali sam uvek imala tako par dana u mesecu kad zračim i sijam i to sam uvek povezivala sa ciklusom
A kad smo već kod toga, ja nikada nisam otišla nenašminkana na posao. Ja sam tip koji obožava da bude našminkan i na štiklama user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Baš sam lepa...
15.12.2008 9:59:55   
Anoniman
Ne odem ni ja nenašminkana, rekla sam da to nerado radim. user posted image  Naime, pošto nosim naočare, onda je malo jednostavnije, jer dobre naočare ... kako da kažem. Ne moram biti temeljno našminkana. Stavim kreon, maskaru, rumenilo, i sjaj za usne. A ovih 5 dana... tu ide i senka za oči u dve boje, da bude lepo kada trepnem. user posted image  

Ono što mene zbunjuje je to što sam ja bila ubeđena da kroz pilule ja ne bih trebala imati apsolutno nikakve simptome ciklusa... naime, ne bih trebala osećati ovakve promene za vreme plodnih dana... koji pri tom ni nisu plodni jer to reguliše pilula (nisam znala kako lepše da napišem). user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Baš sam lepa...
15.12.2008 10:01:24   
Jeca*
Ali pilula dodatno uzburkava hormone (znaš šta ja hoću reći) pa je kod tebe čak to možda i izraženije nego kod onih koje ne piju pilule. Bar ja tako mislim!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Baš sam lepa...
15.12.2008 10:07:28   
Anoniman
user posted image moguće...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Baš sam lepa...
15.12.2008 19:16:12   
Lu
Kako pilule imaju utjecaj na hormone...Tashi se automatski učini da je lijepauser posted image
Jao ...ubiće me poslije ovoga.
A sada ozbiljnouser posted image , i ja imam momenata kad sam sebi lijepa i kod mene je to psihički mislim..
Postoje dani,nije bitno koji u ciklusu,kad se osjećam super i poželim da sam lijepa,
našminkam se sredim i uživam,ma nemora mene nitko gledati takvu,dovoljan mi je taj osjećaj i onda se osjećam i sexy i onda želim...


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
15.12.2008 19:22:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Baš sam lepa...
15.12.2008 20:21:09   
andrijana
Ja to zelim otkad sam se porodila...user posted image Mislim,da sam lepa...user posted image Salim se. Ja to uvek mislim jedino je pitanje raspolozenja kada zelim da se sredim i nasminkam cak i kada idem u prodavnicu.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Baš sam lepa...
15.12.2008 21:22:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Kako pilule imaju utjecaj na hormone...Tashi se automatski učini da je lijepauser posted image
Jao ...ubiće me poslije ovoga.


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Baš sam lepa...
16.12.2008 2:34:04   
stella
Ne uzimam pilule.Al imam tih dana kad se osjecam lijepom i imam potrebu da se "sredim" a ima i onih kad najradije nebi ustala iz kreveta,al tu je pahuljica pa se moram pokrenuti i da necu.
Imam jako izrazen PMS i samo bih se svadjalauser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Baš sam lepa...
16.12.2008 8:16:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stella

Imam jako izrazen PMS i samo bih se svadjalauser posted image


I ja sam svađalica... pa, samo izvoli! user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 13:22:54   
Anoniman
Opet sam lepa! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 13:27:19   
oliveradj
Ja obožavam dane kada sam sama sebi lepa kad imam volje da se sredim našminkam jedva čekam te dane user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 14:24:37   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Opet sam lepa! user posted image

user posted image user posted image evo pogledah se i ja u carobno ogledalce,ma lepotica prava,sta da vam pricamuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 14:25:59   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Sneža

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Opet sam lepa! user posted image

user posted image user posted image evo pogledah se i ja u carobno ogledalce,ma lepotica prava,sta da vam pricamuser posted image



Ja ne smem ni da se pogledam, pozliće mi od ushićenosti i oduševljenja user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 9.6.2009 14:26:31 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 14:27:11   
Sneža
user posted image user posted image Jeco

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 14:27:52   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

A Snežo, nije ti čarobno ogledalce reklo da sam ja najlepša na svetu? user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 9.6.2009 14:28:25 >

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 14:28:51   
Baby1608
user posted image  ja sam sebi uvijek lijepa hahahahha (sala mala)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:32:42   
barbara
mene je bas sada uhvatio osecaj da sam lepa sama sebi i bez sminke i frizure ali naravno malo to uredim pa budem jos lepsa!moj muz mnogo voli slatko jos malo i pojesce me skroz!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Baby1608)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:44:55   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image user posted image user posted image

A Snežo, nije ti čarobno ogledalce reklo da sam ja najlepša na svetu? user posted image

Ne,samo mi je reklo:Snezana ti si najlepsa na svetu,cuvaj se plavuse sa cvikerima koja hoce da ti pokloni jabukuuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:47:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

IZVORNA PORUKA: Tasha RR



A Snežo, nije ti čarobno ogledalce reklo da sam ja najlepša na svetu?

Ne,samo mi je reklo:Snezana ti si najlepsa na svetu,cuvaj se plavuse sa cvikerima koja hoce da ti pokloni jabuku




ogledalce ogledalce moje reci mi na svijetu najljepsi ko je
sjajna je ljepota tvoja .... al jos je ljepsa snješkica tashkice moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:49:05   
Anoniman
al da se vi ne svađate ja sam najljepša user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:50:48   
barbara
ja podignem slusalicu i pitam ko je najlepsi na svetu a ona kaze-:"ti,ti,ti....."

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:51:12   
marince1
IZVORNA PORUKA: Sneža

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image user posted image user posted image

A Snežo, nije ti čarobno ogledalce reklo da sam ja najlepša na svetu? user posted image

Ne,samo mi je reklo:Snezana ti si najlepsa na svetu,cuvaj se plavuse sa cvikerima koja hoce da ti pokloni jabukuuser posted image



E lude ste 100 %!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:51:24   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here