|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crveni osip na vratu
10.3.2009 13:55:56   
Anoniman
Kada se Luka rodio, bio je mnogo mali i mršav, ali se za prvih mesec dana momački ubucio. user posted image  A to je bio vreli avgust mesec. user posted image  Jako brzo je dobio osip po vratu, moja baka je volela da kaže, "Pa luftiraj mu vrat!"... KAKO POBOGU??? No, pošto je to crvenilo postajalo baš gadno, a on zaista to nikada nije luftirao, sem kada mu ja perem uveče, nije ni izgledalo kao da će proći. Nije da želim da napravim od muve slona, ali mene je to baš frustriralo već pred kraj, jer su mu majčice još dodatno grebuckale to mesto (koliko god da su mekane), pa sam odlučila da napišem šta sam radila.

Više puta na dan sam mu prebrisala sa Acidi borici, onda sam ga blago odigla od podloge na kojoj je ležao, tako da mu se glavica malo zabaci nazad kako bih mogla prići vratu. Onda sam duvala da se osuši i zatim sam stvaljala baby puder da se osuši.

Dok smo uspeli da se izborimo sa tim, stigla je zima, i sve je prošlo.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Crveni osip na vratu
11.6.2009 15:17:46   
oliveradj
Probaću bebi puder da zaustavimo osip da ga ne bi bilo više. Mislim da posle kupanja se povuče da je to crvenilo samo od vrućine i znoja.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Crveni osip na vratu
11.6.2009 15:37:43   
Anoniman
Nemoj previše mazati pavlovićem. jesi pročitala onu drugu temu što sam ti dala? tamo sam pisala baš o osipu ispod pelene.

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Crveni osip na vratu
24.6.2010 13:13:10   
Pilence81
Nisam znala gde da postavim pitanje pa evo ovde :(
Mojoj devojcici sew pojavilo crvenilo na licu,ima jako suvu kozu i neke sitne bubuljice,koja krema je najbolja za to please preporucite mi?
Da naglasim da Lena ima nepunih 2 mesecauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Crveni osip na vratu
24.6.2010 14:47:20   
Snelle
Pilence, i mojoj Lani se to pojavilo i baš sam juče pitala pedijatra čime da joj čistim lice. Rekla je da je to normalno, da se pojavilo od vrućine i da će se isto tako povući, i da ne treba ništa  da koristimo. Ako baš želiš, skuvaj čaj od kamilice pa  joj onda tuferom premaži lice, i ništa drugo, pogotovu nikako nemoj da koristiš kreme!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Crveni osip na vratu
23.5.2011 13:28:10   
New Mom

IZVORNA PORUKA: oliveradj

Probaću bebi puder da zaustavimo osip da ga ne bi bilo više. Mislim da posle kupanja se povuče da je to crvenilo samo od vrućine i znoja.

Od kada jurca hodajući, pojavio se ovaj problem. Je l' puder dovoljan?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Crveni osip na vratu
28.5.2011 14:30:50   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Shishica

Ema se od toplote jakio ospe oko vrata.. na nekim mestima je bas jako.. ne znam kako da sprecim to?



_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Crveni osip na vratu
28.5.2011 14:31:49   
New Mom
Puder bebi stalnooo i za sada pali. Pre toga je samo prebrišem mokrim peškirom.

< Poruku je uredio New Mom -- 28.5.2011 14:32:02 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Crveni osip na vratu
30.5.2011 12:00:07   
milijana.rs
Mojoj bebi se prije 6 dana pojavio osip iza vrata,pa se prosirio malo i na ramena.Mazala sam iz pocetka jekodermom,pa nista.Poslije ispirala kamilicom i mazala Bekutan puderom,nista se nije povuklo.Sada vec dva dana mazem Bepanthen kremom,osip je malo manji,ali jos se nije povukao.Zanima me koliko vremena treba da prodje taj osip?Poslije koliko se vasim bebama povukao?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Crveni osip na vratu
30.5.2011 12:01:47   
New Mom
Kreme pogoršavaju (bar nama), koža ne diše pa je još gore, probaj da isušuješ i stavljaš puder, milim da je efikasnije. Na to nam skoro odmah prolazi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu milijana.rs)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Crveni osip na vratu
30.5.2011 12:17:50   
*Alexx*
Pa vidi da li si menjala prasak za ves, omeksivac... obicno su to okidaci osipa (pored vrucine). Sta znam, Andreju je trebalo jedno nedelju dana da mu osip skroz nestane.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Crveni osip na vratu
30.5.2011 12:24:48   
milijana.rs

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Pa vidi da li si menjala prasak za ves, omeksivac... obicno su to okidaci osipa (pored vrucine). Sta znam, Andreju je trebalo jedno nedelju dana da mu osip skroz nestane.



Jesam...promijenila sam i prasak za ves i omeksivac.Mislila sam,sad je vec veca beba,nece joj smetati.Hvala ti...pokusacu samo puderom,pa da vidim kako reaguje.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Crveni osip na vratu
1.6.2011 10:47:21   
milijana.rs
Evo,jutros smo bili kod pedijatra zbog osipa.Kaze da je to zbog sunca izasao osip,ne mazati nikakvim kremama,vec samo puderom.

(odgovor članu milijana.rs)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Crveni osip na vratu
10.6.2012 21:52:24   
cockic
evo ja nadjoh temu petar se danas bas osuo po vratu od znoja tusirala sam ga pet puta danas i prvo kremu namazah medjutim bilo mu je gore od cink kreme i ona posle sledeceg kupanja sam mu stavila puder i mnogo mu je manje.on se bas znoji bice nam zanimljivo letos ako ovako bude se osipao od znoja.

(odgovor članu milijana.rs)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here