|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 20:19:08   
serpica
Ne racunajuci protekla dva dana koliko vremena inace provodite na ringeraji?user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 20:22:59   
Modessty
user posted image odmah se setim tebe na tv-u i one tvoje izjave "4-5 sati" user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 20:24:54   
Figaro88
Sat,dvauser posted image Ponekad ni toliko,ponekad vise....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 20:26:38   
degu
sad manje nego što bih želela user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 20:28:59   
zoća
danas ceo dan a inače ne toliko koliko bih želela

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 20:34:07   
Dada81
Uh...Danas 4-5 sati user posted image juce i vise,cini mi se,ali vanredna je situacija.Ja inace ne volim rokove,nego laganije varijante,dobijem tahikardiju..
A,inace,ranije,napravila sam vecu pauzu zbog posla,pa danima nisam dolazila,a kako rekose Degu i Zoca ,uvek mi nedostajalo da mogu vise vrem.imati za RR,pa se divila ( i divim)zenama koje sve postizu.
Ja se ne volim nicemu polovicno posvetiti!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 21:27:48   
serpica
Da sad mogu da izjavim bilo bi 8 satiuser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 22:06:15   
anci kv
bas ne merim. nisam vezana za racunar,vecinom cetujem preko tel.tako da cim ugrabim malo vremena,tu sam

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 22:08:30   
indy_25
od kko sam pocela da radim jako malo. al uglavnom jednom dnevno otvorim stranicu. ne pisem vise jer stvarno nemm vremena. ali volim rr punoooooo.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koliko vremena provodite na rr
12.3.2013 22:09:40   
tijana86
Molim vas pomozite mi u temi IShrana bebe od 9-12 meseci !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koliko vremena provodite na rr
26.2.2014 13:38:59   
lavica28
Slucajno videh ovu temu, pa reko da se javim!
Obicno kazem cas cu, user posted image da iscitam sta sam juce propustila ostavim komentar i odoh, ali se uvek zadrzim mnogo duze nego sto mislim, pogotovu sada kako sam na trudnickom, a to bude i po par sati user posted image
Uvek nadjem nesto interesantno, pa jos nesto i tako prodje vremeeee user posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koliko vremena provodite na rr
26.2.2014 13:43:36   
Adriana83
U poslednje vreme sve manje... Deca rastu,nema se vremena.Citucnem ponesto,retko pisem,imam utisak da je sve vec pametno receno ili ima neka zenica cije je iskustvo svezije pa se ne mesam.

(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koliko vremena provodite na rr
26.2.2014 15:03:15   
big mum
Ne bas puno.Rjetko kad se javljam.Ponekad samo čitam ako ima šta da komentarišem javim se.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koliko vremena provodite na rr
26.2.2014 15:15:04   
bea83
Koliko mi posao dozvoljava user posted image
Kad sam kući retko kad se setim da udjem, a na poslu obavezno user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koliko vremena provodite na rr
26.2.2014 17:32:17   
wivern
Od kako sam na bolovanju svaki slobodan trenutak provodim na rr, a kad radim ne postizem nista. Moracu da prestanem da radim user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koliko vremena provodite na rr
26.2.2014 19:55:42   
Milagros
Skoro svaki dan sam tu,čitam i javim se tu i tamo ponekad,mada sam ja još nova članica.

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koliko vremena provodite na rr
27.2.2014 12:09:27   
Didy
Kako kad. u poslednje vreme sam se opet aktivnija jer trenutno ne radim za stalno, već poneki čas održim, a deca su pre podne u vrtiću. Inače se retko kad logujem kad su oni kod kuće, eventualno kad spavaju. Kad se Sofija rodila, nisam uopšte imala vremena i bio je čak i period od par meseci kad se nisam nikako uključivala jer nisam stizala.
U prevodu - imam periode kad sam baš aktivna i kad uopšte ne stignem i po nekoliko meseci da se uključim, a najviše zavisi od toga da li radim ili ne.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koliko vremena provodite na rr
15.11.2014 12:30:18   
soni
Kolko mi vreme dozvoli...Volim da procaskam ovde, ali posao, dete, kuca odvlaci puno vremena...Kad sam bila u crticama prvi put visila sam na RR po ceo dan...Ostalo me nista nije zanimalao user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here