|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dobar endokrinolog
19.11.2009 9:48:33   
daca77
Posto ne znam sta cu i kako cu, da li bi ste mogli da mi preporucite dobrog endokrinologa u Nisu ili okolini
Direktna veza do poruke: 1
   RE: dobar endokrinolog
22.6.2011 22:57:34   
moja ciklama
a endokrinolog u Beogradu?
Ja sam čula pohvale za

Prof.dr sc.med. Svetlana Vujović
Prof.dr Mirjanu Šumarac-Domanović
Prof. dr Dragan Micić

Ima li neko od vas iskustva, preporuke?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: dobar endokrinolog
23.6.2011 1:43:49   
liliana
Ciklamo, Ceca Spremović iz Višegradske. user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: dobar endokrinolog
23.6.2011 7:04:44   
isidora88
meni treba dobar endokrinolog u NSuser posted image
pisite na pp ako imate neku preporukuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: dobar endokrinolog
23.6.2011 9:02:52   
Anoniman
Dr Edita Stokić i dr Đilas su dobre u Novom Sadu.user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: dobar endokrinolog
23.6.2011 9:04:13   
isidora88
zille a gde one rade?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: dobar endokrinolog
23.6.2011 9:07:17   
NadaR
Molim vas samo brojeve telefona, nazive privatnih klinika i adrese na pp . Moze? user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 23.6.2011 9:12:09 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: dobar endokrinolog
23.6.2011 9:40:32   
nina26
Prof.dr sc.med. Svetlana Vujović


Ciklamo pored Dr Spremovic, sam cula i za Dr Vujovic da je fantasticna, ona se bas bavi reproduktivnim hormonima.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: dobar endokrinolog
23.6.2011 22:32:15   
mika79
Isidora imaš pp

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: dobar endokrinolog
2.7.2011 0:00:03   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: liliana

Ciklamo, Ceca Spremović iz Višegradske. user posted image

Potpisujem! Detaljna, ne daje terapiju dok sve ne ispita, a ono sto je bitno bavi se i sterilitetom i kada su hormoni uzrok, naravno. Ja idem kod nje po preporuci sa rruser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: dobar endokrinolog
2.7.2011 1:58:14   
liliana
Da, upravo ovo što je Lida napisala. Lido, jesam li ti je,možda, ja preporučila?user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: dobar endokrinolog
2.7.2011 23:37:50   
lidija 011
user posted image ... Moguce Lili, ne sjecam se ni ja vise, bilo je to prosle godine u martuuser posted image . Ceca mi je radila i HSG, i sve mi objasnjavala sa snimakauser posted image ...

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: dobar endokrinolog
23.11.2011 11:44:19   
hanka
Da li zna neko dobrog endokrinologa u Nisu?

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: dobar endokrinolog
10.9.2012 13:07:57   
milenatea
Zasto se niko ne javlja iz Nisa?user posted image

Ja sam slucajno naisla na Danijelu Radojkovic u Nisu, bila je taj prvi put fina dugo smo razgovarale, dala mi je da odradim sve analize, danas odem, jer mi je napisala na izvestaju, kontrola bez zakazivanja, vec sa rezultatima (kada sakupim sve). I danas ne moze da me primi vec samo u petak posle podne... Razocarala me je. Koliko sam ja razumela ispada da radi samo ponedeljkom pre podne i petkom posle podne.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: dobar endokrinolog
10.9.2012 13:44:29   
Modessty
Tako je kod svih doktora na endokrinologiji. Jedino ako si trudnica primiće te preko reda, tog dana kad radi. Moja dr obično radi petkom. Ja sam prošle nedelje zakazala za 5. oktobar. Idem kod dr Radmile, ali ubij me ako znam kako se preziva. Ima dva prezimena. Nije loša. Izašla mi je u susret kad sam zimus bila trudna.
Ko od njih radi privatno pojma nemam. da pitam moju mamu pa da ti javim, ako ti je hitno

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: dobar endokrinolog
10.9.2012 21:17:29   
milenatea
hvala ti, bila sam kod ginekologa i on kaze da imam smanjen estradiol i progesteron, i da ce mi terapiju dati endokrinolog, ali ja do nje dok dodjem user posted image . Videcu sta ce biti u petak, pa ti javljam, danas sam celo pre podne presedela na endokrinologiji i ne moze prioritet imaju sa brojevima a meni je rekla da ne zakazujem i na izvestaju pise kontrola sa rezultatima bez zakazivanja.

Trudna na zalost nisam, tako da cu sacekati do petka :) sto se mora nije tesko user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: dobar endokrinolog
23.2.2013 11:18:02   
madre
ima li novih preporuka za dobrog endokrinologa iz beograda?user posted image ili da potrazim svetlanu vujovic?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: dobar endokrinolog
27.11.2014 23:24:33   
Sosa Mena
Da li neka zna dobrog endokrinologa u Zrenjaninu ili u Kikindi?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here