|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Revolucionarna dijeta! Skinućete salo dok kaž...
21.6.2016 14:20:05   
Veseli kolačić
Čitava poenta ove dijete je da izbegavate ugljene hidrate (UH), ali uz ovaj režim ishrane to vam neće biti teško, jer ih nećete jesti prvih 6 dana, dok ćete ih 7 dan imati za doručak i ručak.

Šta sve smete da jedete?

- Sve vrste mesa (osim masne svinjetine - slanina i čvarci nisu dozvoljeni, dok je čisto svinjsko dozvoljeno),
- Sve vrste ribe i one u konzervi,
- Mlečni proizvodi sa što manje UH kao što su sirevi sa 45% mm a to su kačkavalj, gauda, trapist i sl. Kisela pavlaka je dozvoljena ali ne treba preterivati, dok sirevi sa malo mm i feta se mogu koristiti u malim količinama jer imaju više UH. jogurt je dozvoljen do 1/2 l dnevno maksimalno.
- Povrće koje je dozvoljeno je kupus, zelena salata, krastavac, kelj, brokoli, španat, blitva, rukola, karfiol, luk, keleraba, celer, tikvice, špargla, malo paradajza i pečurke.
- Jaja na sve načine (ako ih pržite onda na maksimalno 1 supenoj kašiki ulja),
- Orašasti plodovi (badem, orah, kikiriki ali samo šaka dnevno),
- Voda što više.


Šta ne smete da jedete?

- Bilo koju vrstu peciva (brašno nikako),
- Voće,
- Krompir, soja, pasulj, grašak, buranija, sočivo, pirinač,
- Grickalice, slatkiši,
- Sokovi, šećer nikako.


Sve ono što je dozvoljeno da imate u svojoj ishrani unosite prvih 6 dana, a za 7 dan za doručak i ručak slobodno pojedite testeninu, krompir, pirinač, pizzu, voće, sve osim šećera, kupovnih sokova, kolača i torti, svega što u sebi ima šećer. Ako vam se baš jede nešto jako slatko uzmite med. Večera 7 dana treba da vam bude kao u prvih šest dana, znači samo dozvoljene namirnice sa malo UH. Nakon isteka 7 dana vratite se na prvi dan.

Prema ovoj dijeti, u roku od mesec dana ćete izgubiti minimum 10 kg, sigurno i više, jer ova dijeta napada masti na najbolji mogući način, a pritom čuva mišiće.
Što je najbolje, sve dozvoljene namirnice (i meso i jaja i povrće i mlečno) možete jesti koliko i kada želite, znači nema merenja, niti računjanja UH iz povrća kao u Atkinsu.

Iako u dijeti piše da su dozvoljeni orašasti plodovi (do šaka dnevno), ja ću ih lično izbeći.
Uz ovu dijetu možete uzimati šumeće tablete vitamina i minerala ali bez šećera (obratite pažnju kada kupujete). To će vas osvežiti.

Ja sam krenula danas, srećno svima! user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Revolucionarna dijeta! Skinućete salo dok...
21.6.2016 18:23:14   
marijana22
Keks!

Ništa se nije desilouser posted image

(odgovor članu Veseli kolačić)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Revolucionarna dijeta! Skinućete salo dok...
21.6.2016 21:54:31   
Maraj
Ja sam jedan period izbacila ugljene hidrate skroz. Bas sam bila poodosta smrsala.

< Poruku je uredio Maraj -- 21.6.2016 21:55:07 >

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Revolucionarna dijeta! Skinućete salo dok...
23.6.2016 13:32:34   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: marijana22

Keks!

Ništa se nije desilouser posted image

user posted image user posted image user posted image evo i od mene Keks...izgleda nista bez muke!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Revolucionarna dijeta! Skinućete salo dok...
28.6.2016 11:48:59   
Anarunika
Ne volim dijete gde je bilo šta strogo zabranjeno. I mislim da nisu zdrave user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Revolucionarna dijeta! Skinućete salo dok...
28.6.2016 12:16:22   
Khaleesi
Ja kako dodje leto pocnem vise voca da jedem, i ne drzim dijete... komplikovane su i slazem se nisu zdraveuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Revolucionarna dijeta! Skinućete salo dok...
17.4.2018 14:33:55   
findere
Tablete za mršavljenje
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom RR!

< Poruku je uredio veselica RR -- 17.4.2018 14:45:14 >

(odgovor članu Veseli kolačić)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here