|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zdrave grickalice za zaposlene mame
28.8.2014 17:12:24   
superm
Drage moje, ako imate ideje ili recepte za zdrave grickalice koje su zgodne 'za odneti na posao', molim vas da to podelite sa mnom.
user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame
29.8.2014 8:41:18   
Peace*
Ja na posao nosim dve užine.
Prva je voće. Pošto ne volim kad mi npr breskve cure niz ruku, onda sve seckam. Imam male činijice, plastične, i seckam voće. to ide toliko u krajnost da čak i grožđe skinem sa peteljke. user posted image
Druga užina su mi: lešnici, bademi, brazilski orasi, ovsi keks i sl.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame
29.8.2014 17:01:59   
superm
Bademi su super, drze sitost, sto bi se reklouser posted image , ovsi keks je odlicna ideja.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame
3.9.2014 9:12:58   
Anarunika
Ja čeznem da ponesem zdravu užinu i ručak na posao,ali to mi je jako komplikovano jer duuuugo putujem do posla i nosim dosta stvari ,i onda mo je nezgodno da pakujem još i hranu koja u torbi može da se izmrcvari,otvori,prevrne...Ali sva sreća radim dva dana u nedelji pa ta dva dana i mogu da izdržim sa pekarom ii brzom hranom. Ponekad ponesem "Dobru ovsenu kašu" od maline.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame
3.9.2014 10:28:26   
Modessty
ja počela da radim u ovoj nedođiji i na teži način shvatila da moram da nosim doručak. Klub nam je zatvoren i jedino mogu do Elktronskog da odem i kupim nešto, a tamo je samo pecivo tipa: pogačice, lepeze sa sirom, šunkom, pavlakom, rolne sa kobasicom, sendviči sa sumnjivom salamom itd. I sve je ogromno i suvo i nije baš da se jede svaki dan!

Zato ja ovako reših: u jednu plastičnu kutiju spakovala musli koji mi stoji u ormariću pa kad zaboravim ili ne stignem da ponesem od kuće da ne umrem od gladi. Kupila i neki o'cake i stavila u ormarić isto za nedaj bože. Trebalo bi da kupim neko suvo voće i to ostavim da imam.

Mi ovde kupujemo i one velike balone sa vodom jer nam je voda bljak.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame
27.7.2016 20:24:10   
milicicak
Ja ovih dana na posao nosim stapice celera i pirincane galete. A sutra cu da dodam i svezu sargarepu

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here