|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Re: trudnoca
21.6.2014 16:03:09   
anavaske
dali mi iko moze reci kakvi su nalazi i dali po njima mogu oststi trudna LH13,8 FSH6,4 PROGESTERON1,2 PROLAKTIN275 TESTOSTERON0,87 ESTRODIOL84,41 KORTIZOL547 PROLAKTIN U 11h 239 a u 16h239 KORTIZOL 16h367 24h599 TSH1,630 FT4 14 I SAMO AKO MI MOZETE DATI KOREKTAN I ISKREN ODG DALI MOGUuser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Re: trudnoca
21.6.2014 16:06:31   
Verolina
Anavaske, daj referentne vrednosti. Po ovome vidim samo da imas inverziju LH i FSH

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anavaske)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Re: trudnoca
21.6.2014 16:14:23   
anavaske
JA SE BAS SLABO KONTAM U TE HORMONE TO JE STO IMAM SA NALAZA SVE I STO IMAM JOS LABARATORIJSKE NALAZE

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Re: trudnoca
21.6.2014 16:22:29   
Maslacak15
Anavaske pretpostavljam da imas neku vrstu policisticnih jajnika posto su lh i fsh u odnosu 2:1 i testosteron je nesto veci od normale ako je 0,87 dato u ng /ml a verovatno jeste. To Göre zvuci nego sto jeste, mnoge zene Pate od istog sindroma i obicno se uspesno resava i trudnoca bude bez problema. Postoji nekoliko uzracnnika tj mogucih terapija i sigurno da moras da se obratis lekaru ali na prvi pogled lici na PCOS. Puno te pozdravljam.

(odgovor članu anavaske)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Re: trudnoca
21.6.2014 16:27:53   
anavaske
isla sam i nista mi nije dao osim yaz tablete da pijem a imam cistu na jednom jajniju i kada prestanem da pijem da pokusam na bebi ja sam prestala ali mi je prestao i menzes odma ali sto je gledao te nalaze rekao je da cu moc imati djete pa sada nisam pametna kome vjerovati

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Re: trudnoca
21.6.2014 17:00:14   
Olga75
ima slicna tema pa cu ovu zakljucati
evo link KLIK

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anavaske)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here