|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 17:35:15   
indy_25
Sokirala sam se maloprije. Igram se sa mojom Sarom i kad je otvorila usta primjetim nesto crno odnosno ljubicasto u ustima i mislim nesto joj u ustima.Stavim prst i krenem da izvadim to nesto al ustvari to nemoze da se izvadi. Umrla sam od straha. Velicine je graska i lici na neki mladez ili neku veliku bradavicu. Nikad do sada nisam to primjetila. Moj muz nije toliki panicar i kaze da je vodimo tek sutra doktoru a ja sam izbezumljena cijelo vrijeme mislim sta li je to. Trazila sam na googlu imali nesto slicno i naisla sam na dva iskustva gdje su morali bebi da operiraju to jer je to neka dobrocudna cista. Molim boga da nije nesto strasnouser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 19:50:23   
NadaR
  Uh Indi, vjerujem da si se jako uplasila user posted image
Drzim palceve da nije nista ozbiljno user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 20:33:53   
Verus
Indy: moguce je vrlo lako da je zvakala nesto od igracaka i prickinula obraz iznutra: i to je ostavilo malo hematom.  Ja stvarno mislim da je to.  Helena je tako nokticem zakinula jezik kada je zvakala prste i imala hematom na jeziku i proslo je.  Ne sekiraj se molim te, ali nam se javi sutra. Ljubim vasuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 20:40:26   
Shishica
Ne znam za tako nesto... ali Ema je imala kad se rodila belu grumuljicicu na desnima, tvrdu i velicine vece ciode.. Polako je nestajalo i sad skoro da nema.. Isto je imao i mali koji se rodio sat pre Eme..

Ne znam za ovo ljubicasto user posted image Javi nam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 20:45:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

Sokirala sam se maloprije. Igram se sa mojom Sarom i kad je otvorila usta primjetim nesto crno odnosno ljubicasto u ustima i mislim nesto joj u ustima.Stavim prst i krenem da izvadim to nesto al ustvari to nemoze da se izvadi. Umrla sam od straha. Velicine je graska i lici na neki mladez ili neku veliku bradavicu. Nikad do sada nisam to primjetila. Moj muz nije toliki panicar i kaze da je vodimo tek sutra doktoru a ja sam izbezumljena cijelo vrijeme mislim sta li je to. Trazila sam na googlu imali nesto slicno i naisla sam na dva iskustva gdje su morali bebi da operiraju to jer je to neka dobrocudna cista. Molim boga da nije nesto strasnouser posted image


Maco, to je najverovatnije hemangiom-unutrasnji mladez.Imala ga je cerkica od moje kume.On u 99% slucajeva nestane do 6-te godine i nema potrebe da se dira.Ako do tog uzrasta ne nestane spaljuje se laserom. Ne brini nista.

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 21:10:32   
indy_25
Hvala vam svima malo mi je lakse najvjerovatnije je da je hemangiom e sad dali ce nestati ili nece ne znam ali sutra idemo doktoru pa cu pisati sta su nam rekli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 21:15:28   
anajid
indy znam da se sekiras,ali bice to sve u redu draga!Javi nam se sutra!Ljubimo malu macu nasu!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 21:18:05   
Anoniman
Bas mi je zao sto se sad nerviras,ali bice sve u reduuser posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 21:26:46   
Mishica 77
Delim mišljenje sa Verus, možda se gricnula.
A i ako je hemangiom, sve se leči.
Ne brini. Javi obavezno šta je bilo. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izraslina u ustima bebe
7.10.2010 22:13:58   
Diabla
Sigurno nije nista strasno, mozda se ujela pa se krv podlila. Ipak je povedi kod dr, da ti je srce na mjestu. Ali vjerovatno je nesto bezazleno! Kiss

< Poruku je uredio Diabla -- 7.10.2010 22:14:49 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izraslina u ustima bebe
8.10.2010 13:10:43   
indy_25
Bili smo kod doktora  kaze da nije hemangiom nego se najvjerovatnije ujela desnima i zbog toga joj je izaslo. Jutros joj je bilo manje odnosno ispuhalo se. Hvala bogu da nije nista strasnouser posted image . Hvala zenice user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izraslina u ustima bebe
8.10.2010 13:13:17   
viking
Uh, Indy, dobro je! Sreća, sreća, radost! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izraslina u ustima bebe
8.10.2010 14:22:29   
Verus
user posted image  eto! bas ko helena sa jezikomuser posted image
IZVORNA PORUKA: indy_25

Bili smo kod doktora  kaze da nije hemangiom nego se najvjerovatnije ujela desnima i zbog toga joj je izaslo. Jutros joj je bilo manje odnosno ispuhalo se. Hvala bogu da nije nista strasnouser posted image . Hvala zenice user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izraslina u ustima bebe
8.10.2010 14:31:14   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izraslina u ustima bebe
8.10.2010 14:44:21   
Anoniman
Dobro je user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izraslina u ustima bebe
8.10.2010 22:44:56   
Mishica 77
Ja rek'o da ti pošaljem pp pa videh da si odgovorila ovde.
Hvala Bogu da je sve dobro! user posted image user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here