|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.3.2024 9:07:01   
Srecko47E
Omlet sa pahuljicama i sremusom.
x3 za sva tri deteta. :)

Rucak-brokoli potaz.
Kus kus sa povrcem i junetina u paradajz sosu.

Za salatu rekoh mm da napravi sam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.3.2024 9:55:26   
Sanjica26 RR
Za dorucak sam spremila pitu sa sirom. Ostalo je supe sa knedlama i misaka sa tikvicama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.3.2024 11:36:07   
Ana RR
Danas će mm svratiti u Zrno Ra tako da će biti vege lazanja za ručak :D

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.3.2024 13:29:32   
Ana RR
Aaaa zaboravili smo da je ponedeljak i da ne rade danas user posted image ništa od lazanje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.3.2024 13:55:53   
Ivanka 75
Nista drugo nisam stigla osim restovanog krompira sa kobasicama iz rerne i proja. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.3.2024 16:24:07   
Ana RR
Mi smo ipak lepo klopali. Mm je svratio u Moravu i kupio nam ramstek, ćevape, kobasice (ja inače ne volim ali probala sam i baš su lepe). Oni tamo lepo sve ispeku, ja sam samo napravila salate. Milina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.3.2024 14:39:46   
Srecko47E
Potaz od povrca i otvorenu sarmu.
Dorucak klasika,kasu na 101 nacin i ostaje mi jos da razresim misteriju vecere-bice grasak od juce sa noklicama i junetinom i molim lepo.
Ispecu samo somune. user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.3.2024 17:10:03   
Ana RR
Losos, krompir pole, salata (leblebije, avokado, kiseli krastavci, crveni luk, začini, masl.ulje, limun).

Medeno srce kolač i muscat temjanika :)

Mm je rođendan pa je sve bilo po njegovoj želji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
15.3.2024 10:38:55   
Ivanka 75
Pasuuuuulj sas suvo meso, mljaaaaaaac 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
15.3.2024 11:00:40   
Srecko47E
Dorucak,prosena jaja sa sremusem (sremus,jaja,slanica,proso koji je prethodno skuvan).

Rucak-nismo kuci.
Suprug je na poslovnom putu,deca -skola i vrtic,ja sam na poslu.Bilo mi je bezveze da spremam bilo sta,pa da sutra podgrevam.

Vecera-uzela sam iceberg salatu i curece burgere u Maksiju.Napravicu zemicke ,ocas posla i to je to.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
17.3.2024 15:58:53   
Ivanka 75
Svinjsko pečenje, krompiti iz rerne, čorbica od spanaća, salate salate i salate 😊 Proja (bez praska za pecivo, zaboravila da ga stavim), urnebes, mafini sa cokoladom i borovnicama. 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
18.3.2024 11:22:09   
Srecko47E
Spremila sam paprike iz rerne,punjene sa orasima.
Salata zečena uz balzamiko od pomorandze kao prilog i posni pire krompir.

Za mene kupus dijeta-narednih pet dana. :)
*post na vodi,a to volim pa taman.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
18.3.2024 14:43:13   
dddaca
Danas nista, odmaram od kuvanja. Juce bila riba za rucak, i napravila podvarak da bude za danas i sutra. 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
18.3.2024 21:05:16   
Ana RR
Mi smo imali od juče (supa i zapečena boranija) tako da nisam ništa više spremala.

Za vikend sam pravila portokalopitu i onaj moj čokoladni kolač, slane mafine, bagete sa puterom, belim lukom i začinima. Imali kumove na druženju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1214
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Idi na:







Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica
Picoline
Ringerajin kuvar: Maraj



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image
Click Here